GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
19 Nisan 2024, 05:57:44

[ANKET] En iyi Tarayıcı

Başlatan sweezy, 14 Temmuz 2019, 17:03:52

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beauclerc

Yıllarca Chrome kullandım ancak RAM canavarı olduğu için değişikliğin şart olduğunu düşünüyorum. Şirket bilgisayarımda Edge çalıştırıyorum şu anda memnunum.

S W E S T

Opera kullanmaya karar verdigimden beri çok mutluyum

Tommy Vercetti

Oner

Tor diyenler, içeride ne yapıyorsunuz? :D

Discord: Ascendency#7970

kracauer

Chrome bu işin lideri ve öyle kalır bence ya ;)

Magia Roleplay

Gaviria

Erkan

En iyisi mi bilmiyorum ama chrome kullanıyorum benim için en iyisi bir sorun yok .d

Heleina

Opera GX'den aşırı memnunum. Tavsiye ederim.

Tanrı düşmanlarıma acısın ve merhamet göstersin; çünkü ben göstermeyeceğim.

s4ndra

Rodeiun

harika görkem

HasanEfe

bence google chrome görünüm ve kullanış bakımından rahat fakat çok ram yiyor raminiz var ise chrome
raminiz yok ise opera yada internet exp.

Razor02

Google Chrome yıllardır kullanırım bu internette meme olan RAM yeme muhabbetini de çözmüş değilim henüz, ben öyle fazla RAM yeme sıkıntısı yaşamadım yani ama gayet memnunum arayüzü çok güzel kısayollarımı sekme çubuğunun altına yerleştiriyorum mağazadan yüklediğim AdBlock'u kullanıyorum farklı güzel temalarıda var ve çokta hızlı, şuan gayet memnunum. Bir ara Opera kullanıyordum fakat yaklaşık 1 ay sonra Opera tıkladıktan 6-7 saniye sonra açılmaya başlayınca bıraktım. Ayriyetten Görev Yöneticisinden baktığımda Chrome'dan daha fazla RAM kullandığını gördüm.
Son düzenlenme: 28 Ekim 2020, 12:04:53 Razor02

$moked

Tor Browser ve arama motoru olarak DuckDuckGo, eğer gizliliğe önem veren birisi iseniz bu iki bahsettiğimi kullanabilirsiniz.

Impeccable

Opera GX harika, kendinizce belli başlı özellikleri de değiştirebiliyorsunuz. (Tasarım rengi, RAM kullanımı vb.)