Gece Hayatı Ödülleri ve Bonusları, Client İşlerinde 2X Ödül ve Daha Fazlası

Güvenlik kamerası görüntüleri ve huysuz bir gümrük memurunun ifadesi doğruysa, El Rubio kısa süre önce villasının, zaten büyük olan sanat koleksiyonuna değerli bir Panter Heykeli ekledi. Sıkıca korunacağı kesin, ancak Cayo Perico’dan canlı olarak kaçmayı başarırsanız, çok kazanacaksınız.

Bu hafta The Cayo Perico Heist’i tüm sunucularda, Panter Heykeli’ni ilk oyunda Birincil Hedef olarak gözlemleyebileceksiniz.

Gece Kulübü Bonusları ve Ödülleri

Dışarıda katliam olursa olsun, Los Santos’un dans pistleri tıka basa dolu, içkiler serbestçe akıyor ve içeri giriş sırası her zamanki gibi uzun. Gece Kulübü Yönetim Görevlerini tamamlamak, önümüzdeki yedi gün içinde tüm Gece Kulübü Günlük Gelirinin üç katına çıktığını düşünürsek, popülaritenizi iki kat artıracak ve bu da güzel bir şekilde karşılığını verecektir.

After Hours DJ Tişörtlerini Elde Etmek İçin Oynayın

Kendinize biraz çeki düzen verin, kendi işyerinizde bir müşteri gibi görünmeyin – Tale of Us Stacked Logo Tişörtü, Beyaz Solomun Logo Tişörtü, Dixon Glitch Logo Tişörtü ve The Blessed Madonna We Believe Tişörtünü bedava almak için bu hafta istediğiniz zaman GTA Online oynayın.

Client İşlerinde 2 Kat GTA $ ve RP

Filosunda Terrorbyte bulunan yüksek teknoloji suçlular, Paige Harris’in Client İşlerini tamamlamasına yardımcı olmak için özel yapım aracın dokunmatik ekranlı terminalini kullanabilir ve bunların tümü bu hafta iki katını veriyor.

Motor Savaşlarında Üçlü Ödüller

Paraşütle atlayın, tehlikeli bir şeyi ele geçirin ve sevgili yaşam için bekleyin – Motor Savaşları, 2 Haziran’a kadar tüm rakiplere 3 Kat GTA $ ve RP dağıtmaya devam ediyor.

100’den Fazla Oyuncu için Turuncu Gölge Kamuflaj Kaplama

Eski oyuncular ve Seviye 100 ve üstü olan yeni başlayan azimli oyuncular, bu hafta herhangi bir zamanda GTA Online oynayarak HVY Menacer zırhlı SUV için Turuncu Gölge Kamuflaj Kaplamasını ücretsiz elde edebilirler (31 Mayıs’tan sonra giriş yaptıktan sonraki 72 saat içinde mevcut olacak).

Bu Hafta Podyumda: Canis Freecrawler

The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’i çevirerek GTA $, RP, kıyafet, gizemli ödüller ve daha fazlasını kazanın. Bu haftanın podyumdaki en büyük ödülü, tüm ailenin keyif alması için yapılmış bir arazi aracı olan hantal görünümlü Canis Freecrawler’dan başkası değil.

İNDİRİMLER

Kulübün dışındaki basların uğultusunu ve gürültüsünü dinlemekten sıkıldıysanız, içeri girin: Bu hafta gece kulüplerinde %40, Yükseltmelerinde ve Modifikasyonlarında %30 indirim var. Dikkat çekerek etrafta gezinmenizi sağlayacak yeni bir Festival Otobüsü veya bir zeplinin de dahil olduğu aşağıdaki araçların hepsi %40 İndirimli!

Dinka Jester Classic

Ocelot Pariah

Vapid Festival Bus

Blimp

Pfister Neon

Ocelot Lynx

HVY Menacer

Överflöd Entity XF

HVY Brickade