Ayrıca Bonus Club XP, Natüralist İndirimleri ve Dahası

Dikkat: Kaçak avcıların cansız bedenleri Büyük Vadideki devasa Altın Ruh Ayısı tarafından parçalanmış olarak bulundular. Göz alıcı ve aynı şekilde kaçak avcılar tarafından ödüllendirilen kalın, altın sarısı postlarıyla bilinirler. Sighting Görevine başlatmak için Harriet ile konuşun ama önceden size bir uyarı: Bu canavarla herhangi bir karşılaşma, bir anda ölümcül olabilir.

Yerleşik veya Daha Yüksek Natüralist bir Öğede %50 indirim kazanmak için Altın Ruh Ayısını Örnekleyin veya Öldürün ve ayının kıskanılası kürkünden yapılmış yemyeşil, özel bir ceket için postunu Gus’ın Tuzakçı Mağazasına getirin.

Harriet’i ziyaret ederken, en sonki Canlılık Çalışmaları Broşürünü alıp bir yaban domuzuna dönüşümü tamamlamak için Harrietum Officinalis’i toplayabilirsiniz.

ÖDÜLLER

En sonki Wheeler Rawson & Co. Club ve The Outlaw Pass No. 3‘ün sunduğu tüm ödülleri kazanma fırsatınız ile tüm oyuncular, bu hafta 6 ve 12 Ekim arasında herhangi bir zamanda Red Dead Online oynayarak 5.000 Club XP’si kazanacaklar.

BONUSLAR

Oyuncular ayrıca tüm Bounty Hunter, Trader ve Moonshiner Satış Görevleri, Moonshiner Hikayesi ve Bootlegger Görevleri, ve Naturalist Sighting ve Poaching Görevleri dahil olmak üzere Rol Görevlerinden iki kat daha fazla XP kazanabilirler.

Serbest Dolaşım Etkinlikleri, Hesaplaşmalar, Yarışlar, Fırsatlar Ülkesi ve Serbest Dolaşım Görevlerinin tümü 12 Ekim’e kadar iki kat DP kazandırıyor.

NATÜRALİST İNDİRİMLERİ

Hevesli Natüralistler, Harriet’in Hayvan Alanı Rehberi fiyatından 5 Altın Külçe ve tüm Natüralist Rol Öğelerinde %40 indirim elde edebilir; bu, natüralistlerin vahşi doğada maceralarını ciddi şekilde başlatmalarına yardımcı olur.

Ayrıca, Ziynet satın almak için Gus’ı ziyaret etmek isteyenler, montaj maliyetinden %30 indirim elde edebilir.

Ayrıca Prime Gaming üyeleri, 12 Ekim’e kadar ücretsiz bir Bar Teması ve Kıyafet, Aksesuar veya İfadenin yanı sıra 6.000 Outlaw Pass XP’si ve Cin, Brandy, Rom, Baked Beans ve Jolly Jack’in her biri için 10X Ödüller elde edecekler.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support‘a bakın.