GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Red Dead Online Bağımsız Sürümü Geliyor!

Başlatan Razor02, 01 Aralık 2020, 23:44:40

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Razor02


Red Dead Online artık Red Dead Redemption 2'ye sahip olmayan yeni oyuncular için bağımsız bir oyun olarak satın alınabilir! 15 Şubat 2021 tarihine kadar PlayStation Store, Microsoft Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve Steam'de normal fiyattan %75 indirimli olan 4,99$'lık bir tanıtım teklifi ile satışa sunuluyor. Türkiye fiyatıyla tam 40₺'ye satışa sunulmakta.

Oynamak için PlayStation Plus / Xbox Live Gold gerektiğini lütfen unutmayın. Red Dead Online'ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri, PlayStation 5 veya Xbox Serisi donanımında geriye dönük uyumluluk aracılığıyla oynanabilecek.

Red Dead Online'ın PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri de yepyeni PlayStation 5 ve Xbox Serisi donanımlarında geriye dönük uyumluluk ile oynanabilir.

Amerikan Batı'sındaki milyonlarca oyuncu arkadaşınıza katılın ve hemen şimdi yıllarca süren yeni özellikler, oynanış ve ek geliştirmelerle dolu bir dünyayı deneyimleyin. Amerikan sınırında bir hayat kurmak için kanun adamlarıyla, yasa dışı çetelerle ve vahşi hayvanlarla savaşırken kendi yolunuzu çizin. Kampınızı kurun, tek başınıza sürün veya bir takım oluşturun ve kuzeydeki karlı dağlardan Güney'in bataklıklarına, uzak karakollardan kalabalık çiftliklere ve canlı kasabalara kadar her şeyi keşfedin.


Son düzenlenme: 02 Aralık 2020, 15:12:39 Razor02

Impeccable

Şu anda indirimde, normal oyun versiyonuyla arasında uçuk bir fiyat farkı yok aslında. Aşağıya Epic bağlantısını bırakıyorum indirimden faydalanmak isteyenler için.

Tıkla.