GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
30 Haziran 2022, 10:41:40

2021 EN'leri KAZANANLAR!

Başlatan lazlow, 31 Aralık 2021, 23:40:27

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lazlow

GTAMulti.com 2021 Yılı EN'leri sonuçları aşağıdadır. Kazanan arkadaşları tebrik ediyoruz. Katılan ve oy kullanan herkese ayrıca teşekkür ediyoruz. Kazananların bunu hak ettiğini ve adil bir yarışma olduğunu düşünüyoruz. Herkese iyi forumlar ve mutlu yıllar dileriz!

Kazanan üyeler lazlow'a özel mesaj göndererek hangi ödülü istediklerini belirtebilirler. Rumuz değiştirme ve özel başlık ödüllerinden birini seçmenize gerek yok ikisini de kullanabilirsiniz.

Yarışma Ödülleri
1) 12 adet ekstra rumuz değiştirme hakkı. (1 sene boyunca istenildiği zaman kullanılabilir.)
2) Özel başlık. (1 senelik)
3) Kazananların profillerine ve başarılarına kazandığı dalın ödülleri eklenecektir.

2021 Yılı EN Popüler Üye
Bilinmeyen Bey

2021 Yılı EN İyi Nick'e Sahip Üye
Enkei

2021 Yılı EN Yardımsever Üye
ThePosition

2021 Yılı EN Paylaşımcı Üye
Bilinmeyen Bey

2021 Yılı EN İyi Mapper
xT_9000

2021 Yılı EN İyi Türkçe Kullanan Üye
Enkei

sweezy

Ödül, hak edenlere gitmiş. Herkesi tebrik ediyorum <33

xT_9000

https://www.twitch.tv/xt_9000

Map Hakkında Yardımcı olacak videolar için:
https://www.youtube.com/musabcayli

Clayss

Keys

Kişileri tanırım kendileri çok iyi birileridir tebrik ediyorum 😁👍

Pripyat - Survival

Yeniden [Aktif] ~ Since #2021

haroldjackson

Kazananları tebrik ederim.

imza kalemle atılır

Bilinmeyen Bey

Eğlenceliydi. Sanarım. Herneyse, tebrik ederim Enkei'yi. Forumda onu pek görmesem de, sanarım hak etmiş. Eğer çok görülüyor ve ben görmediysem ayrıca özür dilerim.

Impeccable

Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Forum adına güzel bir yıldı, umarım 2022 yılı da güzel olur.

Rodri

Kazanan arkadaşları tebrik ediyor, yeni yıllarını kutluyorum.

Telegram : Rodriquez1337
Discord : Rodriquez#0001
Full Stack Developer. - Network Manager.

Caner K.

Alıntı yapılan: Bilinmeyen Bey - 01 Ocak 2022, 00:36:25
Eğlenceliydi. Sanarım. Herneyse, tebrik ederim Enkei'yi. Forumda onu pek görmesem de, sanarım hak etmiş. Eğer çok görülüyor ve ben görmediysem ayrıca özür dilerim.

nesil farkı, görmemiş olman gayet normal

Enkei

Kazanan arkadaşlarımı tebrik eder, lehime oy kullanan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Herkese mutlu yıllar. :helal:

Alıntı yapılan: Bilinmeyen Bey - 01 Ocak 2022, 00:36:25

İyi dileklerin için teşekkür ederim. Bir süredir ileti açısından fazla aktif olmasam da çoğunlukla buralardayım. Zaten profilimdeki toplam çevrimiçi sürem de aynı şeyi söylüyor. O yüzden denk gelmemiş olabilir. :)

raoz

Hak edenlere gitmiş, kazanan herkese tebrikler. Mutlu yıllar. :)

Lloyd

Glexy