GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Karakter Seçme Ekranı Kaldırma

Başlatan doqu10, 09 Mayıs 2022, 23:00:09

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doqu10

Merhaba arkadaşlar, sampa girişte skin seçtirme ekranını nasıl kaldırabilirim? Yani direk oyuncuyu sqldaki pozisyonuna ve sqldaki skin idsi ile spawnlıyacam. Addplayerclass'ı silince de şöyle bir şeyler oluyor.
Nasıl yapıcamı tam çözemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

beratmethe

Dostum belliki bu işlerde yenisin bu iş bence seni biraz zorlar. sunucu türüne göre ufak sql tabanlı bir paket bulup onu geliştirebilirsin.

doqu10

Alıntı yapılan: Zwen - 10 Mayıs 2022, 12:50:42
Dostum belliki bu işlerde yenisin bu iş bence seni biraz zorlar. sunucu türüne göre ufak sql tabanlı bir paket bulup onu geliştirebilirsin.

Aynen hocam biraz yeniyim aslında sql kurdum bir sorun yok gibi ama bu ekranı kaldırması zor bir olay mı acaba

Lawnless

Alıntı yapılan: doqu10 - 10 Mayıs 2022, 14:32:30
Alıntı yapılan: Zwen - 10 Mayıs 2022, 12:50:42

Aynen hocam biraz yeniyim aslında sql kurdum bir sorun yok gibi ama bu ekranı kaldırması zor bir olay mı acaba
Giriş kodlarını inceleyip belirli callbackleri veya fonksiyonları kaldırman gerekecek. Bu da bu tarz işlerde yeni adamları yorar biraz. En iyisi sen Zwen'in dediği gibi yap.

public class gtaMultiSignature {
    public static void main(String[] args) {
      System.out.println("How can I help you?");
      System.out.println("C#, C++, Java, Python, LUA, PHP, .NET, Typescript, Javascript");
    }
}

Purgatory

Alıntı yapılan:  Bölüm Kuralları
Açılan taleplerin son iletisi 10 günü geçmesi durumunda; konu kilitlenip, kilitli konular bölümüne taşınacaktır. Sorunu çözülen konularınızı kilitleyip, moderatörlere bildiriniz.
Konu kilit+arşiv