Trade Route Serbest Dolaşım Görevlerinde, Çete Saklanma Bölgelerinin Temizlenmesinde Artı Bonuslar ve Dahası

Girişimci kapitalistler, bu hafta malları beş eyalette eski usul ticaret yolları boyunca satış yaparak oldukça para kazanabilirler. Tüm Tüccar Satış Görevleri 17 Mayıs’a kadar 2 Kat RDO $ kazandırıyor. Ek olarak, herhangi bir Tüccar Satışını tamamladığınızda, bir Acemi veya Yetenekli Tüccar Öğesinde ve herhangi bir Kamp Köpeğinde %40 indirim elde edebilirsiniz.

Trade Route Serbest Dolaşım Etkinliğinde silahlı tren soyguncularının istilasından bir mal stokunu başarıyla koruyan Cesur Tüccarlar, çabaları için iki kat fazla Karakter ve Rol XP’si kazanacaklar.

Çete Saklanma Bölgelerini Temizlemede İki Kat XP

Kanunsuz bir toplanma alanına denk gelirseniz, beş eyaletteki Çete Saklanma Bölgelerini temizlemek, normal XP’nin iki katını verecek.

Herhangi̇ Bir Broşür Satın Alana Bir Hazine Haritası Hediye

Olmadık yerlerde hazine mi arıyorsunuz? Bu hafta herhangi bir Broşür satın aldığınızda, sizi gizli bir değerli eşyalar zulasına götürecek ücretsiz bir San Luis Shore Hazine Haritası elde edeceksiniz (giriş yaptıktan sonra 72 saat içinde elde edebilirsiniz). Bu arada tüm broşürler önümüzdeki yedi gün için %30 indirimli olarak satılıyorlar.

İndi̇ri̇mler, Satışlar Ve Teklifler

Broşürlerdeki fırsatların dışında, haritadaki tüccarlar için sunulan birçok indirim var. Yeni başlayanlar ve yeni bir girişime başlamayı isteyen oyuncular, Kasap Masasını 5 Altın Külçe indirimle satın alabilirler.

Haftanın İndirimleri

  • Ticaret Rolü Kıyafetlerinde %30 İndirim
  • Kradruber Atlarında %40 İndirim
  • Kamp Temalarında %40 İndirim
  • Çadırlarda %40 İndirim
  • Lüks Kamp Ateşinde %30 İndirim
  • Av Vagonunda %40 İndirim