Artı Bunker Serisinde Çifte Ödül, Koleksiyonerler için Klasik Vapid Tişört ve Dahası

Vapid, bu modelle ilgili son zamanlarda meydana gelen kazalar nedeniyle, potansiyel alıcılara, Slamtruck’ı sürmenin ortak bir yan etkisinin, otoyoldaki rampanızı temizlemeye çalışan aptalların sürekli akışı olduğunu hatırlatmak istiyor.

Vapid Slamtruck, artık Southern San Andreas Super Autos’tan satın alınabilir.

Bunker Serisinde 2 Kat GTA $ ve RP

En büyük eğlenceler yer altındadır. Bunker Serisi söz konusu olduğunda, kelimenin tam anlamıyla şunu kastediyoruz: yer kabuğunun derinliklerine inin ve termonükleer Kıyamet Günü’ne dayanacak şekilde inşa edilmiş yüksek teknolojili bir sığınakta savaşmaya başlayın. Bunda rahatlatıcı olmayan ne var? Anlaşmayı tatlandırmak için, Bunker Serisindeki tüm yer altı modları, tüm savaşçılar için normal kazancın iki katını veriyor.

Gunrunning Satışlarında 2 Kat GTA $ ve RP

Yüzeyin üzerinde işler yapmak isterseniz, Gunrunning Sales aracılığıyla değerli kaçak mallarınızdan bazılarını her zaman elden çıkartabilirsiniz – tüm hafta boyunca 2 Kat GTA $ ve RP veriyorlar. Talebi karşılamak hiç bu kadar iyi hissettirmemişti. Ve laboratuar farelerinizin bir desteğe ihtiyacı olursa, tüm Gunrunning Araştırma hızları da 27 Ocak’a kadar ikiye katlanıyorlar.

Emektar Oyuncular için Solmuş Vapid Tişört Hediyesi

Marka sadakati bugünlerde değerli bir nimettir. Süren bağlılıklarının bir ödülü olarak, daha önceki bir GTA Online etkinliği sırasında Vapid Tişörtünü elde eden oyuncular, ücretsiz olarak nadir bir Solmuş Vapid Tişörtü alacaklar. Bu, koleksiyonerlerin en yüksek doları ödediği, buna göre değer verdikleri yeri doldurulamaz bir klasik parça – ona göre değer verin.

Podyum Aracı: Vapid Peyote Custom

Penthouse’ınızdaki kral yatağınızdan çıktığınızda, The Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’i bir kere döndürün. Bu hafta, eski tarz bir lowrider ve araba hırsızının rüyası olan Vapid Peyote Custom’ın anahtarlarını alıp gidebilirsiniz.

İNDİRİMLER

Ortalıktan kaybolmak ve kendilerine bir sığınak inşa etmek isteyenler, garaj alanını dolduracak ve yer altı güvenli evinizin koridorlarında size eşlik edecek araç satışlarının yanı sıra, bu hafta Bunker’lardaki indirimlerden ve özelleştirmelerinden yararlanmak akıllıca olacaktır.

Tüm Bunker’larda %40 İndirim

Bunker Geliştirmeleri ve Yükseltmelerinde %30 İndirim

Vapid Winky’de %25 İndirim

Vapid GB200’de %40 İndirim

Vapid Cacara ve Vapid Cacara 4×4’te %40 İndirim

HVY APC’de %40 İndirim

Prime Gaming

Rockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming ile başarılı bir şekilde bağlayan GTA Online oyuncuları, Kosatka denizaltısının Sonar İstasyonunu ve bu hafta herhangi bir zamanda oynayarak 200.000 GTA $’ı ücretsiz alacaklar.

Ayrıca Prime Gaming üyelerine özel indirimler de sunuluyor: Bu hafta şaşırtıcı bir şekilde Pegassi Osiris’te %80 ve Progen PR4’te %70 indirim var. Gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Prime Gaming’i ziyaret edip kaydınızı gerçekleştirin.