GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Türklere karşı ırkçılık yapan LS Copchase sunucusu

Başlatan Hybris, 26 Kasım 2020, 15:45:13

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Oner

Herkesi banlamaları hoş değil.
Son düzenlenme: 07 Şubat 2021, 06:31:06 Oner
Discord: Ascendency#7970

Heleina

Bu sunucudan ben de ban yemiştim. Sebebi ise yabancı bir oyuncunun iftirası sonucuydu. Hile kullanmadığım halde bana hile kullandığım yönünde tavır aldılar ve adeta sorgusuz sualsiz banladılar. Bu sunucuda gerçekten Türk karşıtlığı mevcut, fakat bizim yerli oyuncuların da özellikle yabancı sunucularda uslu durduğunu söyleyemem. Bir yerde haklılar, bir yerde haksızlar.

Tanrı düşmanlarıma acısın ve merhamet göstersin; çünkü ben göstermeyeceğim.

Alperen18

Daha önce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Hakaret Eder Biçimde Ban Atıyorlardı En Azından Gelişme Var  :polis:

Ska

Rodri

Alıntı yapılan: Ska - 28 Kasım 2020, 12:43:59
Haha türkün gücünü göreceksiniz go prr..

Kardeşim biraz olgunlaşın, "Türkün günücünü görecekseniz" diyorsunda yanlış anlamayın hile açarak veya 3.programlar kullanarak üstün olmaya çalışarak neyin gücünü göstereceksin veyahut neyin gücünü görecekler, bu tam tersi küçük düşürür türkler hakkında kötü bir algı yaratır zaten çoğu platformlarda yaratmış durumda, sizin buna engel olmanız gerekirken tam aksine dahada üstüne basa basa gidiyorsunuz, durumunuz vahim, konu gittikçe uzuyor farklı algılar yaratılıyor yetkililerin konuya göz atması gerek, bir an önce konu kilitlenmeli.
Son düzenlenme: 28 Kasım 2020, 13:26:19 Racklesh

Discord: Rodriquez#1337 / Github: Rodri0001
Full Stack Developer. - Network Manager.
www.aventishosting.com - www.netmila.com

TRSinan28

Alıntı yapılan: Racklesh - 28 Kasım 2020, 13:20:49
Alıntı yapılan: Ska - 28 Kasım 2020, 12:43:59
Haha türkün gücünü göreceksiniz go prr..

Kardeşim biraz olgunlaşın, "Türkün günücünü görecekseniz" diyorsunda yanlış anlamayın hile açarak veya 3.programlar kullanarak üstün olmaya çalışarak neyin gücünü göstereceksin veyahut neyin gücünü görecekler, bu tam tersi küçük düşürür türkler hakkında kötü bir algı yaratır zaten çoğu platformlarda yaratmış durumda, sizin buna engel olmanız gerekirken tam aksine dahada üstüne basa basa gidiyorsunuz, durumunuz vahim, konu gittikçe uzuyor farklı algılar yaratılıyor yetkililerin konuya göz atması gerek, bir an önce konu kilitlenmeli.
Arkadaş ironi yapmış bence.

TAKTAK26

Alıntı yapılan: Rexiun - 27 Kasım 2020, 14:33:27
Neden boyle seyler ben samp'ı bırakınca çikarki !

Sanki bir şey yapabileceksin Melih :D

Revenge 2026

Bi' Eskişehirli Daha xD

$moked

biz turjler ddos atarız, ddos atamazsak hile açarız hile açamazsak biz hiç türk olmamışız demektir.