GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

GTA Vice City Stories Kıyafetler

Başlatan lazlow, 30 Ekim 2019, 20:16:52

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lazlowKIYAFETLERBu konumda, GTA Vice City Stories oyununda giyebildiğimiz kıyafetleri ele aldım. Kıyafetleri görevlerle ve işletmelerle elde ediyoruz. Kıyafetlerin isimlerini daha kolay akılda kalması için Türkçe yazdım ancak resimlerden orijinal isimlerini görebilirsiniz.
Gündelik KıyafetSonrasında Açıldığı Görev: Conduct Unbecoming

Açıklama: Gündelik Kıyafet, mavi tişört, kot pantolon ve beyaz ayakkabılardan oluşur.Askeri KıyafetSonrasında Açıldığı Görev: Oyunun başında-  Over The Top

Açıklama: Oyunun başında sahip oluruz ancak "Conduct Unbecoming" görevinde kıyafeti kaybederiz.  Over The Top görevinden sonra tekrar giyeriz.Kübalı TarzıSonrasında Açıldığı Görev: Havana Good Time

Açıklama: Beyaz kot pantolon, kahverengi kol saati, desenli kısa kollu gömlek ve kahverengi ayakkabılardan oluşur.Kiralık KatilSonrasında Açıldığı Görev: Bir işletmeyi Protection Racket olarak ayarlayınca.

Açıklama: Beyaz tanktop, siyah spor ayakkabı, siyah pantolon ve parmaksız eldiven ile siyah ve gri yelek oluşur. Eldiven PSP versiyonunda gözükmez.Kar MaskeliSonrasında Açıldığı Görev: Bir işletmeyi Robbery olarak ayarlayınca.

Açıklama: Siyah kar maskesi, siyah ceket, kot pantolon ve beyaz alt kısımlardan oluşur.Pezevenk KıyafetiSonrasında Açıldığı Görev: Bir işletmeyi  Prostitution olarak ayarlayınca.

Açıklama: Mor üst, altın zincir kolye, beyaz pantolon ve beyaz elbise ayakkabılarından oluşan bir pezevenk kıyafetidir.Turuncu TakımSonrasında Açıldığı Görev: Brawn of the Dead

Açıklama: Turuncu bir gömlek ve turuncu bir ayakkabıdan oluşan bir takım elbise.TefeciSonrasında Açıldığı Görev: Bir işletmeyi Loan Shark olarak ayarlayınca.

Açıklama: Çizgili kravat, siyah pantolon ve kahverengi ayakkabılar ile birlikte kolları katlanmış gömlekten oluşur.Smart TakımSonrasında Açıldığı Görev: Bütün işletme görevlerini tamamlayın.

Açıklama: Lance'in takımına benzeyen turkuaz takım.Kaçakçı KıyafetiSonrasında Açıldığı Görev: Bir işletmeyi  Smuggling olarak ayarlayınca.

Açıklama: İçinde çizgili bir kazak olan mavi kapüşonlu bir kıyafet.EşofmanSonrasında Açıldığı Görev: Bir işletmeyi Dugs olarak ayarlayınca.

Açıklama: Kırmızı, mor ve beyaz renklerden oluşan eşofman. Oyuncunun daha uzun koşmasını sağlar.Atlet-PantolonSonrasında Açıldığı Görev: D.I.V.O.R.C.E.

Açıklama: Kıyafet, beyaz bir atlet, mavi kot pantolon ve beyaz ayakkabılardan oluşur. San Andreas'tan CJ'in ilk kıyafetlerine benzer.DalgıçSonrasında Açıldığı Görev: Prawn Adası 8 "Water Sport" kurunu tamamlayınca.

Açıklama:Yüzmeye uygun bir dalış giysisi.Kazananın KıyafetiSonrasında Açıldığı Görev: Oyunu %100 Tamamlayın.

Açıklama: Mavi kot pantolon ve sarı spor ayakkabıyla birlikte üzerinde "R * LAX" yazılı beyaz bir tişört. Tişört üzerindeki metin muhtemelen " :r*: " (R-Star) olarak kısaltıldığından dolayı Rockstar'a göndermedir.
(Resimler: GtaWiki)
Son düzenlenme: 21 Şubat 2022, 16:25:03 lazlow

DracDonix


    

Mehmet.Ali
Rinnegan
1213
SA-MP "2010 - 2021"Uzzy

Atletli olan Cj'nin aynısı. :D


lazlow

Alıntı yapılan: Uzzy - 08 Kasım 2019, 13:26:42
Atletli olan Cj'nin aynısı. :D
Büyük ihtimal ona gönderme zaten.


Impeccable

Alıntı yapılan: lazlow - 30 Ekim 2019, 20:16:52
Atlet-PantolonSonrasında Açıldığı Görev: D.I.V.O.R.C.E.

Açıklama: Kıyafet, beyaz bir atlet, mavi kot pantolon ve beyaz ayakkabılardan oluşur. San Andreas'tan CJ'in ilk kıyafetlerine benzer.

Alıntı yapılan: lazlow - 30 Ekim 2019, 20:16:52
TefeciSonrasında Açıldığı Görev: Bir işletmeyi Loan Shark olarak ayarlayınca.

Açıklama: Çizgili kravat, siyah pantolon ve kahverengi ayakkabılar ile birlikte kolları katlanmış gömlekten oluşur.

Bu ikisi iyiymiş. Elinize sağlık.


lazlow

Alıntı yapılan: Impeccable - 12 Nisan 2021, 11:48:58
Bu ikisi iyiymiş. Elinize sağlık.
Evet, aslında gömlek seçeneği çok yok ama yine de dönemini güzel yansıtan kıyafetler seçilmiş. Teşekkür ederim.


Gladiator

Paylaşım için teşekkürler göze güzel gelen bir konu olmuş.:helal:


Wendiassa