GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
29 Mart 2024, 08:52:53

TBOGT Multiplayer Oyun Modları

Başlatan lazlow, 07 Ocak 2020, 22:23:42

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lazlow

MULTIPLAYER OYUN MODLARI

Son güncellemeyle PC'lerde GTA IV, TBOGT ve TLAD üzerinde multiplayer modu artık oynanmıyor. Artık oynanmasalar da nostalji olsun diye bir zamanlar oynanan The Ballad of Gay Tony Multiplayer oyun modlarını ele aldım. Daha önce Tlad'deki multiplayer oyun modlarını ele almıştım. O konuma da buradan ulaşabilirsiniz: TLAD Multiplayer Oyun Modları

FREE MODE

Konsollarda: 1 - 16 oyuncu / PC'de: 1 - 32 oyuncu

Tamamen özgür olabileceğiniz, GTA IV'ün klasik modu... Ama şimdi her zamankinden çevik saldırı helikopteri Buzzard ve yıkıcı N.O.O.S.E tankı var. Oynayacak oyuncu bulamasanız bile serbest şekilde takılarak şehri altına üstüne getirebilirsiniz.

DEATHMATCH VE TEAM DEATHMATCH

Konsollarda: 2 - 16 oyuncu / PC'de: 2 - 32 oyuncu

Assault SMG gibi yeni silahların eklenmesi sayesinde artık elimizde büyük bir güç var. Yapışkan bomba, yeni sniper ve daha fazlası için aşağıdaki listeye bakın.

Silahlar

Pistol 44, Explosive Shotgun, Assault SMG, Altın SMG, Advanced MG, Gelişmiş Keskin Nişancı Tüfeği, Yapışkan Bomba ve Paraşüt.

Yeni Silah Modları

Ana menüde odayı kuran kişi istediği silah modunu ayarlayabiliyordu. Güçlü silahlar; SMG, pistol vb. gibi. Yeni ek pakette eklenen modlar şöyle:
Episodic, Otomatik, Sniper'lar, Patlayıcılar, Yapışkan bomba.

Diğer Yenilikler

İki kişi birine saldırdığında son kurşunu atan parayı kapıyordu. Diğer kişi de düşünülmüş bu sefer ve yardım edene de yani asist yapana da 25$ veriliyor.

Yeni Arenalar

CC Plaza, Meadow Hills, Firefly Adası, Alderney Building Site, Varsity Heights, Factory, Construction, Acter Power Station, Pier 45, Castle Gardens Park, Boat House, Easton Subway, Warehouse, Hospital, Waste, Trespass, Müze ve dahası...

RACE VE GTA RACE

Konsollarda: 2 - 16 oyuncu / PC'de: 2 - 32 oyuncu

Artık yarışlar modları daha heyecanlı. Nedeni ise her araçta nitro var!
GTA Race modunda da APC tank kullanılabiliyor.

Araçlar

Spor Arabalar

Bullet GT, F620, Infernus, Turismo, Coquette, Comet

Lüks Araçlar

Serrano, Huntley Sport, Super Diamond, Cognoscenti, Schafter, Habanero

Amerikan Klasikleri

Dukes, Vigero, Stallion, Tampa, Sabre GT, Manana

Spor Motosiklet

Akuma, Hakuchou, Double T, Vader, PCJ 600, NRG 900

APC (Sadece GTA Race'de)

Tüm yarışçıların APC tank sürerek yarıştığı özel bir yarış modu da vardır.

Yeni Yarış Alanları

Tour D'Algonquin, Grand Tourer, Go Both Ways, Burn your Bridges, Tar Macked, Club Class, Jumpyard Dodge, Upper Junction, Mind the Gap, Meadows Park & Ride, Meat your Marker, Original Outlook, Fly By, Damn Rotten Hills, Round the Horny, Random

(Resimler/Kaynak: GTATurk - GTAWiki - thegtaplace - gta.cz)
Son düzenlenme: 16 Ağustos 2020, 22:54:44 lazlow

Vupsen

Paylaşım için teşekürler. :)
Hep oynamak isteyip de oynayamamıştım.Ama sanırım oynasaydım bile hemen sıkılırdım.Çünkü pek fazla yapılacak bir şey yok.

lacosapalm

- S O N

Uzzy