GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Efsanevi Koç Üçlüsü Şimdi XBOX One, PC ve Stadia’da

Başlatan Razor02, 15 Eylül 2020, 21:36:49

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Razor02Yeni Fosil Koleksiyonları, Yeni Katalog Ürünleri ve Dahası

Bu hafta herkes için yeni kıyafetler, indirimler ve Günlük Görev bonusları getirilirken, Xbox One, PC ve Stadia'daki oyuncular için birçok eklemeler geliyor.

Gabbro, Chalk Ve Rutile Boynuzlu Koçlar

Xbox One, PC ve Stadia'ya gelecek üç yeni Efsanevi Koç türü var: Rio Bravo'nun çorak arazilerinde görülen siyah beyaz bir örnek olan Gabbro Boynuzlu Koç; Calumet Vadisi'nin doğusunda, Grizzly Dağları'nın tepelerinde görülen gri Chalk Boynuzlu Koç; ve hem Rio Bravo hem de Cholla Springs'te dolaşan koyu kırmızı Rutil Boynuzlu Koç. Rutile Koç Sighting Görevi'ni başlatmak için Harriet'e uğrayın ve görevi, istediğiniz ücretsiz bir Pançoyu kazanmak için tamamlayın.


Xbox One, PC ve Stadia'daki oyuncular artık Woodcote Panço'nun yanı sıra Gus'ın Tuzakçı Mağazasından Efsanevi Koç görünümünden hazırlanmış üç yeni palto satın alabilirler.
COASTAL, OCEANIC VE MEGAFAUNA FOSİLLERİ

Koleksiyoncular Xbox One, PC ve Stadia'da üç yeni Fosil Koleksiyonu bulabilir - Coastal, Oceanic ve Megafauna - sınır boyunca dağılmış ve gömülü şekilde bulunabilirler. Henüz sahip değilseniz, bir Fosil Haritası ile birlikte bir Pennington Tarla Küreği ve Metal Dedektörü almak için Madam Nazar ile konuşun. Ayrıca bu hafta tek bir Fosil toplayan herhangi bir amatör arkeolog, Tarot Kartı, Kayıp Mücevher ve Ok Ucu kazanacak.


BONUS

Tüm Rol Serbest Dolaşım Etkinlikleri (Condor Egg etkinliği hariç) 21 Eylül'e kadar iki kat Altın, XP ve RDO $ kazandıracaktır ve tüm oyuncular özel rol etkinlikleri için davetleri kontrol etmelidir.

5 Efsanevi Hayvan Feromonuna uygun bir Ödül almak için bu hafta herhangi 5 Günlük Görevi tamamlayın.


KATALOG EKLEMELERİBu hafta Wheeler, Rawson & Co. Kataloğuna gelen yeni ürünler var, ayrıca yalnızca sınırlı sürelik bir dizi yeni renk çeşidi var. Seçtiğiniz ücretsiz bir İfadeyi elde etmek üzere gardırobunuza özel bir kıyafet oluşturup kaydetmek için bu öğelerden herhangi birini kullanın.


YENİ EKLEMELER

•Somerdale Jacket
•Grayshott Pants
•Sobol Hat (Yeni Renklerle)
•Bartley Cap (Yeni Renklerle)


SINIRLI SÜRELİ RENKLER

•Winter Shotgun Coat
•Torranca Coat
•Raccoon Hat
•Cossack Hat

•Furred Gloves
•Woodland Gloves
•Schafer Chaps
•Pelt Half-Chaps


İNDİRİMLER

Koleksiyonerler, bu hafta aşağıdakiler dahil her türlü indirimden faydalanabilirler:


Koleksiyoner Çantasından 5 Altın Külçe


Tüm Koleksiyoner Haritalarının Yarı Fiyatına İndirim


Pennington Tarla Küreği'nde %40 İndirim


Tüm Koleksiyoncu Kıyafetlerinde %40 İndirim


Tüm Koleksiyoner Atlarında %40 İndirim


Koleksiyoner Eyeri, Kamp Teması, Silah Kemeri ve Kılıflarda %40 İndirim


Güçlendirilmiş Dürbünlerde %40 İndirim


At Fenerlerinde %40 İndirim


Ayrıca, 21 Eylül'den önce Prime Gaming'e bağlanan oyuncular, en iyi yaban domuzu derisinden yapılmış Ücretsiz bir Icahi Montu, ücretsiz bir kutu Nitro Express Cephane için beş Ödül ve 50 tur Sakinleştirici Varmint Kartuşları kazanacaklar.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support'a bakın.