Kısa süre önce açıklanan Epic Games Store satışı mevcut popüler oyunları, Red Dead Redemption 2, Control ve daha fazlası dahil olmak üzere indirimli fiyatları bizlere sunuyor.

14 Mayıs’ta başlayacak ve 11 Haziran’a kadar sürecek olan Epic Games Store satışı, büyük indirimlere giren bir çok oyunu içeriyor. Dahası, GTA 5 şu anda ücretsiz ve kalıcı olarak Epic Games’ten satın alınabilir.

Diğer büyük indirimler arasında %40 indirimli Red Dead Redemption 2, %50 indirimli Control, %50 indirimli Borderlands 3 ve %35 indirimli The Outer Worlds yer alıyor.

rdr 2 banner

Epic Games Mega Sale’in doğası gereği, oyuncular yaptıkları her alışveriş için 13,99£ veya üzeri bir kupon alacaklar. Bu kuponlar daha sonra satışta olanlar da dahil olmak üzere diğer oyunlar için kullanılabilir.

Oyuncular GTA 5’i İngiliz saati ile 21 Mayıs saat 16.00’a kadar ücretsiz olarak indirebilecekler. Bu tarihten önce oyunu kütüphanenize eklerseniz, kalıcı olarak sizin olacak. Bunun da ötesinde, Epic Games Mega Sale süresince her hafta ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni bir oyun olacak. İndirimleri kaçırmadığınızdan emin olmak için rotanıza dikkat edin.

gta 5 banner

Epic Games, oyunculara kıyak geçerek her bir oyuncuya 10£ kupon verecek. Bu kuponu, Epic Games Store’dan oyun satın almak için kullanılabilirsiniz. Eğer kuponunuzu 13.99£’luk veya üstünde bir oyunda kullanırsanız, diğer oyunlarda kullanmak üzere bir kupon daha elde edersiniz. Elde ettiğiniz bu kuponu da başka oyunlarda kullanabilirsiniz.

Epic Games Mega Sale 14 Mayıs’ta başlayacak ve 11 Haziran’a kadar dört hafta sürecek. GTA 5’i ücretsiz olarak almak istiyorsanız, 21 Mayıs’a kadar kütüphanenize eklediğinizden emin olun ve bir sonraki ücretsiz oyun için gözünüzü ücretsiz oyun slotundan ayırmayın.

indirimli oyunlar

Kaynak: vg247.com