Bahisleri her zamankinden daha fazla artırmanın zamanı geldi. Bolingbroke Cezaevi’ne mahkum edilmiş bir casusu kaçırdınız. Dünyayı egomanyak bir teknoloji milyarderinden kurtardınız. Ve bir kumarhanenin kasasını boşalttınız. Şimdi de bir adanın tamamını ele geçiriyorsunuz.

Grand Theft Auto Online’ın şimdiye kadarki en büyük, en cesur ve aksiyon dolu eklentisi olan Cayo Perico Heist’te dünyanın en kötü şöhretli uyuşturucu satıcısının ücra ada yerleşkesine sızmaya hazırlanın.

Tüm dünyadaki en güvenli özel adalardan biri olan Cayo Perico’yu ihlal etmenin, orada bulunan ağır silahlı güvenlik güçlerinden kaçmanın veya etkisiz hale getirmenin ve taşıyabildiğiniz kadar çok sanat eseri, altın ve uyuşturucu parasının yanı sıra değerli kanıtlarla kaçmanın yolları size kalmış.

Ekipmanlarınızı belirleyin. Yaklaşımınızı seçin. Ekibinizi seçin – isterseniz tek başınıza gidin. Yeter ki tek parça halinde Los Santos’a geri dönün.

Cayo Perico Heist şimdiye kadarki en büyük GTA Online macerası olacak ve soygun tasarımına yepyeni bir yaklaşımla, her şeyi tek başına veya en fazla üç oyuncuyla oynayabilme özelliğine sahip yepyeni bir egzotik soygun haritası sunuyor.

Ayrıca yeni araçlar ve taktik silahlar edinebilir, arkadaşlarınızla dans edip parti yapmak için yeni sosyal alanlar deneyimleyebilir ve birinci sınıf konuk DJ’ler ve 100’den fazla yeni şarkıyla yeni radyo istasyonlarını dinleyebilirsiniz. Ve birçok başka sürprizle birlikte çok büyük, çok yönlü ve çok ağır silahlı bir denizaltı karargahı da bulunacak.

Cayo Perico Heist’e hazırlanırken daha fazla ayrıntı için takipte kalın.