Ayrıca Bunker Satış Görevlerinde ve Bunker Serilerinde Bu Hafta İki Kat Ödül, Özel Bonuslar ve Daha Fazlasını Kazanın

Gunrunning: Güney San Andreas’ta yukarı doğru hareketlilik arzusu ile askeri sınıf silah ve araç teknolojisine yatırım yapma konusunda doyumsuz bir iştahla birleşen, zamanın onurlu meslek seçimi. Silah kaçakçılığı yapan askerler ve silah girişimcileri, bu haftadan itibaren bonus ödüller ve özel indirimlerden oluşan bir alay ile GTA Online’da ay boyu bu son derece kazançlı endüstrinin avantajlarından yararlanabilirler.

Gunrunning işine henüz başlamadıysanız, Maze Bank Foreclosures, tüm Bunker mülklerinde ve gerekli olan temel yer altı kurulumunda %50 indirimle bu hafta işleri düzgün bir şekilde başlatabileceksiniz. Bunker’larını zaten kurmuş olanlar için de, tüm Bunker Yükseltmeleri ve Modifikasyonlarında da yarı yarıya indirim var.

Öyleyse, istifinin tepesine tünemiş askerileştirilmiş bir ejderha gibi bir stok yığınını biriktirmeyi seven biri de olsanız, ya da Motor Savaşları ve Bunker Serisi Düşman Modları gibi rekabetçi çatışmalardan hoşlanan biri, ya da sadece ağır makinelerin zırhlı konforunu tercih edersiniz, en sevdiğiniz ter lekeli kamuflajınızı giyin çünkü bu hafta ve gelecek haftalar tam size göre.

2 Haziran’a kadar Motor Savaşlarında 3 Kat GTA $ ve RP

İsminizle ilgili bir tabancadan başka hiçbir şey olmayan kızıl-sıcak bir iniş bölgesine paradrop atın ve silahlar ve araçlar için toplayarak hayatta kalın ve yolunuza çıkan herkesi yok edin. Bir hava istilası için nabız atan kostümlü prova Motor Savaşları, tüm korkusuz rakiplere ay boyunca 3 Kat GTA $ ve RP veriyor.

Bunker Serisinde 2 Kat GTA $ ve RP

Bir yeraltı ininin koridorlarında veya Mt. Chiliad, konuğumuz olun: Every Bullet Counts, Juggernaut, Slasher, Kill Quota ve daha fazlasının yeraltı versiyonları, Bunker Serisinin bir parçası olarak tüm yarışmacılara iki kat GTA $ ve RP veriyor.

Bunker Satış Görevlerinde 2 Kat GTA $ ve RP

Bardağınız taşıyor mu? Bunker’ınızdaki depolama rafları malzemelerle dolu mu? Eğer öyleyse, boşaltma zamanı gelmiş olabilir. Bunker Satış Görevleri’nde hisse senetlerini harita üzerinde başarılı bir şekilde hareket ettirmek, önümüzdeki yedi gün boyunca hem GTA $ hem de RP için iki katına çıkan bir kazanç sağlayacak.

Bunker Sahipleri için Ücretsiz Hawk & Little Kapüşonlu

Bu hafta bir Bunker satın alan tüm oyuncular ve hevesli savaş ağaları (daha önce birine yatırım yapmış olanlar dahil) önümüzdeki hafta Black Hawk & Little Kapüşonluyu ücretsiz alacaklar.

100. Seviye Üstündeki Oyuncular için Ücretsiz Ağaç Kamuflajlı Kaplama

Seviye atlamak gerçek bir cesaret gerektirir – uzun süredir sadık oyuncuları ve yakın zamanda özel dönüşümleri kutlamak için GTA Online, 100. Seviyenin üzerindeki tüm oyuncuları HVY APC için Trees Camo Livery ile ödüllendirecek. Bunu herhangi bir Weaponized Vehicle Workshop ile elde edin ve uygulayın, böylece aracınız çevresine biraz daha az dikkat çekici bir şekilde karışabilir. 3 Mayıs’ta giriş yaptıktan sonra 72 saate kadar alabileceksiniz.

Bu Hafta Podyumda: Übermacht Revolter

Bu ayın temasına uygun olarak, bu hafta podyumdaki araç Übermacht Revolter’dan başkası değil – Silahlı Araç Atölyesinden şoförlü bir makineli tüfek takmadığınız sürece yeterince masum görünen bir araba. Her zaman masumu savunabilirsiniz, ancak bir avukat tutmanızı öneririz.

İNDİRİMLER

Hâlâ o mükemmel sığınağı arayan hevesli zorbalar, tüm Bunker mülklerinin yanı sıra tüm ilgili Yükseltmeler ve Modifikasyonları yarı fiyatına satın alabilirler. Başka yerlerde, oyuncular hem askeri hem de diğer çeşitli araçların yanı sıra çeşitli fütüristik silahları da %40 indirimle alabilirler. Tam liste için aşağıya bakın:

Bunker’lar %50 İndirimli

Bunker Yükseltmeleri ve Modifikasyonları %50 İndirimli

HVY APC %40 İndirimli

Bravado Half-Track %40 İndirimli

Ocelot Ardent %40 İndirimli

Enus Paragon R %40 İndirimli

Widowmaker %40 İndirimli

Up-n-Atomizer %40 İndirimli

Unholy Hellbringer %40 İndirimli