GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Anka Roleplay - www.anka-roleplay.com [16.11.2019]

Başlatan Rhea, 05 Kasım 2019, 18:01:30

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rhea

Sunucu: samp.anka-roleplay.com (PASIF)

Forum: anka-roleplay.com (AKTIF)

Öncelikle Anka Roleplay  projesinde biz, tipik bir SA:MP sunucusu açmaktan çok, yıllardır oyuncuların beklediği sunucu ihtiyacını giderme üzerine oynamak istiyoruz. SAMP ortamına baktığımız zaman biz, açılan sunucuları sadece modunda bazı sistemlerin işleyişi değişen, kısır döngüde ve birbirinin aynısı olan sunucuları görüyoruz. Bildiğimiz üzere Roleplay camiasının içinde artık onlarca sunucu açılmaya başladı ve çoğu sunucu anlık karar alarak sunucusunu açıyor. Sistem derdi olmadan sadece role doyacağınız konsepti ile ; Bu şehrin ışıkları hayatınızı aydınlatacak... Anka Roleplay olarak oyuncularımızın daha iyi bir rol ortamı içerisinde olmasını sağlıyacağız. Gözlemlediğimiz bu şeylerin üzerine, Anka projemizde biz, oyuncunun ve bizim yıllardır görmek istediğimiz ideal sunucuyu ortama sunmak istiyoruz.

Anka Roleplay 2019 yılında ekibin tekrar bir araya gelmesiyle Roleplay projesini başlatmaya karar verdik. Anka Roleplay olarak amacımız oyuncularımıza iyi bir rol ortamı ve rol zevkini yaşatmak olacaktır. Ayrıca Anka Roleplay'ın diğer amacı, ciddi ve uzun ömürlü roller yaparak sizlerinde desteğiyle kalıcı ve güzel bir ortam yaratmaktır.

Eklenecektir.

Anka Roleplay Client PD0.3 ile sunucumuza giriş sağlayabilecek ve roleplay zevkini doruklarda yaşatacağız. Sunucumuza client'siz malesef giriş sağlayamazsınız. Client'i indirmek için forum sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

"Tanıtım kurallarını okudum ve kabul ediyorum."
Son düzenlenme: 20 Kasım 2019, 00:28:27 RLX - Eren

Rhea

Radless

"Life's too short to hold grudges."

Pablo

Alıntı

Pawnotürk Üyesi 2017-2020

Rhea

Alıntı yapılan: Radless - 05 Kasım 2019, 18:07:34
Kaçıncı tanıtım bu?

Hemen nedenini açıklıyayım:
▪︎Kadro yenilendi.
▪︎Trailer yayınlandı.
▪︎Tanıtım konusu ve içeriği değiştirildi.
▪︎Konseptte güncellemeler yapıldı.
▪︎Forum teması değiştirildi.
▪︎Iletişim adresleri ve discord yenilendi.
▪︎Oyun modunda ciddi değişiklikler yapıldı.

Kısa ve öz söylemek gerekirse birçok durum değişti. Sürekli konu açma konusuna değinecek olursak bu kadroya dahil olmadan önce proje denemeleri yapılmış daha fazla değişiklik yapılmayacak aktif konu üzerinden devam edilecektir. Bu konu hakkında diğer yorumları görmezden geleceğim ilginiz için teşekkür eder tanıtımı incelemenizi ve yorum yapmanızı önemle arz kılıyorum.

Maximous

:kalp:  :kalp:  :kalp:    Başarılar     :kalp:  :kalp:  :kalp:

Furkan.Rdnc

Submarine

Sunucuda bir çok geliştirme gerçekleştireceğime ve sunucunun iyi yollarda yürüyeceğine inanıyorum.Yolumuz açık olsun.

Emirhan☪

Başarılar bize, ANKA Roleplay umarım daha iyi yerlere...

Yigitellekw

N0SY

Emirhan☪

Simit

Emirhan☪

Rhea

Güzel yorumlariniz için teşekkür ederim(z)