GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Red Dead Online - MOONSHINERS

Başlatan Cruza, 07 Aralık 2019, 22:42:14

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cruza


Henüz tam olarak yasalar tarafından yönetilmeyen bir Amerika'da, kanunsuzlar için fırsatlar vardır. Geniş ve vahşi bir dünya, hazır olup acımasız ve hırslı olanları kendilerine yeni bir gelecek inşa etmeleri için bekliyor. 13 Aralık'ta Red Dead Online'a gelecek olan yepyeni bir Frontier Pursuit kara borsa Moonshiner ile servet elde etmekten daha iyi ne olabilir ki?

Trader yolu boyunca ilerleyen oyuncular veya kendisine bir mülk arayan herhangi birisi için ideal bir seçim olan bu yeni Specialist Role'de kanunsuz işlerini kur. Damıtma yöntemlerinizi mükemmel hale getirirken, yasalara karşı gelirken ve rakip satıcıları yarış dışı bırakırken role özgü eşsiz yeteneklerin kilidini açın. Eğer şanslıysanız kendi yasa dışı içkilerinizi sattığınız bir dükkanı açacak kadar uzun yaşayabilirsiniz.


Bir satış görevini tamamlamış veya Trader ilerlemesinde 5. aşamaya ulaşmış herhangi bir aktif Trader, Cripss aracılığıyla Emerald Ranch'deki meşhur Maggie Fike - deneyimli bir kaçakçı - ile buluşmak için bir talimat alacaktır. Maggie'nin bağlantıları ve iş elde etmek ve onu sürdürmek için bilgisi var.

Bir Moonshining Shack satın al ve yola koyul. Yoldan geçenler için Shack mütevazi bir konuttur. Ana zemin sıradan bir çiftlik evinin detaylarına sahip bir cephe görevi görür. Bununla birlikte, nihayetinde bodrum katı asıl işinizi halledeceğiniz yerdir.


Moonshine işine sahip olmak ve işletmek rolünüzün sadece bir parçasıdır. Ayrıca onu indirmeye çalışanlardan intikam alırken tek başına veya beraber oynanacak bir dizi hikaye görevi boyunca Maggie ile birlikte çalışacaksınız. İşinizi büyüttükçe (ve rakiplerinizi alt ettikçe), moonshine'nını en iyisi yapmanızda yardımcı olacak yeni formüller ve teknikler öğreneceksiniz. Özelleştirilebilir bir dekora ve arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi eğlendirmek için dans pisti ile tamamlanmış bir country grubu ekleme seçeneğiyle kendi parıltınıza hizmet veren kendi yer altı barınızı kurma şansına da sahip olacaksınız.


Outlaw Pass No 2, yeni Moonshiner rolünün kilidini, yeni Navy Revolver, ek kıyafet seçeneklerini ve gardırobunuzdaki kıyafet yuvalarının miktarındaki artışı içeren 13 Aralık'taki Moonshiner'lı Red Dead Online etkinliğine gelmek için daha fazlasını arayın.Kaynak: Rockstar Games Newswire
Çeviri: @Levi

since 2008
graphic designer & front-end web developer