Bu haftanın Öne Çıkan Target Races, Open Target Races ve Plunder Serilerinde normal RDO $ ve XP’yi iki katına çıkarın. Bu seri, at üstünde nişanınızı ve çevikliğinizi ve ayrıca malzemeleri üsse geri götürmek, rakiplerinizi yok etmek ve birbirinizi hayatta tutmak için bir ekip olarak çalışma yeteneğinizi test edecek.

MOONSHINER BONUSLARI

Sınırın dört köşesinden içki kaçakçıları bu hafta tüm Moonshine Satışlarında %50 bonusla 2 Kat karakter XP’si kazanacak. Zulanız dolup taşıyorsa, herhangi bir Moonshine Satışını (veya bu konuda Tüccar Satışını) tamamlamak, sorunlarınız için size bonus bir Hazine Haritası kazandırıyor. Şansa bakın: şu andan 1 Mart’a kadar herhangi bir zamanda Red Dead Online’a giren tüm içki kaçakçıları ayrıca ücretsiz Moonshine Damıtıcısı kazanacaklar.

İNDİRİMLER

Parıltılı iş dünyasına atılmak isteyenler, Moonshine Kulübesi fiyatından 10 Külçe Altın ve tüm Moonshiner Rol Öğeleri ve Kulübe Yükseltmelerinde %30 indirim elde edebilirler. İyi dekore edilmiş bir bar ve bir sahne ile kendinizi doğru şekilde ayarlayın ve hiç vakit kaybetmeden çalışmaya hazır olun.

Ülkenin dört bir yanındaki silah ustaları da tüm Tabancalarda %30 indirim sunuyor. Bu arada terziler de kendilerine ait bir indirim yapıyor: Tüm Gömlek, Korse, Etek ve Pantolonlarda %40 ve tüm İfadelerde (Rol İfadeleri dahil) %30 indirim var.

SINIRLI SÜRELİ KIYAFETLER

Rakun Şapka

Timsah Şapka

Prieto Panço

Eberhart Mont

Strickland Bot

Squat Silindir Şapka

Ekose Şapka

Pelt Half Çeps

Carver Pantolon

Desenli Bandana