GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

[Karakter Başvuruları Aktif] losland-rp.com – discord.gg/losland

Başlatan Losland, 22 Nisan 2022, 22:50:06

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Losland


Losland Roleplay -- shine of the glory

Losland markası, San Andreas Multiplayer(SA-MP) üzerinde oluşturulmuş ve en iyi hizmeti sağlayabilmeyi hedeflemektedir.  Sunucu, platform içerisinde yer alan kullanıcıların kendi yollarını çizebileceği, akıcı ve kaliteli bir Türkçe rol deneyimini sizlere sunuyor.

I. Vizyon ve Misyonumuz

Temel hedeflerimizden birisi, özellikle son dönemlerde roleplay bazlı alternatifi bulunmayan oyuncuların isteklerinin yerine getirilmediği boşlukları doldurmak. Bunlar arasında yönetici kadrosunun çizdiği bozukluklardan kaynaklı sunucu genelinin etkilendiğini bildiğimiz için titiz bir şekilde kadro oluşturduk. Oyuncuların taleplerini yerine getiremeyecek, görev alanı dışına çıkarak kaba ve ilgisiz yönetim anlayışına çizdiğimiz kalın çizgilerle düşünceyi tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Bir sunucu içerisinde yer alan sistemlerin, bunu tanıtan videoların, buna benzer faktörlerin oyuncuyu kendisine çeken birçok platforma şahit olduk. Herhangi bir sunucu için, sunucunun tanıtımı-içerisinde barındırdığı sistemler, forumlarının ilgi çekiciliği ve benzeri detaylar büyük bir yer kaplasa da dönemimizin en büyük sorunu sunucu yönetimlerinin ilgisizliği, yanlış kalite algısı, görevlerini yerine getiremeyişi ve bunlardan doğan sorunlar olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Her şeyden önce yönetim takımı olarak; bizde birer oyuncuyuz ve bu açıdan baktığımızda ne kadar kötü portreler çıktığını görebiliyoruz. Bunlardan haberdar olduğumuz için, yönetim kadrosunda yer alacak insanların nelere önem gösterip-göstermediği takdirde alabilecekleri geri dönüşlerin bilincindeyiz.

Losland Roleplay içerisinde oyuncular ana karakter, yönetim ekibi ise yan karakter konumunda bulunmaktadır. Oyuncular kendi yollarını kendi çizerler ve yönetim kadrosu, oyuncuların çizdikleri bu yolda yardımcı olmakla görevliler.


II. Açılış Süreci, Genel Bilgilendirme

Geliştirici takımımızın yoğun ilgi ve çalışmaları üzerine kısa sürede oyun modunu V1 sürümüne çıkararak büyük iş yükünün çoğunluğunu geride bıraktık. Anlayacağınız oyun sunucusu BETA evresinde değil, temel rol sistemlerinden ziyade daha fazlasını içerisinde problemsiz şekilde barındırarak açılışını yapabilecek.

Tam açılış için net bir tarih belirlenmiş olmasa da, duyurmadan önce çoğu etkeni tamamladığımızdan ve elimizdeki imkanlardan ötürü, uzun vadeye bırakmadan sorunsuz şekilde sunucuyu kullanıcılarla buluşturabileceğimizi net olarak söyleyebiliriz. Sırasıyla forum ve oyun açılışları hakkında resmi ana discordumuz üzerinden bilgilendirmede bulunacağız.

Discord: discord.gg/losland


Son düzenlenme: 30 Mayıs 2022, 23:45:08 Losland


Neastronn


feickthelord

uzun ömürlü olmaz, yine de başarıalr.


Nasmier


Expulso


alcatraz

Vinetown Roleplay: discord.gg/chmhd2tkVW
Vinetown Roleplay Project Founder

Lavinia


HellW


opreus


jawzthelord


Synax


bekointhehood


ajeX


haroldjackson

drama kelimesinin karşılık bulmuş hali olan bir ekip daha sunucu açılmadan insanlara sallamaya başlamış  :kahkaha:

imza kalemle atılır