GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Benekli: Efsanevi Çamur Koşucusu ve Kar Geyikleri

Başlatan Razor02, 18 Ağustos 2020, 23:10:14

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Razor02

Şimdi Red Dead Online'da!

Heartlands of New Hanover'da veya West Elizabeth ormanlarında bulunan Naturalist'ler, izleme becerilerini geliştirmeli ve Legendary Bucks'lar için tetikte olmalı.

Legendary Mud Runner Buck - agresif doğası ve onu yakınlarda yaşayan daha yaygın geyiklerden ayıran benekli kürküyle - The Heartlands'ın güneyinde Flat Iron Lake tarafından görüldü. Uyanık Legendary Snow Buck, genellikle Aurora Havzası yakınında otlarken bulunabilir.

Bu Legendary Bucks'ların kuru havalarda ve daha çok gün ışığında belirgin olduğu söyleniyor.

GUS'IN DÜKKANI

El değmemiş Legendary Buck leşleri ve postları için %50 bonus ödemesinin yanı sıra Gus, Mud Runner Coat veya Snow Coat'u işlerken size yardımcı olmaktan büyük heyecan duyacaktır.WILDLIFE FOTOĞRAFÇILIĞI FREEROAM ETKİNLİĞİ

Yepyeni bir Freeroam etkinliği! Bu etkinlik, tüm oyuncuları hayvanları doğal ortamlarında fotoğraflamaya davet ediyor ve en yüksek puanları toplamak için diğer fotoğrafçılarla yarıştırıyor. Çalışmanızın kalitesine dikkat ederek, olabildiğince çok sayıda farklı hayvanı olabildiğince yakından fotoğraflayarak düşmanlarınızı alt edin. Cömert RDO$ ve XP ödemelerinin galibi olarak aradan sıyrılmak için kamera arkasındaki becerilerinizi kanıtlayın. Her etkinlikte çekilen en iyi bireysel fotoğraf da ayrıca ödül kazanacaktır.HARDCORE SERİSİNE GİRİŞ

Yetenek kartı ve herhangi bir ekstra parça yok. Sadece siz, rakibiniz ve tetiğiniz. Uzman bir silahşor olduğunuzu düşünüyorsanız Hardcore Serisi kendinizi gösterebileceğiniz en iyi yer.YENİ EMOJİLER

Bu hafta Wheeler, Rawson & Co. kataloğunda Hypnotize, Sniff, Check the Time, Prayer, Cougar Snarl, Coin Bite, ve Shrug de dahil olmak üzere bir dizi yeni emojiler var.

BONUSLAR, TEKLİFLER VE ÖDÜLLER


Herhangi bir Freeroam etkinliğini tamamlamak, 100 RDO$ verecek ve yeni eklenen Vahşi Yaşam Fotoğrafçısı Freeroam Etkinliği de dahil olmak üzere 5000XP ödül sağlayacak. Ayrıca, 100 RDO$ için gelişmiş kamerayı kullanarak bir fotoğraf çekin.


İndirimlerden bahsetmişken, Naturalist'lerin Harriett's Shop'taki tüm toniklerdeki %40 indirimden yararlanması akıllıca olacaktır. Yeni bir tarz arayışı içerisinde olanlar ise Gus' Store'daki tüm işlenebilir montlarda ve tüm ıvır zıvırlarda %30 indirimden yararlanabilirler.

Henüz Red Dead Online'a katılmadıysanız, aşağıdaki tek seferlik hediyeleri almak için 21 Eylül'den önce oyuna giriş yapın ve yeni teklifler ve ödüller için Avantajlar bölümünü sık sık kontrol edin:Naturalist rolünde herhangi bir Novice veya Promising öğeye %30 indirimÜcretsiz Sedative Varmint Cartridges ödülüRevolver için %30 indirimNaturalist için 2.000 XP ödülÜcretsiz Legendary Animal Pheromone ödülüÜcretsiz yetenek kartıNaturalist olarak ücretsiz bir rol aksesuarı, kıyafet veya emoji kazanınHerhangi bir hayvanı sakinleştirin Gila Canavar Kampı bayrağını alınBir Animal Sighting görevi tamamlayın ve Farnholme Double Bandolier'a sahip olunBir Wilderness Camp satın alın ve Hazine Haritası için ödül kazanınRockstar Games Social Club hesaplarını Prime Gaming'e bağlayan Red Dead Online oyuncuları, aşağıdaki ödüller alacaklardır:


• 5 Ücretsiz Legendary Animal Pheromones

• 6,000 Naturalist XP

• Ücretsiz Wilderness Camp

• Ücretsiz Legendary Elk'den hazırlanmış Katata CoatBuna ek olarak, Prime Gaming'e bağlı oyuncular, bir kamp köpeğinde % 50, Çadırda %50 ve 15 levelin altındaki bir yeleğe %50 ucuz sahip olabilecek. Camp Lockbox veya herhangi bir Postanede Özel Sağlık Tedavileri, Özel Yılan Yağı, Özel Mucize Tonik ve Özel Apsentte 10x imkanı da mevcut.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Desteği'ne bakın.

Son düzenlenme: 18 Ağustos 2020, 23:11:19 Razor02

Heleina

Tanrı düşmanlarıma acısın ve merhamet göstersin; çünkü ben göstermeyeceğim.