GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Anadolu Roleplay l Hayal Gücüne Hayat Ver! l Sesli Roleplay l

Başlatan AnadoluGaming, 27 Ağustos 2019, 20:00:30

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

No-Name

Alıntı yapılan: oguzhan545419 - 30 Ağustos 2019, 11:41:15

Yok canıım hiç girer mi aslaaa.. Sunucuyu kötülemek için demiyorum ama senin kapasiten safari rollerine yeteceği için ordan çıkamamışsın bunun gibi bir ton iletini atardım da şuan bile ayırdığım vakte acıyorum emrahcım
Yaladığın adam 6 ay boyunca safari oynadı ve hayran kaldıgını söyledi. Şimdi sen de gelip burada safari oynayanları kotülüyorsun nice hocam devam et böyle.

oguzhan545419

Alıntı yapılan: No-Name - 30 Ağustos 2019, 17:47:38
Alıntı yapılan: oguzhan545419 - 30 Ağustos 2019, 11:41:15

Yok canıım hiç girer mi aslaaa.. Sunucuyu kötülemek için demiyorum ama senin kapasiten safari rollerine yeteceği için ordan çıkamamışsın bunun gibi bir ton iletini atardım da şuan bile ayırdığım vakte acıyorum emrahcım
Yaladığın adam 6 ay boyunca safari oynadı ve hayran kaldıgını söyledi. Şimdi sen de gelip burada safari oynayanları kotülüyorsun nice hocam devam et böyle.

Yaladığım adam mı ? :kahkaha: Kendi ağzıyla nerdeyse girmediğini belirtiyor bende onun çelişkisini sunuyorum sende onun avukatlığını yapıyosun acaba hangimiz yalıyor?
Şöyle forumlarda sunucu açtığında beyin yetmezliğinde sunucuları kötüleyen dostlarını konuya çağıran bir avuç malum kitlesiniz, her önüne gelene atlama diz çöktürür ağzından verir burnundan getiririm konuşmaya tenezzül edemezsin  :elsalla:
Son düzenlenme: 30 Ağustos 2019, 20:23:36 oguzhan545419

Mr.Samed

AnadoluGaming

Merhaba arkadaşlar, başlangıç bölgemizi havalimanı olarak belirledik ve sizi karşılayan bisiklet kiralama sistemimizi de entegre ettik. Bizi takip etmeyi unutmayın!

Discord adresimiz: discord.gg/Csm6P93
Sunucumuza 89.252.151.131 ıp adresimizden bağlanabileceksiniz.

Son düzenlenme: 09 Eylül 2019, 12:53:12 AnadoluGaming

AnadoluGaming

Merhaba arkadaşlar sunucumuzda aktif bir şekilde kullanılacak olan pet sistemini sizlere tanıtıyoruz.
 Her oyuncumuzun sistemimizden yararlanması için sistemi donate bir şekilde sunmayacağız.
 Göz kirliliği yaratmamak için sunucu içerisindeki,
satın alım fiyatları yüksek tuttuk. Sistemi paylaştığımız fotoğraflarda inceleyebilirsiniz.

AnadoluGaming

Merhaba arkadaşlar, oyun içerisindeki FPS düzeylerinde düşüş yaşamamanız için, siz oyuncularımız, yeraltı otopark sistemimizi aktif bir şekilde kullanabileceksiniz.

AnadoluGaming

Merhaba arkadaşlar, genel tabir ile Idlegass olarak adlandırılan mekanın dış görünüşünü, sunucumuz içerisinde bu şekilde olacaktır. Ne düşünüyorsunuz?

AnadoluGaming

Merhaba arkadaşlar, geliştirmekte olduğumuz inci sistemini sizlere tanıtıyoruz. Balık tutarak elde edebileceğiniz istiridyeleri /istiridyeac komutu ile açarak içerisinden inci elde edebileceksiniz. Bu inciler nedir, ne işe yarar? İncliler renk türlerine ve kalite türlerine göre iki farklı gruba ayrılacak olup kendi arasında da üç farklı kalite grubuna ayrılacaktır.

İnci tür olarak;
-Kırmızı inci
-Mavi inci
-Beyaz inci,
şeklinde olup "Kaliteli, orta kalitede ve çürük inci tanesi" şeklinde üç ayrı kalite grubunda çıkabilecektir.

Şunu başta belirtmek istiyoruz ki kaliteli inci tanesi çıkartmak sunucu içerisinde çok ama çok zor olacaktır. Orta kalitedeki incilerle belirleyeceğimiz bir bölgedeki "NPC" ücerinden oyun içerisinde düşük bütçeli esrarlara dönüştürebileceksiniz. Çürük inci tanelerini de balık satar gibi satabileceksiniz. Kaliteli inci hakkında bilgi verecek olursak, tek bir adet kaliteli inci ile oyun içerisinde gelir düzeyi yüksek bir esrara dönüştürebileceksiniz.

Mavi, beyaz ve kırmızı inciyi kalite düzeyi yüksek bir şekilde bir araya getirdiğinizde, bir adet tabanca elde edebileceksiniz.

Bizi takip etmeyi unutmayın.

Son düzenlenme: 15 Eylül 2019, 13:36:46 AnadoluGaming

AnadoluGaming

Discord davet link yenilendi.
Sunucu 20.09.2019 da açılıyor!

AnadoluGaming

Anadolu Roleplay açıldı!

Sunucu ıp adresimiz;
89.252.151.131
Discord bağlantı linkimiz;
discord.gg/Csm6P93

00:00 da oyunda olan tüm uyelere 1000 TL gelir desteği sağlanıcaktır.

AnadoluGaming

AnadoluGaming

Merhabalar, sunucudaki ekonomiyi ayakta tutmak amaçlı böyle bir sistem getirildi,
Döviz Sistemi Eklendi.

Jeva

Sunucuyu gözlemledim güzel hoş. Fakat roleplay....

Girdiğiniz an Roleplay mi one? diye bir kelime çıkacaka sanıyorum oyunculardan, roleplay bilgileri yok gibi birşey. Sadece bisiklet sürmesini biliyor. İEM fakat araçlar LSPD bu en büyük eksik. Sunucu açılmadan LSPD araçları editlenmeliydi bence. Onun dışında mahalle fikri harika olmuş. Twitter sistemide o kadar iyi değil, direk telefondan twitter'a girseydik daha iiy olurdu chat kısmında çıkıyor ikide bir. Twittir'da çok aktif kullanılan bir sistem. Direk chat kısmı Twitter doluyor sadece.