GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi
29 Mart 2024, 14:52:36

Kravchenko Ölmeli - 2. Bölüm

Başlatan Quadismic, 07 Şubat 2018, 15:45:58

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Quadismic

Tür: Kara Mizah
Ses: Yarı Dublaj
Süreç: Çekim aşamasında
Konu: Hayatın manası nedir? Profesyonel bir tetikçi ve filozof olan Gerard Knuckles, hayatın manasını bulmak için çıkmış olduğu yolda kendisi gibi tetikçi olmak isteyen Chloe ile tanışır. Küçük bir kız çocuğu hayatın manasını bulmasında ona yardımcı olabilecek midir?

Son düzenlenme: 17 Ocak 2019, 00:49:25 Karabul

Pablo

Elinize Saglık Abi Güzel Olmuş Diger Bölümleri Merakla Bekliyorum :helal:

Alıntı

Pawnotürk Üyesi 2017-2020

laéx

Elinize sağlık,samp dizilerini izleyince keyf alıyorum bu diziyi izleyince daha çok keyf aldım :D

Quadismic

Alıntı yapılan: HeLL.AnGel - 07 Şubat 2018, 17:00:10

Elinize sağlık,samp dizilerini izleyince keyf alıyorum bu diziyi izleyince daha çok keyf aldım :D

Henüz bölümleri başlamadı bu daha sadece fragman :) İnşallah bölümler geldiğinde daha keyif alırsınız. :)

Quadismic

Arkadaşlar proje askıdaydı şimdi kaldırdım. Bazı değişiklikler oldu onları sizlerle paylaşmak istedim;

Projeyi dizi yerine direk 2 veya 3 bölüm sürecek bir video - film tadında çekmeye karar verdim.
Bölümler "Giriş - Gelişme - Sonuç" isimlerini alacak ve aşağı yukarı her bir bölüm 1 saate yakın bir süresi olacak.
Şu anda çekilen Giriş bölümünün 12. dakikasına kadar çekimleri "tamamen" tamamlamış bulunmaktayım. Proje sonlandığında sizlerle YouTube ve burası üzerinden paylaşıma sunacağız.

Son düzenlenme: 13 Mart 2018, 15:27:28 Karabul

Lé Spîke

Her bölüm 1 saat etmese de 3 bölüm 1 saat etse daha kolay olur diye düşünüyorum. Başarılar seslendirmeyi sevdim :helal:

Zoxy

Başarılı bir çalışma olmuş, bende eskiden böyle işlerle uğraşıyordum. İlk başladığım zamanlar baya zorlanıyordum montajlar falan sonra bana göre olmadığını anladım  :kahkaha: Ne diyeyim helal olsun.

Quadismic

Alıntı yapılan: Wiggles - 21 Mart 2018, 01:16:36

Her bölüm 1 saat etmese de 3 bölüm 1 saat etse daha kolay olur diye düşünüyorum. Başarılar seslendirmeyi sevdim :helal:

Tek bir sezonu bir film süresine indirgedik o yüzden öyle oldu. Yani toplamda 3 sezon olacak şeyi 3 tane film izlemiş gibi olacaksınız. :)

Alıntı yapılan: Zoxy - 21 Mart 2018, 18:31:56

Başarılı bir çalışma olmuş, bende eskiden böyle işlerle uğraşıyordum. İlk başladığım zamanlar baya zorlanıyordum montajlar falan sonra bana göre olmadığını anladım  :kahkaha: Ne diyeyim helal olsun.

Gerçekten çok zorlu bir iş. Bu iş üzerinde toplu ekip halinde çalışıyoruz. Çok emek var. Özellikle gönüllülük esasına dayalı olduğu için daha da zorlaşıyor. Çoğu zaman "emeğimin karşılığını alabilecek miyim?" diye sorular geçiyor insan kafasından. Ama işin en güzeli ürün ortaya çıktığında insanların senin gösterdiğin eserden memnun kalması. Gerçekten tek temennimiz bu :)

Teşekkür ederiz yorumun için.

Bu arada arkadaşlar 1. kısım yani giriş için 1.30 saatlik kısmın ilk 20. dakikasına kadar ulaştık. Mayıs sonuna kadar herhalde ya biter ya da bitmiş olur. Bilgilendirelim dedik :)

mtb

Ağabey kanalına girip baktım hatta abone olup MANYAKLAR isimli diziyi izlemeye başladım.Çok hoşuma gitti artık favori kanalım senin kanalın.

2017-2024

Quadismic

Alıntı yapılan: -Poseidon- - 23 Mart 2018, 16:56:23

Ağabey kanalına girip baktım hatta abone olup MANYAKLAR isimli diziyi izlemeye başladım.Çok hoşuma gitti artık favori kanalım senin kanalın.

Desteğin için çok teşekkür ederim. Kanal üstünde 3 kişi içerik paylaşıyoruz. Manyaklar projesinide Muhsin (mayob) yönetiyor. Benim şu ana kadar çekmiş olduğum şeyler kapattığım kanal ile birlikte silindi bende yavaş yavaş çekiyorum.

İlgin ve desteğin için tekrardan teşekkür ederim :)

volitina

Güzel olmuş, ellerinize emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim. :)

Quadismic

Alıntı yapılan: VolitifeR - 05 Nisan 2018, 20:19:05

Güzel olmuş, ellerinize emeğinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim. :)

Çok teşekkür ederim.

Birinci bölüm çok kısa zamanda sizlerle arkadaşlar.

Quadismic

İlk bölüm yayınlandı arkadaşlar! Yorumlarınızı esirgemeyin. İyi seyirler...

pag

Alıntı yapılan: Karabul - 12 Nisan 2018, 18:23:24

Herşey güzel fakat seslendirme kısmı pek hoşuma gitmedi,elinize sağlık.

Quadismic

Alıntı yapılan: ReDDooM - 13 Nisan 2018, 09:22:00

Alıntı yapılan: Karabul - 12 Nisan 2018, 18:23:24

Herşey güzel fakat seslendirme kısmı pek hoşuma gitmedi,elinize sağlık.

Yorumun için teşekkür ederim. Seslendirme konusunda tam profesyonellik sağlanamadığının bende farkındayım fakat gönüllülük esasına dayalı bir proje olduğundan seslendirmede istenilen kaliteye ulaşılması gerçekten çok zor.

Yinede mevcut kişiler ile çalışmaya devam edince daha da gelişeceğini söyleyebiliriz.