Yeni Yay ve Kıyafetler Artık Ek Cadılar Bayramı Bonuslarıyla Mevcut

Braithwaite Malikanesi yakınlarındaki sakinler, Efsanevi Iwakta Panter‘e birkaç işçiyi ve hayvanını kaybetti. Hareketlerini takip etmek iyi eğitimli bir göz ve kurnaz canavarı avlayacak veya örnekleyecek cesur bir ruha ihtiyaç duyacaktır.

Bu yeni Gözleme Görevi’ni başlatmak için mağazasına uğrayarak Harriet ile konuşun ve uzlaştırıcı bir yaklaşım planlıyorsanız, Sakinleştirici Cephanenizi doldurun.

GUS’UN TUZAK MAĞAZASI

Efsanevi Iwakta Panter‘i alt edebilmek için seçiminizi avlamaktan yana kullanırsanız, benekli postunu nakit paraya Gus’ın Mağazasına getirebilirsiniz. Böylece, satın alabilmek için şık Iwakta Montu‘nun kilidi açılacaktır.

Şimdi benzersiz yeni malzemelere sahip olan Gus Macmillan, – yoğun kemik ve kaba panter derisinden yapılmış, satılık yeni yayını sunmaktan gurur duyuyor. Geliştirilmiş Yay‘ı satın alın – Jaguar bugün, yalnızca Gus’ın Tuzak Mağazasında.

Ya Iwakta Coat’u ya da yeni Geliştirilmiş Yay Varyantını edinmek, size ücretsiz Tek Fişeklik Ödülünü kazandıracak. Gus ayrıca bu hafta tüm Tuzakçı Şapkalarını ve Eyer çantalarını %40 indirimli satıyor.

CADILAR BAYRAMI BONUSLARI

Dead of Night‘a katılan oyuncular – bu haftanın korkunç Öne Çıkan Serisi, yaşayanlar ve ölenler arasında doğaüstü oranların dört yönlü bir savaşını içeriyor – hem Altın hem de XP için üç kat daha fazla kazanç elde etmeye devam edebilir. Cadılar Bayramı’nda Dead of Night oynamak ve biraz şeker yemek gibi bir Günlük Görev tamamlanır. Buna göre ve sorumlu bir şekilde kutlayın.

Madam Nazar’ın unutulmaz Cadılar Bayramı Maskeleri koleksiyonu, yalnızca 2 Kasım’a kadar gezici pazarlamacıların envanterinin bir parçası olmaya devam ediyor.

Bu arada, bunlar her türden Rol için patlama zamanlarıdır. Tüm Ödül Avcısı Görevleri, Koleksiyoncu Seti satışları, Moonshiner ve Tüccar Satışları nakit olarak fazladan %25 veriyor ve 2 Kasım’a kadar Rol XP‘lerini ikiye katlıyor.

Yeni Cadılar Bayramı Bileti’ne sahip olan oyuncular, seçtikleri ücretsiz bir Silah Bileşeni kazanacaklar.

KATALOG EKLEMELERİ

Wheeler, Rawson & Co. Kataloğunda satılık yeni ürünler var: Caffyns Şapka, Garrack Şapka ve Varmint Şapka için yeni renk yolları, Avcı Ceketi, Riggs Fringe Montu, Griffith Çeps, Strayhorn Botları, Becker Yarı Çeps ve Weathered Yarı Çepsini içermektedir.

Bu hafta yeni bir Rolü keşfedin: Ödül Avcısı, Tüccar, Koleksiyoncu ve Doğacı Rollerinden 5 Altın Külçe ve Moonshiner Rolü maliyetinden 10 Altın Külçe alın. Moonshinerlar ayrıca önümüzdeki yedi gün boyunca mağaza teslim alma ve Moonshine Kulübelerini ücretsiz taşıyabilir. Dahası, oyuncular tüm eyaletlerdeki Katalogda ve Silahçı, Terzi ve Ahırlarda aşağıdaki satışlardan faydalanırken, panodaki tüm Rol öğelerinde %40 indirim elde edebilir:

Tüm Silah Kemerleri, Palaskalar, Çift Fişeklikler ve Pançolar %40 indirimli

Tüm Eyer, İyileştirilmiş Eyer ve Eyer Ekipmanlarında %40 indirim

Tüm Tabancalarda ve Revolver’larda %30 indirim

Tüm atlarda %30 indirim

NATÜRALİST FOTOĞRAF YARIŞMASI – TAKİPTE KALIN

Natüralist Fotoğraf Yarışması‘nın sonuçlarını öğrenmek isteyen oyuncular, önümüzdeki haftalarda yapılacak bir duyuru için Rockstar Games’in sitesini dikkatle takip etmelidir. Topluluğun en iyi altı fotoğrafından seçilecek (10.000’den fazla gönderim arasından) ve Red Dead Online’a bir sonraki Güncellemede Kamp Bayrakları, Moonshine Bar Fotoğrafları veya Fotoğraf Stüdyosu Arka Planları olarak eklenecek.

Buna ek olarak, 16 Kasım’dan önce Prime Gaming’e bağlanan oyuncular, ücretsiz Tekli Fişeklik ödülü ve ayrıca Çift Fişekliklerde% 50, Deluxe Kamp Ateşi’nde %50 ve Geliştirilmiş Yay’da %30 indirim kazanacaklar.