GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

SA-MP'ye Neler Oluyor? Tekrardan mı Açıldı?

Başlatan Landrowab, 09 Mart 2024, 22:56:07

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Landrowab

Öncelikle merhabalar.

Geçen hafta dolaşırken bir anda https://www.sa-mp.mp şu linki fark ettim ve tıkladım. Birde ne göreyim, SA:MP'nin tekrardan Tabları aktif edilmiş şekilde hem 0.3.7-R5-1-MP Sürümünü gördüm ve yanında ise OpenMP'nin resmi Client'i paylaşılmış. Şahsen SA:MP'nin OpenMP kısmı ile çağ atlayacağını düşünüyorum. Tabii, TR kısmını düşünürsek zor gibi. Bunun haricinde OpenMP'nin Client'i şahsen güzel olmuş tabi sizin yorumlarıda görmek lazım.

DracDonix

open mp cilerin gönnülü açtığı bir yer zaten openmp kadrosu eski samp dev lerinden oluşuyor o kadar şaşılacak bir konu değil

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

Lincoln.

Alıntı yapılan: Landrowab - 09 Mart 2024, 22:56:07
Öncelikle merhabalar.

Geçen hafta dolaşırken bir anda https://www.sa-mp.mp şu linki fark ettim ve tıkladım. Birde ne göreyim, SA:MP'nin tekrardan Tabları aktif edilmiş şekilde hem 0.3.7-R5-1-MP Sürümünü gördüm ve yanında ise OpenMP'nin resmi Client'i paylaşılmış. Şahsen SA:MP'nin OpenMP kısmı ile çağ atlayacağını düşünüyorum. Tabii, TR kısmını düşünürsek zor gibi. Bunun haricinde OpenMP'nin Client'i şahsen güzel olmuş tabi sizin yorumlarıda görmek lazım.

Beklentim yüksekti fakat open.mp'nin samp'dan bir farkı olmadığı için ve kitleside belli zaten o yüzden bir tek başarılı olan şey clientleri onun haricinde pek öyle wow dedirtecek bir şeyleri yok gibi.

2014-2024 - SA:MP | 2021-2024 - Pripyat-Survival

Backup

Salın artık şu 20 yıllık oyunu. Yaşandı ve bitti. Uzatmanın manası yok :) Güzel anılarınız ile geçmişi yad etmekten öteye geçirmeyin.

DracDonix

Alıntı yapılan: Backup - 11 Mart 2024, 09:58:14
Salın artık şu 20 yıllık oyunu. Yaşandı ve bitti. Uzatmanın manası yok :) Güzel anılarınız ile geçmişi yad etmekten öteye geçirmeyin.

adam haklı

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)