GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Sesli veya Yazılı Roleplay

Başlatan Deuclion, 06 Temmuz 2019, 17:02:09

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zeroo

Luji

Alıntı yapılan: Spetsnaz! - 08 Temmuz 2019, 18:17:16
yazılı,
düşünsene 20 yaşında kıllı bir herifle rolde erotik şeyler yaşadığını, ve bunun SESLİ olduğunu
iğrenç la

Oner

.
Son düzenlenme: 03 Ocak 2021, 20:44:05 Oner
Discord: Ascendency#7970

doom

En az 6-7 kere girip şans vermeye çalıştım gta 5 sesliye ama yazılının tadını vermediler.

TRSinan28

Sesli hiç denemedim ama düşündüğümde yazılının daha iyi olduğu apaçık ortada gibi bence. Kadın karakterden erkek sesi gelmesine ne demeli? :D

Dyternal

Alıntı yapılan: TRSinan28 - 24 Aralık 2020, 21:45:12
Sesli hiç denemedim ama düşündüğümde yazılının daha iyi olduğu apaçık ortada gibi bence. Kadın karakterden erkek sesi gelmesine ne demeli? :D

Ses değiştirme programı kullanıyorlar genelde ama yazılı roleplay tabii ki bir başkadır.

Katya

Sesli olması saçma olur düşünsene küçücük çocuk geliyor PD Teslim Ol vs :D Ciddiye alamazsın ama yazılı olması daha iyi.

TAKTAK26

Yazılı rol olması her zaman iyidir geçen günlerde bir keresinde GTA 5 Multiplayer üzerinde oynuyordum adam e-rp sesli yapıyordu.

Revenge 2026

Bi' Eskişehirli Daha xD

$moked

Limos

Yazılı olması daha iyi çünkü, canlandırdığın karaktere bürünemiyorsun seslide düşünsene 17-18 yaşında ergen çocuk sesli biri büyük mafya patronunu canlandırıyor gerçeklik bunun neresinde?

Gladiator

SCJ

Wendiassa

Yazılı rol sistemi diyorum. Sesli olduğunu düşünsene?  bir an erp olabilir bunun sesli olması çok kötü bir durum ya da ne bileyim birisi müsait olamaz, mikrofonu kötüdür gibi gibi diyebiliriz.