GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
18 Nisan 2024, 05:19:16

Wendiessa

Başlatan Wendiassa, 16 Mayıs 2022, 17:46:21

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Wendiassa

Merhabalar arkadaşlar forumu bir kaç gün içerisinde keşfettim bundan daha önce GTA Türk forumunda yer alıyordum yani kısaca üyeliğim vardı. Genel olarak Skype ve TeamSpeak3 ortamlarında bulundum ayrıca bundan önce Vendetta Roleplay (RPG) sunucusunda oynamaktaydım ve şu an Losland Roleplay projesini beklemekteyim orada aktif bir şekilde rol yapmayı planlıyorum. Gerçek ismim Ender, Ender Vural Antalyada yaşamaktayım 25 yaşındayım 97 doğumluyum. Sadece kendim için bu durumu iza etmek gerekirse roleplay sunucularında oynamayı ve yer almayı daha çok göz önünde bulunduruyorum ayrıca burayada emek vermeyi düşünüyorum hepinize tekrardan selamlar ve merhabalar diliyorum efendim. :)

Bulunduğum & Görev Almış Olduğum Sunucular :r*:

Vendetta Roleplay - Dizi & Film Çekim Ekibi, Helper
Samp Türkiye CnR - Hırsız Polis adına en iyi ortam adına ekibim ve arkadaşlarım oldu artı olarak sunucu içerisinde bir zamanlar en yüksek sıralamanın bende olduğu sunuculardan bir tanesi :)
Göktürk Hırsız Polis - Yönetim Ekibi içerisinde Rehber olarak görev almaktaydım
Losland Roleplay - En İyi Rol & Birlik Ortamı Adına Adımı İmza Atmış İsim ve Ekiplerden Birisi Olarak Bilinmiş Biriyiz :)

Son düzenlenme: 11 Eylül 2022, 20:44:24 Wendiassa Sebep: düzenlendi

Wendiassa

Bir an yanlışlıkla gönderdim fakat düzenledim iyi forumlar dilerim herkese :)

Jarveus

Hoşgeldin kardeşim GTAMulti çatısı altında.

feickthelord

ⓘ User is suspected to be a part of a child abduction organization. Please report any suspicious activity to GTAMulti staff.

Wendiassa

Glexy

Hoş geldin Ender seni burada görmek güzel vrpg ile ilgili videolarını silmiş ya da gizliye almışsın galiba her neyse seni burada görmek onur verici hoş geldin :)

Wendiassa

Alıntı yapılan: Glexy - 16 Mayıs 2022, 19:14:08
Hoş geldin Ender seni burada görmek güzel vrpg ile ilgili videolarını silmiş ya da gizliye almışsın galiba her neyse seni burada görmek onur verici hoş geldin :)

Ha yok silme gibi bir durum söz konusu değil bir sebepten ötürü sadece gizliye almıştım o kadar zaten dün gece saatlerinde düzenledim kanalı ayrıca hoş buldum :)

Son düzenlenme: 16 Mayıs 2022, 19:22:59 Wendiassa

Glexy

Alıntı yapılan: Wendiassa - 16 Mayıs 2022, 19:20:57

Ha yok silme gibi bir durum söz konusu değil bir sebepten ötürü sadece gizliye almıştım o kadar zaten dün gece saatlerinde düzenledim kanalı ayrıca hoş buldum :)

Anladım kolay gele o zaman :)

Wendiassa

Alıntı yapılan: Glexy - 17 Mayıs 2022, 20:55:13
Alıntı yapılan: Wendiassa - 16 Mayıs 2022, 19:20:57

Anladım kolay gele o zaman :)

Sağol :)

laéx

Hoşgeldin, iyi vakitler geçirmen dileği ile :helal:

Wendiassa

Alıntı yapılan: laéx - 18 Mayıs 2022, 17:37:29
Hoşgeldin, iyi vakitler geçirmen dileği ile :helal:

Hoş buldum teşekkürler :)

lev

hoşgeldin bi ara rol yapalım

Wendiassa

Alıntı yapılan: lev - 18 Mayıs 2022, 18:10:32