GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Anti Crasher Testing Server / RAC

Başlatan Rexiun, 21 Nisan 2021, 02:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rexiun

RAC = Rexiun Anti Cheat | Crasher / Genel AC testlerinizi bekliyorum...

IP : 80.93.220.78:7777

merddz

Aslında girmeyecektik iddialı olduğunuzu düşünüp girdim, hüsran. Airbrake, Silent Aim, Araç Siliciler, Invisible gibi hileler çalışıyordu.

birazcik pawn birazcik web iste

_Code

SA:MP Turkiye CnR IP: server.sampturkiyecnr.com:7777

Zeynel

biraz iyi
Son düzenlenme: 21 Nisan 2021, 13:39:18 Zeynel
Avrupa HP Hırsız Polis

ByGoldenPars

Server içini alt üstü dolaştım + ban yemedim gittim artık admin önüne resmen gözüne soka soka anca o zaman ban yedim hileyi ancak anladılar. :D

Rexiun

Alıntı yapılan: merddz - 21 Nisan 2021, 10:43:01
Aslında girmeyecektik iddialı olduğunuzu düşünüp girdim, hüsran. Airbrake, Silent Aim, Araç Siliciler, Invisible gibi hileler çalışıyordu.
Crasher demiştim dostum.

Alıntı yapılan: _Code - 21 Nisan 2021, 13:25:35
çöp
Ahahaha kendine bakmalısın.

Alıntı yapılan: ByGoldenPars - 21 Nisan 2021, 14:25:41
Server içini alt üstü dolaştım + ban yemedim gittim artık admin önüne resmen gözüne soka soka anca o zaman ban yedim hileyi ancak anladılar. :D
Crasher dedim herşeye bakmissiniz hocam "Crasher" nedemek...

Alıntı yapılan: sixred - 21 Nisan 2021, 16:47:48
Başarısız...
Bunu söylemek için bir sebebiniz olmalı "Crasher" "Troll/Slapper"

Alıntı yapılan: Zeynel - 21 Nisan 2021, 13:38:08
biraz iyi
Zeynel Abidin Yenigün ne denedin ALLAH aşkına benden hile dilenen çocuk benim sunucumda ne deneyebilirki Birisi anlatabilirmi ?

Ek Olarak ; Anti Crasher ve Anti Troll konularında iddalıyız. Yok Airbreak , Teleport bunun gibileri belirtip "CÖP" Diyemezsiniz.
Son düzenlenme: 21 Nisan 2021, 18:46:39 Rexiun Sebep: Flood iletiler birleştirilmiştir.

Zeynel

Alıntı yapılan: Rexiun - 21 Nisan 2021, 18:27:21
Crasher demiştim dostum.

Alıntı yapılan: _Code - 21 Nisan 2021, 13:25:35
çöp
Ahahaha kendine bakmalısın.

Alıntı yapılan: ByGoldenPars - 21 Nisan 2021, 14:25:41
Crasher dedim herşeye bakmissiniz hocam "Crasher" nedemek...

Alıntı yapılan: sixred - 21 Nisan 2021, 16:47:48
Başarısız...
Bunu söylemek için bir sebebiniz olmalı "Crasher" "Troll/Slapper"

Alıntı yapılan: Zeynel - 21 Nisan 2021, 13:38:08
biraz iyi
Zeynel Abidin Yenigün ne denedin ALLAH aşkına benden hile dilenen çocuk benim sunucumda ne deneyebilirki Birisi anlatabilirmi ?

Ek Olarak ; Anti Crasher ve Anti Troll konularında iddalıyız. Yok Airbreak , Teleport bunun gibileri belirtip "CÖP" Diyemezsiniz.

Görürsün deneyeceğim şeyi...

Avrupa HP Hırsız Polis

merddz

Crasher demiştim dostum.
Invisible ve Araç Silicide troll hilesi sayılabilir. Ha istersen tabii crasherde deneriz seni mi kıracağım  :kalp:

birazcik pawn birazcik web iste

Rexiun

Alıntı yapılan: merddz - 21 Nisan 2021, 20:29:39
Crasher demiştim dostum.
Invisible ve Araç Silicide troll hilesi sayılabilir. Ha istersen tabii crasherde deneriz seni mi kıracağım  :kalp:
Buyur kardeşim başım üstüne. :) Varsa açığımız fixleriz EvelAllah Crasher ve Troll hile konusunda SpawN kardeşimiz buldu  bir açık şuan büyük ihtimal ile fixlendi
Son düzenlenme: 21 Nisan 2021, 22:25:59 Rexiun

SpawN1

Bir daha uğramak istemiyorum, geliştirmeniz dileğiyle.
Son düzenlenme: 21 Nisan 2021, 22:30:12 SpawN1

Rexiun

Alıntı yapılan: SpawN1 - 21 Nisan 2021, 22:28:35

Discord da grup açıp bana küfür eden, Rexiun sana verdiğim süre doldu.

Fixed :) bu arada bir insanın Dinine küfür edersen o insan senin a... koyar kardeş  duyduklarıma görede miletten hile dilendiğin zamanlar varmış
Son düzenlenme: 21 Nisan 2021, 22:30:52 Rexiun

SpawN1

Alıntı yapılan: Rexiun - 21 Nisan 2021, 22:29:24

Fixed :) bu arada bir insanın Dinine küfür edersen o insan senin a... koyar kardeş  duyduklarıma görede miletten hile dilendiğin zamanlar varmış
Çamur atabilirsin sadece çamur olarak kalır, dine kitaba küfür ettiğim doğrudur koyacak varsa buyursun gelsin, hile dilenme sadece çamurdur, Şöyle diyeyim sadece ben Tanrıyım desem  inanmazsın ama SA-MP oyununda biri birine şöyle dediği zaman inanırsın gelişin dostum gelişin :), Yasağımı açarsan uğrarım :)))))

Rexiun

Alıntı yapılan: SpawN1 - 21 Nisan 2021, 22:33:23
Alıntı yapılan: Rexiun - 21 Nisan 2021, 22:29:24

Çamur atabilirsin sadece çamur olarak kalır, dine kitaba küfür ettiğim doğrudur koyacak varsa buyursun gelsin, hile dilenme sadece çamurdur, Şöyle diyeyim sadece ben Tanrıyım desem  inanmazsın ama SA-MP oyununda biri birine şöyle dediği zaman inanırsın gelişin dostum gelişin :), Yasağımı açarsan uğrarım :)))))
Evet sana grupta hitap şeklim kaba olabilir. Ancak bu insanın Dinine küfür edebiliceğin anlamına gelmez kardeşim. Müsait isen sunucuda hileyi denermisin ?

ek olarak açık bildirimi için teşekkürler.