Ayrıca Motorcu İşletme Bonusları ve Dahası

Bazen, iki tekerlek dörtten daha iyidir. Bu hafta, GTA Online tüm şekil ve boyuttaki motosikletleri kutluyor.

Nagasaki Shotaro’nuzda hiper hızı başlatın ve ölümcül bir ışık izi ile düşmanlarınızı parçalara ayırın. – Deadline, anlaşmayı tatlandırmak adına bu hafta üç kat ödül veriyor.

Motorcu İşletmelerinde Çifte Ödüller

Şehir içinde ışıldayan bir iz bırakmak istemeyebilirsiniz, bu durumda daha gösterişten uzak bir şey deneyebilirsiniz: işlerinize karışanlar ve sabotajcılara dikkat ederek, kaçak mallarınızı harita üzerinde yürütebilirsiniz. Tüm Motorcu İşletme İndirimleri, uygun bir ölçüde çift para ve RP kazandırıyor.

Stunt Yarışlarında Çifte Ödüller

Her şey yolunda gitmese bile dert etmeyin, her zaman rüzgara daha dikkat edin ve bu hafta iki kat kazandıran Rockstar Created Stunt Yarışlarına katılabilirsiniz.

Progen GP1’i kazanma şansı yakalayın

 The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’i bir kere çevirin. Nakit ödüller, RP, kıyafetler, çeşitli gizemli eşyaları kazanma fırsatı yakalayın. Bu haftanın en büyük ödülü, adrenalin bağımlılarının ve milyarderlerin seveceği bir süper otomobil olan Progen GP1.

Nagasaki Shotaro

Declasse Tulip

Grotti X80 Proto

Imponte Ruiner 2000

İndirimdeki: Araçlar

  • Nagasaki Blazer Aqua – %35 İndirim
  • Western Rampant Rocket – %40 İndirim
  • Vapid Clique – %40 İndirim

Gelecek Hafta Çeşitli Arena Savaş Aracı Bonusunuzu Seçin

Bu hafta sonu araç öfkenizi Maze Bank Arena’ya taşıyın. Apocalypse, Future Shock ve Nightmare çeşitleri arasında bir taraf seçin. – Bu hafta sonu en çok maçta hangi çeşit oynanırsa gelecek hafta tüm Arena War araçlarında % 50 indirim kazanacaksınız.

twitch prime

Rockstar Games Social Club’a bağlı Twitch Prime hesapları olan çevrimiçi oyuncular, bu hafta herhangi bir saatte oynayarak 200.000 GTA$, son dört haftanın her birini oynayanlar ek olarak 200.000 GTA$ kazanacak. (lütfen tüm GTA$ bonuslarının, Maze Bank hesabınıza gelmesi için 72 saate kadar süre tanıyın).

Bu haftadan itibaren Vespucci Kanalı Gece Kulübü’ne ücretsiz sahip olabilirsiniz. Ek bir avantaj olarak, Pegassi Oppressor’un maliyetinden %70, Bravado Verlierer’dan %80 indirim fırsatı yakalayın.

Gelecekteki avantajlara erişmek için Twitch Prime’ı ziyaret edip kaydınızı gerçekleştirin.

Güncel özel etkinliklerin, bonusların ve indirimlerin tamamını görmek için Social Club Events sayfasına gidin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support’a bakın.