Gizli Zulaları Bulmak İçin Artı Bonuslar ve Dahası

Kaçakçılar için paha biçilemez bir cennet olan Cayo Perico, her zaman hazinelerle dolu olmuştur. Ziyaretçilerin karada ve su altında hazine sandıkları gördüklerini bildirmeleri hiç de şaşırtıcı değil.

Bu zulalar, Cayo Perico Soygunu için Scoping Görevleri sırasında bulunabilir, bu yüzden keşiflerinizi yaparken karada ve su altındaki Gizli Zulalar için gözlerinizi dört açın – bu sandıkların değerli eşyalarla dolu olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

Kaşiflerden ve hazine avcılarından bahsetmişken, 6 Ocak’a kadar 5 Gizli Zulayı bulacak kadar kararlı ve inatçı olanlar, 100.000 GTA$ tutarında ek bir bonus kazanacaklar.

EK BONUSLAR

2021’de kendiniz ve birkaç aracınız için yeni bir kıyafet giydirin, çünkü bu hafta herhangi bir zamanda GTA Online oynamak gardırobunuz için Bigness Tie-dye Kazak ve Bigness Tie-dye Spor Pantolonunu ve Übermacht Revolter, Vapid Speedo Custom ve HVY Menacer araçlarınızda Sessanta Nove Monogram kaplama kazandıracaktır. Ve In & Out Adversary Modu hafta boyunca iki kat GTA $ ve RP kazandırmaya devam ediyor.

Ayrıca herhangi bir Cayo Perico Prep’leri, Scoping Görevi veya finali tamamlamak için Cayo Perico Soygun Bonusları hala geçerlidir.

Bu Hafta Podyumda: The Obey Omnis

Lucky Wheel’i (günde bir kez) döndürmek için bu hafta istediğiniz bir zaman The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve GTA$, RP, kıyafet ve birçok ödülden birini kazanın. Bu haftanın en büyük ödülü, Retro Rally görünümlü kaplamasıyla, yol kanunlarının daha sert olduğu zamanlara götüren Obey Omnis.

Cheval Taipan

Zırhlı Karin Kuruma

Yeni Garajınızı doldurmak için yardıma ihtiyacınız varsa, Cheval Taipan ve Zırhlı Karin Kuruma’yı %40 indirimle alabilirsiniz.

Özel Kargo Deposu olanlar için de, Jobuilt Phantom Wedge ve BF Ramp Buggy de 6 Ocak’a kadar %40 indirimli satışta olacaklar.