Hem yerliler hem de yoldan geçenler, Uzun Ağaçların ormanında bir çift büyük kırmızı boynuz gördüklerini bildiriyorlar. Ruddy Moose, yani Efsanevi Kızıl Sığın, yakalanması zor, yalnız bir gezgindir. Peşindeki Natüralistler ve yasadışı avcılardan hızlıca kaçarak kurtulmayı kolayca başarır.

Bu Sighting Görevini başlatmak üzere Harriet ile konuşun. Avcılık içgüdünüzü kullanmaya karar verirseniz, derisini Gus Macmillan’ın Tuzakçı Mağazasına getirip görkemli bir ceket ve başlığa dönüşmesini sağlayın. Gus ayrıca, gezilerinizde bunlardan herhangi birini takip etmeniz ve avlamanız durumunda önümüzdeki hafta tüm Ayı Derisi Satışlarında %50 ekstra ödeme verecek.

ÖNE ÇIKAN SERİLER: YENİ ÇATIŞMALAR

Bu haftanın Öne Çıkanlar Serisinde bir dizi yeni konumda Shootout’un klasik silahlı çatışmasına katılın. Herkes için ücretsiz ve ekip çeşitleri arasında, gelecek vadeden liman kenti Blackwater, Bolger Glade’nin tarihi savaş alanı, hareketli Saint Denis rıhtımları, Tumbleweed’in sınır karakolu ve Malikâne yer alıyor.

OUTLAW PASS NO. 3 İÇİN 19 EKİM SON GÜN

Bu hafta, Wheeler Rawson & Co. Kulübü’nün ve The Outlaw Pass No. 3’ün en son yinelemesinin son haftası, bu yüzden Altın Ruh Tokası veya Haydut Maskesini görüyorsanız, şimdi 19 Ekim’e kadar onları kazanma şansınız var. .

Teşekkür etmek adına, tüm Outlaw Pass No. 3 sahiplerine bu hafta 10 Özel Sağlık Tedavisi, 5 parça Kayıp Mücevher ve 200 mermi Sakinleştirici Cephanesi verilirken, 50. Seviyeyi geçenler ise Griffith Tozluk ve Caffyns Şapkasının renkli, seçkin bir çeşidini elde edecekler.

Av sezonu süresince, 13 Ekim ile 19 Ekim arasında herhangi bir noktada Red Dead Online oynamak size 5 Karıştırma Toniği ödülü ve uygun gördüğünüz şekilde kullanabileceğiniz 50 mermi Nitro Ekspres Cephane kazandıracak.

Sınırda avlanma oyunu küçümsenecek bir başarı değildir – gittiğiniz her yerde gerekli tüm ekipmanı bulundurduğunuzdan emin olun. Bu hafta, Yemler yarı yarıya indirimdeyken, tüm Av Tüfeği ve Fil Tüfeği bölgelerdeki Gunsmiths’te %40 indirimli.

Ayrıca Prime Gaming üyeleri, 19 Ekim’e kadar ücretsiz bir Bar Teması ve Kıyafet, Aksesuar veya İfadenin yanı sıra 6.000 Outlaw Pass XP’si ve Cin, Brandy, Rom, Baked Beans ve Jolly Jack’in her biri için 10X Ödüller elde edecekler.