GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Red Dead Online'a Büyük Güncelleme: The Naturalist

Başlatan lazlow, 30 Temmuz 2020, 20:41:27

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lazlow


Efsanevi Hayvanların İzine Düşün, Yeni Silahları Kullanın ve Daha Fazlası

Red Dead Online'ın yepyeni Frontier Pursuit'i, The Naturalist'te hayvanlar aleminin harikalarını öğrenin, takip edin ve avlayın. Farklı bölgeleri keşfedin, görkemli yeni Efsanevi Hayvanlar ile tanışın ve yeni beceriler öğrenmek veya kaynaklarınızı ve maddi kazanımlarınızı desteklemek adına bu bulguları kullanmayı seçerek kendi yolunuzu çizin.

Başarılı doğa bilimci Harriet Davenport, örnekleri izlemesine ve beş eyaletteki hayvanlar hakkında geniş bilgisine sahip olmasına yardımcı olmak için yaban hayatı için yakınlığa sahip maceraperestler arıyor. Bu büyüleyici yaratıkları vahşi doğada takip edin, daha sonra Harriet için örnek almak ve onları adil bir şekilde ödüllendirmek için dikkatli bir şekilde sakinleştirin.

Harriet'in vahşi yaşamı anlama ve koruma görevleriyle çelişen, avlanma becerilerinizde sizi rahatça telafi edecek emekli büyük oyun avcısı Gus Macmillan. Zevklerinize göre doğal dünyanın korunması üzerinde hayvan postlarından yapılmış ince kıyafetleri tercih ederseniz, Gus teslim ettiğiniz kamyonlardan çok çeşitli seçenekler sunar. Yine de siz, bu kapışmanın her iki tarafını da oynamaya çalışırsanız Harriet kaçak avcılık faaliyetlerinizi dikkate alacaktır.

   
Harriet Davenport'a natüralist çalışmlarında öldürmeden örnek alarak yardımcı olmak, bu yaratıkları takip ederken eşsiz ödüller kazandıracaktır. Sakinleştirmek ve örnek almak için Varmint Rifle ile yeni Sedative Varmint Cartridges kullanın ve bilgili doğa bilimciler, savunmasız hayvanların eğilimli ve tehlikede kalmamasını sağlamak adına Animal Reviver'ı kullanabilirler.Emekli avcı Gus Macmillan'a hayvan parçaları, deriler ve postlar sunmak, yüksek kaliteli giysiler ve diğer benzersiz eşyaları özel avantajlarla elde etmenizi sağlayacaktır. Efsanevi Hayvan Montları ve diğer kıyafetleri elde etmek için ünlü sporcuların işçilik ve terzilik becerilerinden ve belirli avantajlar sunan Hayvan Eşyalarından yararlanın.


Harriet ve Gus ile buluşmak için Strawberry kasabasındaki Karşılama Merkezini ziyaret edin - ve bulgularınızı yeni Hayvan Alanı Kılavuzu ile belgelendirin - sınırın tüm farklı habitatlarında bulunan çoğu türü içeren bir inceleme. Hayvanların izlenmesi, fotoğraflanması ve örneklenmesi, Hayvan Alanı Rehberinize bilgilerini ekleyecek ve sizi Naturalist rolü boyunca ilerletecektir.


Hayvan Alanı Rehberi'ni oluştururken ve Uzman Rolü boyunca ilerledikçe, keşfetmek için bir dizi yeni öğe, beceri ve oyun açacaksınız. Doğacı odaklı yeni bir At türü, ısmarlama giyim ve aksesuarlara, yeni Tonikler ve Tonik Tariflere kadar her şey. Bunlar arasında kişisel Kilo Verdiren ve Aldıran Tonikler, Hayvan Uyarıcıları ve hava etkilerini hafifleten veya potansiyel hayvan deneklerine gizlice girme yeteneğinizi artıran özel Tonikler bulunur.

Ayrıca Mercy Kills ve Wilderness Kampları kurma yeteneği gibi yeni beceriler öğrenecek ve kamplarını bastırarak ve kafesli hayvanları özgürleştirerek hain hayvan avcılarının çoğalmasını durdurmak için Bayan Davenport ile birlikte çalışma fırsatı açacaksınız.

EFSANEVİ HAYVANLAR

Naturalist aktiviteleriniz ilerledikçe, Efsanevi Hayvanlar ile karşılaşmaya başlayacaksınız - bu ayırt edici yaratıklar hem Serbest Dolaşım'da hem de Harriet tarafından görevlendirilen Animal Sighting görevleriyle keşfedilebilir. Efsanevi Hayvan Haritasını bir rehber olarak kullanarak, doğal yaşam alanlarının yerlerini öğrenecek ve ardından her birini bulmak için Hayvan Alanı Rehberindeki bilgileri takip edeceksiniz - nihayet Harriet için örnek alıp değerli ödüller kazanıp kazanmayacağınıza karar verin ya da onları avlayıp Gus'ın gardırobunuz için gösterişli bir kıyafete dönüştürmesini sağlayın.

Efsanevi Pumalar, Tilkiler, Yaban Domuzları, Kunduzlar, Kurtlar, Bizonlar ve Geyikleri bulmak için şimdi dünyayı keşfedin - önümüzdeki haftalarda sınır boyunca daha fazla Efsanevi Hayvan ortaya çıkıyor.
YENİ İLERİ KAMERA, SİLAHLAR VE FREEMODE ETKİNLİKLERİ

Hayvanların incelenmesine ve hatta sadece gözü keskin olan hobiler için yardımcı olmak için Wheeler, Rawson ve Co. Kataloğu'nda yeni bir Gelişmiş Kamera olup bir dizi filtre içeren gelişmiş kamera özellikleriyle birlikte daha fazla hareketlilik sağlar. Özelleştirilebilir Geliştirilmiş Yay ve Fil Tüfeği de dahil olmak üzere, özellikle büyük hayvanları indirmek için yapılmış yeni silahlar da vardır.


The Naturalist ayrıca bir çift yeni hayvan tabanlı Serbest Dolaşım Etkinliğine sahiptir.

EFSANEVİ HAYVAN KORUMASIYABANİ HAYVAN ETİKETLEMEK
Bir Efsanevi Hayvanı sınır ötesi göç ederken kaçak avcılardan korumak için birlikte çalışın. Ancak çok yaklaşmayın, aksi takdirde tehlike olarak görülebilir.Potansiyel kaçak avcılarla uğraşırken örnek almak ve bir Efsanevi Hayvan keşfetmek için belirli türlerden hayvanları sakinleştirmek ve etiketlemek için diğer oyunculara katılın.


Wheeler Rawson & Co. Club ve Outlaw Pass, kilidini açmak için bir dizi özel yeni eşya ile geri dönüyor. Her zamanki gibi, Wheeler, Rawson & Co. Club ücretsiz ve otomatik bir üyeliktir, Club Seviyeleri boyunca ilerledikçe yol boyunca avantajların kilidini açacaksınız.

Daha da fazlası için The Outlaw Pass No. 3'e yükseltin. Zengin Teklif ve Ödül çeşitliliğinin yanı sıra 40'a kadar Altın Külçe kazanın - eşsiz kıyafetlere erişim, Silah modifikasyonları, Kamp Yükseltmeleri ve çok daha fazlası dahil. 19 Ekim'e kadar kullanıma sunulan yeni Outlaw Pass ile kilidini açmak için 80 Seviye var. Daha fazla bilgi için internet sitesini ziyaret edin.EK GÜNCELLEMELER

Serbeste Dolaşımdaki seyahatlerinizde, av peşindeki diğer avcılar ve yardımınızı isteyenler, çabaları sonucunda zamansız bir ölümle karşılaşanlar da dahil olmak üzere her türlü yeni halkla tanışacaksınız. Ayrıca, terk edilmiş değerli eşyaları içerebilecek yollar ve yollar boyunca çökmüş vagonlara - veya bazı durumlarda yardım arayan sarhoş bir sürücüye dikkat edin.

YENİ GİYİM & DAHASI
Naturalist ile ayrıca yeni Uzman Rolü temalı ve genel Günlük Zorluklar, yeni Ödüller, yeni Giyim, Saç Stilleri, Saç Aksesuarları, İfadeler, pişmiş etleri Eşya Tekerleğinde saklayabilme ve çok daha fazla şeyi içerir. Hikayedeki Kampa da Arthur'un seçilen Silahları Silah Tekerleğinden çıkarmasına izin veren bir Silah Dolabı da eklendi.

Geçen gün gelen bu güncelleme ayrıca Red Dead Online'a 250'den fazla düzeltme, dengeleme ayarlamaları ve genel iyileştirmeler getiriyor. Bunlar arasında kamp ve hayvan spawnlama sorunlarına yönelik çözümler, Showdown lobileri için eşleştirme, takım sıralama yöntemleri ve daha fazlası yer alıyor.FAYDALAR, TEKLİFLER VE ÖDÜLLER

ÇİFT ÖDÜLLER VE ÖDEMELER
Şimdi 3 Ağustos'a kadar tüm yeni Doğacılar, Tier 3 Efsanevi Hayvan Örnekleri ve Tüm Carcass Satışlarında 2 kat ödeme kazanacaklar. Ayrıca, önümüzdeki dört hafta boyunca çeşitli Naturalist hedefleri tamamlamak size ek avantajlar sağlayacaktır:

   
Doğacı olun ve ücretsiz bir Rol Aksesuarı, Kıyafet veya İfadesi için Ödül kazanın

Herhangi bir hayvanı sakinleştirip örneğini alın ve Gila Canavar Kampı Bayrağını alın
Bir Efsanevi Hayvan Nişan Görevi tamamlayın ve Farnholme Çift Bandolier'ın eşsiz bir renk tonu Ödülü kazanın

Vahşi Doğa Kampı Kurun ve Hazine Haritası için Ödül Kazanın


YENİ EK TEKLİFLER VE ÖDÜLLER

Naturalist Rolündeki Acemi veya Gelecek Vaat Eden Öğelerde %30 indirim kazanın.

2.000 Naturalist Deneyim Ödülü

Ücretsiz Sedatif Varmint Cartridges Ödülü

Ücretsiz Efsanevi Hayvan Feromonu Ödülü

Revolver'da %30 indirim

Ücretsiz Yetenek Kartı Ödülü

En son özel bonusların özetini görmek için her zaman Social Club Events sayfasını ziyaret edin. Ayrıca mevcut etkin Tekliflerinizi ve Ödüllerinizi istediğiniz zaman oyun içi Benefits menüsünden veya çevrimiçi Wheeler, Rawson ve Co. Kataloğunun Offers and Rewards bölümünde görebilirsiniz.ÜCRETSİZ HEDİYELER

10x Sedative Varmint Cartridges
5x Animal Revivers
5x Blending Toniği


ERKEN ERİŞİM BONUSLARI

Efsanevi Gabbro Boynuzlu Koç
Üç Fosil Koleksiyonu Seti
Efsanevi Chalk Boynuzlu Koç
Woodcote Panço
5x Blending Toniği
5 Ücretsiz Efsanevi Hayvan Feromonu
6,000 Naturalist XP
Ücretsiz Wilderness Kampı
Kamp Köpeğinde %50 İndirim

Bir Çadırda %50 İndirim
15. Seviyenin altındaki bir Yelekte %50 indirim
10x Özel Sağlık Tedavisi

10x Özel Yılan Yağı
10x Özel Mucize Tonik
10x Özel Bitters

Zaten bir Social Club hesabınız ve bir Twitch Prime aboneliğiniz varsa ve avantajlarınızı talep etmediyseniz, Twitch Prime sitesini ziyaret ederek bunu yapabilirsiniz.Merhaba. Bir süre burada aktif olamayacağım. Lütfen, reklam verme ve konularla ilgili moderasyon işleri için forum moderatörleriyle, forum hesabınızla ilgili işler için adminle iletişime geçin.

xT_9000

olum bu nasıl güzel bir konu tasarımı aşık oldum valla

bravo lazlow abeee bu naturalisti deneyeceğim yakında inş
bakalım nasılmış söylerim


https://www.twitch.tv/xt_9000

Map Hakkında Yardımcı olacak videolar için:
https://www.youtube.com/musabcayli

lazlow

Merhaba. Bir süre burada aktif olamayacağım. Lütfen, reklam verme ve konularla ilgili moderasyon işleri için forum moderatörleriyle, forum hesabınızla ilgili işler için adminle iletişime geçin.