Şimdilik Hanging Dog Çiftliği’nde Bir Savaş Vagonunda Saklanmakta

Kısa süre önce kötü şöhretli Del Lobos çetesinin başına getirilen Carmela “La Muñeca” Montez ve çetesi, yerel kolluk kuvvetlerini dize getiren bir dizi kanlı otoyol soygununun sorumluluğunu üstlendi. La Muñeca, takma adından da anlaşılacağı gibi soğuk – donuk bakışlı, hissiz ve yüzünde boş bir ifadeye sahiptir. Çetesiyle birlikte, yıkıcı bir savaş arabasının yardımıyla Hanging Dog Çiftliği’ni ele geçirdikleri Batı Elizabeth’e taşıdı.

Prestijli Ödül Avcısı Lisansı olanlar, takip etmeye başlamak için herhangi bir şerifin ofisinden Carmela Montez’in arandığı posterini alabilirler. Kısa bir süre sonra görevi artan zorlukta yeniden oynamak için Ödül Panosunu tekrar ziyaret edin.

Ek olarak, tüm Ödüller şu anda %50 daha fazla kazandırıyor – Prestijli Ödül Avcıları için olan daha derin 3 parçalık görevler olan Kötü Şöhretli Ödüller de buna dahildir. Farklı bir macera için her bir Ödül Panosunu ziyaret edin ve tüm haritada en çok aranan suçluların peşine düşün.

Ayrıca, tüm Ödül Avcıları bu hafta seçtikleri bir Atı %30 indirimle satın alabilirken, bir Efsanevi Ödül Görevini tamamlayacak kadar cesur olanlar, seçtikleri bir Silahı %30 ek bir indirimle satın alabilecekler.

BONUSLAR VE FAYDALAR

8-21 Aralık tarihleri ​​arasında Gus’ın Mağazası’nı ziyaret eden Avcılar ve Natüralistler, çabalarına yardımcı olmak için 5 Özel Sağlık Tedavisi, 200 Ekspres Tüfek Cephane mermisi ve 10 parça Big Game Eti alacak.

Bu arada Outlaw Pass No. 4’e sahip olan oyuncular, 5.000 Oyuncu XP’si ve her birinin ücretsiz bir Yetenek Kartı verdiği 2 Ödül alacak.

İNDİRİM

Dolandırıcılık yaparak, öldürerek ya da içki kaçakçılığı yaparak kazandınız, bu hafta bu topraklardaki satıcılar ve tüccarlarda sunulan anlaşmalarla dolarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Kalkınan Koleksiyonerler ve Natüralistler, Koleksiyoncu Çantası ve Örnekleme Kitinden sırasıyla 5 Altın Külçe indirimi ve tüm kozmetik Koleksiyoncunun Rolü Öğeleri, Acemi ve Gelecek Vaat Eden Natüralist Öğelerinde %40 indirim elde edebilirler. Ayrıca, bu hafta herhangi bir Koleksiyon bulmanız size ücretsiz bir İfade kazandıracak.

Avcılar ve nişancılar, Bolt-Action ve Elephant Rifles’ın yanı sıra Gus’ın Mağazası’ndaki her şeyde %30 indirim alabildiklerini duymaktan memnun olacaklar.