Yeni Sighting Görevleri, Geyik Canlıcılık Araştırmaları, yeni bir Hardcore Serisi ve dahası

Annesburg’da tamamen siyah bir postu ve eşsiz siyah boynuzlarıyla alışılmadık bir geyik hakkında söylentiler dolaşıyor. Tüm geyikler gibi, bu geyik de tipik olarak insanlardan uzak durur ve rahatsız edilirse kaçabilir, ancak dikkatli olun – Efsanevi Gölge Geyiği’nin de tehdit oluşturanlara agresif bir şekilde saldırdığı da biliniyor. Yaratığın efsanevi çekiciliğinden etkilenen kaçak avcılar, yolu boyunca kamplar kurdu. Takip ederken ve yaklaşırken dikkatli olun.

Tüm doğa bilimcileri, Harriet’i dükkanında ziyaret ederek bu yeni Sighting Görevini başlatabilir.

Gölge Geyiği’ni başarılı bir şekilde sakinleştirip örneğini alırsanız, seçtiğiniz ücretsiz bir Yelek ve bir sonraki seferiniz için 100 mermi Sakinleştirici Cephane ödülleri alacaksınız; 100 tur Express Repeater Cephanesi kazanmak için de hayvanı öldürüp derisini yüzmeniz yeterli olacaktır.

Birkaç sabıkaya sahip bir adam, Gus Macmillan, güzel kürkler ve ganimet giyme tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olacak benzersiz bir konuma sahiptir. Satın almak üzere Gölge Montunun kilidini açmak için Gölge Geyiği’nin postunu mağazasına getirin. Yapmaya karar verirseniz, seçtiğiniz ücretsiz Fişek için de bir Ödül alacaksınız.

CANLICILIK ARAŞTIRMALARI

Bilim çoğu zaman kurgudan daha tuhaftır. Kısa süre önce yeni bir bitki olan Harrietum Officinalis’in keşfinden sonra Bayan Davenport, mütevazı bir geyiğin hayatını deneyimlemenin bir yolunu bulmuş olabileceğine inanıyor.

Harriet’in ücretsiz Geyik Canlıcılık Çalışmaları Broşüründeki adımları izleyen natüralistler, gerçekten bu beden dışı deneyimin nasıl yaşanacağını keşfedebilir ve ayrıca ücretsiz bir Hazine Haritası Ödülü kazanabilir.

Harriet’in Canlıcılık Çalışmaları hakkındaki bilgisini araştırmak için natüralistler 5. Seviye veya üstü olmalıdır.

HARDCORE TAKEOVER SERİSİ

Tetik parmağınız kaşınıyor mu? Aklınızın bir ucunda haksız bir rekabet mi var? Öyleyse toparlanın ve bu haftanın Öne Çıkan Serisini kazanın – daha doğrusu Hardcore Takeover Serisi – ve seçtiğiniz bir Şapkayı ücretsiz kazanın.

İNDİRİMLER

Aksesuar bir anahtardır. İkinci bir yan silah da, hikayeyi anlatmak için genellikle ölüm ile yaşamak arasındaki fark anlamına gelebilir. Red Dead Online’da aşağıdakiler dahil çeşitli indirimler mevcuttur:

Tüm Kıyafetlerde, Hazır Kılıflarda, Silah Kemerlerinde %40 İndirim ve Tüm Repeaters Tüfeklerde %30 İndirim

Ayrıca, 14 Eylül’den önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, en iyi yaban domuzu derisinden yapılmış Ücretsiz bir Icahi Montu, ücretsiz bir kutu Nitro Express Cephane için beş Ödül ve 50 tur Sakinleştirici Varmint Kartuşları kazanacaklar.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support‘a bakın.