Ayrıca Yeni Ödül Avcıları Genişletmesinin İlk Ayrıntıları

Amerikan sınırında kendi kanun kaçağı izinizi ateşlemek için bir dizi benzersiz rol ve arayışı üstlenebileceğiniz canlı, sürekli gelişen dünya Red Dead Online, 1 Aralık’ta PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve Steam üzerinden bağımsız bir oyun olarak satın alınabilecek.

Halihazırda Red Dead Redemption 2’ye sahip olmayan yeni oyuncular, ilk kez, gelecekteki tüm içerik güncellemelerine erişebilecekleri gibi Red Dead Online’ın sunduğu her şeyi oynayabilecekler.

Beş benzersiz Uzman Rolünden herhangi birinde kendi yolunuzu oluşturun. Bunlar arasında: ufak çaplı suçlulardan kötü şöhretli çetelere kadar herkesi bir Ödül Avcısı olarak tutuklamak, bir Natüralist olarak hayvanlar aleminin sırlarını öğrenmek veya bir Tüccar olarak kaynak malzemeleriniz için bir araç olarak yabani hayvanları avlamak, bir Koleksiyoncu olarak egzotik hazineler aramak, hatta Moonshine olarak kendi yeraltı içki damıtma tesisini işletmek gibi roller bulunmaktadır.

Dul Jessica LeClerk ve onun sağ kolu Horley’in, iki ila dört oyunculu bir dizi hikayeye dayalı ortaklaşa görevi olan Fırsatlar Ülkesi’nde kocasını öldüren adamlardan intikam almasına yardım edin.

Oyuncuların ve takımların klasik silahlı çatışmalarda ve bölge veya malzemeleri ele geçirmek gibi hedefe dayalı yarışmalarda yarıştığı bir dizi rekabetçi mod olan Hesaplaşma Modlarında yarışın.

Ve ne kadar asil veya hain olduğunuza bağlı olarak değişkenlik gösterebilen Serbest Dolaşım Görevleri, herkese açık veya özel Poker oyunları, rekabetçi Serbest Dolaşım Etkinlikleri ve Günlük Mücadeleler dahil olmak üzere çok daha fazlasının her biri – şaşırtıcı derinlik ve ayrıntılarla dolu bir dünyada gerçekleşiyor.

Red Dead Online, 15 Şubat 2021 tarihine kadar PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve Steam’de normal fiyattan %75 indirimli olan 4,99$’lık bir tanıtım teklifi ile satışa sunulacak. Türkiye fiyatıyla tam olarak ne kadar olacağı belli değil, ancak söylendiği üzere normal fiyatın %75 indirimini kapsayacak.

Oynamak için PlayStation Plus / Xbox Live Gold gerektiğini lütfen unutmayın. Red Dead Online’ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri, PlayStation 5 veya Xbox Serisi donanımında geriye dönük uyumluluk aracılığıyla oynanabilecek.

Red Dead Online’ın yeni bağımsız sürümü, 123 GB’a kadar disk alanı gerektirecek ve ayrıca Red Dead Redemption 2: Hikaye Modu’nun (ayrıca satın alınır) kilidini açma seçeneğini de içerecektir.

Önümüzdeki Hafta: Ödül Avcıları Rolü Genişlemesi

Ve Red Dead Online’daki Ödül Avcısı Rolü, izi sürülecek yeni suçlularla ve 10 tane daha Ödül Avcısı rütbesinin kilidini açmak için prestijli seviye ekipman ve becerilerle geliştirildiği için Ödül Avcılarının başa çıkması gerekecek bir kaçak akını olacak. Ayrıca yeni Efsanevi Ödüller ve 100 Kademeli Kanun Kaçağı Bileti de olacak.

Ve oyunda yeni olanlar, sınırın mevcut kötü şöhretli mahsulünü yok etmek için ava başlayarak önümüzdeki haftanın büyük güncellemesine hazırlanabilir. Bir Ödül Avcısı Lisansı satın almak ve başlamak için Rodos kentinde Efsanevi Kelle Avcısı ile buluşun.

Ek bir bonus olarak, bu hafta Red Dead Online’daki tüm Bounty Hunter görevleri iki kat XP veriyor. Ayrıntılar için takipte kalın.