GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Grand Theft Auto: San Andreas - 2020 Türkçe Yama (PC & PS2)

Başlatan CriminaL277, 06 Ocak 2021, 00:24:21

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CriminaL277

Alıntı yapılan: Doktor Hektör - 17 Kasım 2021, 03:35:57
Güzel bir yama, ama PS2 yaması bana biraz manasız geldi. Kimin elinde PS2 ve ya PS2 Gta San Andreas'ı var?

Alıntı yapılan: CriminaL277 - 02 Ekim 2021, 19:23:42
02.10.2021 Güncellemesi: Kasıtlı olarak yanlış yazılmış kelime ("n'apıyon", "gidiyoz" vb.) seçimlerinden vazgeçilip, kelimeler dil bilgisine %100 uyumlu olacak şekilde değiştirildi.

Çok iyi oldu, ben Discord'danda size ulaşıp söylemiştim, bu tür kelimeler bence kullanılmamalı çevirilerde.

Olan vardır veya emülatörle oynayacak olan çıkabilir. Manasız geldiyse fikrinizi kendinize saklayın, bedavaya o kadar uğraş, emek verip karşılığında şu kırıcı yorumu almak beni çok üzdü. Daha da bir şey demiyorum size, cevap verirseniz de dikkate almayacağımı bilin.

lazlow

Güzel bir yama, ama PS2 yaması bana biraz manasız geldi. Kimin elinde PS2 ve ya PS2 Gta San Andreas'ı var?

Öyle deme, Rockstar Games zirve yıllarını Playstation 2 ve PSP ile yaşadı. GTA San Andreas'ın en eşsiz atmosferi PS2 sürümümde mevcut olduğundan o havayla oynamak isteyen kitle ya PS2'de oynuyorlar, ya emülatörle oynuyorlar ya da PC sürümüne mod yüklüyorlar.

Hem ülke döviz kuru yüzünden PS5, hatta PS4 satın alınmaz duruma geldiğinden konsol oynamak isteyen nostaljiye yönelince ikinci el de olsa PS2 ve PS1 konsollarına yöneliyor. PS2 alınca da GTA serisinin en güzel oyunları alınmaz mı? :)

Ayrıca bu güzellikler başka nerede bulunabilir? Benim gibi retro oyun sevdalıları bunu iyi bilirler. :helal:

Merhaba. Bir süre burada aktif olamayacağım. Lütfen, reklam verme ve konularla ilgili moderasyon işleri için forum moderatörleriyle, forum hesabınızla ilgili işler için adminle iletişime geçin.

Doktor Hektör

Olan vardır veya emülatörle oynayacak olan çıkabilir. Manasız geldiyse fikrinizi kendinize saklayın, bedavaya o kadar uğraş, emek verip karşılığında şu kırıcı yorumu almak beni çok üzdü. Daha da bir şey demiyorum size, cevap verirseniz de dikkate almayacağımı bilin.
[/quote]

Ben kötü bir şey söylemedim, sadece eleştride bulundum. Eleştirim de bence yıkıcı değil yapıcıydı, alınmanıza üzüldüm.

Alıntı yapılan: lazlow - 17 Kasım 2021, 11:17:38

Öyle deme, Rockstar Games zirve yıllarını Playstation 2 ve PSP ile yaşadı. GTA San Andreas'ın en eşsiz atmosferi PS2 sürümümde mevcut olduğundan o havayla oynamak isteyen kitle ya PS2'de oynuyorlar, ya emülatörle oynuyorlar ya da PC sürümüne mod yüklüyorlar.

Hem ülke döviz kuru yüzünden PS5, hatta PS4 satın alınmaz duruma geldiğinden konsol oynamak isteyen nostaljiye yönelince ikinci el de olsa PS2 ve PS1 konsollarına yöneliyor. PS2 alınca da GTA serisinin en güzel oyunları alınmaz mı? :)

Ayrıca bu güzellikler başka nerede bulunabilir? Benim gibi retro oyun sevdalıları bunu iyi bilirler. :helal:

Hocam sizin gibi olan kişiler bi elin 5 parmağını geçmez, pcde modlanarak 1920x1080 oynanabilirken PS2 ile oynamak bana mantıksız geliyor ama öznel bir yargı bence bu.
Son düzenlenme: 18 Kasım 2021, 00:27:15 Doktor Hektör

raoz

Alıntı yapılan: lazlow - 17 Kasım 2021, 11:17:38

Hocam konudan alakasız ama bir gün evinizi bulup onları sizden ödün(ç almak) gibi bir niyetim var. :D

lazlow

@raoz Ekonomi düzelsin, yurt dışından alışveriş yapabilecek hale gelelim, ben hediye ederim hatta :D canın sağ olsun

Merhaba. Bir süre burada aktif olamayacağım. Lütfen, reklam verme ve konularla ilgili moderasyon işleri için forum moderatörleriyle, forum hesabınızla ilgili işler için adminle iletişime geçin.