Ayrıca Kumarhane Kasasındaki Elmasların Söylentisi, Yeni Kıyafet Kilidi Açma ve Dahası

Los Santos Yaz Özel‘in bir parçası olarak tanıtılan yenilenen İş Savaşları bu hafta daha da kazandırıyor. Denizin ortasında duran bir uçak gemisine ortak bir saldırı düzenleyin ve çok daha fazla para kazanmak için birkaç fabrikadan birinde savaşın. Deponuz o kadar boşsa, salonlarda kendi nefesinizin yankılanmasını duyabiliyorsanız, rafları yeniden doldurmanın zamanı gelmiş olabilir. Los Santos çevresindeki çeşitli savunmasız kargolara dikkat edin ve çifte ödül kazanmak için önümüzdeki yedi gün içinde istediğiniz zaman bir İş Savaşını tamamlayın.

Kumarhane kasasının bu hafta bir dizi mücevher almış olabileceğini düşündüren bazı rivayetler dolaşıyor (ve karanlık ağın etrafında dolaşan güvenlik kamerası görüntüleri) var. Casino Heist’i hazırladıktan sonra, bir yüklü miktar elmaslarla uzaklaşmak için elmas dolu kasalara doğru yol alın.

Herhangi bir Land Grab oyununu oynayın ve hafta boyunca 2 Kat GTA $ ve RP kazanın. Bu acımasız siber uzayda her dakika önemlidir: süre dolmadan önce mümkün olduğunca çok bölgeyi işgal edin. Yine de silahlı rakibiniz direnecektir – bu yüzden kendinizle ve parmağınızla ilgili fikirlerinizi tetikte tutun.

Bu hafta oynayan tüm GTA Online oyuncuları, gösterişli Lemon Sports Eşofmanını – hem Alt hem de Üst – ücretsiz olarak alacak.

Bu Hafta Podyumda:

Invetero Coquette D10

Kasadan aldıklarınızı bitirdikten sonra Kumarhane’ya dönün ve Lucky Wheel’e bir şans verin. Bu haftanın en büyük ödülü, bir Amerikan spor arabası olan Coquette D10. Yine de ince yazıları önemsemeyin, sadece motorun uğultusunu dinleyin.

Bunker’larda %40 İndirim

Paleto Forest Bunker, Raton Canyon Bunker, Lago Zancudo Bunker, Chumash Bunker, Grapeseed Bunker, Route 68 Bunker, Grand Senora Desert Bunker, Smoke Tree Road Bunker, Thomson Scrapyard Bunker, Farmhouse Bunker

Bunker Modifikasyonlarında %30 İndirim

Bunker Tarzı, Kişisel Alanlar, Atış Poligonu, Silah Dolabı, Araçlar, MOC Silahlı Araç Atölyesi

Dundreary Landstalker XL

Pegassi Zentorno

Youga Classic 4×4

Ayrıca 16 Eylül’e kadar Ocelot Ardent ve Declasse Silahlı Tampa‘da %40 indirim kazanın.

Güncel tüm özel etkinliklerin, bonusların ve indirimlerin tam listesi için Social Club Events sayfasını ziyaret edin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support‘a bakın.