GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Red Dead Online Yeni̇ Hayvanlar: Efsanevi̇ Ti̇msahlar

Başlatan lazlow, 04 Ağustos 2020, 21:31:52

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lazlowArtı Yeni Wheeler, Rawson ve Co. Katalog Eklemeleri

Söylentilere göre, Kamassa Nehri yatağında, karanlıktan sonraki saatlerde ve yağmurlu veya fırtınalı havalarda görüldüğü bildirilen benzersiz ve tehlikeli bir canavar saklanıyor. Efsanevi Teca Gator'a sadece en cesur doğa bilimci veya avcıları yaklaşalabilir.

Yerel balıkçılar da son zamanlarda muhteşem ama kötü huylu bir Efsanevi Sun Gator'un yuvasını Lannahechee Nehri'nin karanlık, sığ sularında yaptığını bildirdi. Başarılı bir nişan alma şansınızı artırmak adına sisli sabahlarda bu yırtıcı hayvan için gözünüzü dört açın.

Doğa bilimcileri, pullu, soğukkanlı yaratıkları inceleyebilir ve Hayvan Alan Kılavuzlarını doldurmak ve Doğalcı Rol için XP kazanmak için örneklerini Harriet'e ulaştırabilirler. Bu timsahları tuzaklarla avlayıp derisini yüzmeyi seçtiğinizde Gus, yüzülen deriyi memnuniyetle dükkanında bir mont haline getirecektir.

Timsahları izlemek öyle basit bir görev değildir, bu yüzden 10 Ağustos'a kadar cesaretinizi ödüllendirmek ve Efsanevi Timsah Örneklerini çözmede ve Deri Satışlarında % 50 XP kazanın. Teca Gator'u deviren avcılar O'Quinn Şapkasının özel bir renk tonunu kazanacak ve Sun Gator'u alt edince de Helsby Eldivenlerinin özel bir renk tonunu kazanacak. Bu Ödüller 48 saat içinde Offers & Rewards'nize teslim edilecektir.GUS'IN TUZAKÇI MAĞAZASI

Gus Macmillan'ın kaliteli kıyafet ve aksesuar teklifleri yeni Efsanevi Hayvanların keşfiyle her hafta genişlemeye devam edecek. Gus'ın Mağazasına Teca ve Sun timsah postlarını teslim etmek, ona yaklaşan herhangi bir keşif için gerekli sıcaklığı sağlamak için Teca Montu ve Sun Montunu üretme araçları sağlayacaktır. Herhangi bir Efsanevi Timsah Ceketi üretin ve yeni Corchado Panço'nun eşsiz bir renk tonunu bonus olarak kazanacaksınız.

Gus'tan ayrıca, Geliştirilmiş Yay'ın yeni Timsahlar için olan ve seçtiğiniz av silahınıza biraz ısırık ekleyen bir çeşidini alabileceksiniz.

Yine de dikkatli olun: Gus'ın mağazasını hayvan derileriyle birlikte sık sık ziyaret ettiğinizde Harriet sizi görmekten daha az heyecanlı olacak. Uyarmadı demeyin.KATALOG EKLEMELERİ


Wheeler, Rawson & Co. Kataloğu, bu hafta aşağıdaki ürünlerin eklenmesiyle seçimini genişletiyor:

Corchado Panço
Sandoval Ceket
Windcliff Mont

Fairbairn Elbisesi
Litten Elbisesi
Pedrosa Pantolonu
Plata Pantolonu

O'Quinn Şapkası
Tiltham Şapkası
Helsby Eldiveni
Moreton Botları

Ayrıca Marshall Mont, Killiman Yelek ve Diamondback Şapkasının yeni renkleri


Timsah derisi stokunun bolluğu, Gator Şapkanın yeni renklerinin geldiği, Ortega Yeleğin modaya geri döndüğü anlamına gelirken, Vaquero Baroque Mahmuzları ve Strickland Botlarının yeni renk tonları ile birlikte en özensiz kostümcü bile terziye koşacak.
BONUSLAR VE FAYDALAR

Bu hafta, oyuncular tüm Atlar, Tabancalar, Çadırlar, Kamp Bayrakları ve Kamp Temalarını %30 indirimli alabilirler.

Bir Naturalist olun ve ücretsiz bir Rol Aksesuarı, Kıyafet veya İfade için Ödül kazanınBir Hayvan Nişan Görevini tamamlayın ve Farnholme Çift Fişekliğinin eşsiz bir renk tonunu kazan kazanınHerhangi bir hayvanı sakinleştirip örnekleyin ve Gila Canavar Kampı Bayrağını kapınBir Wilderness Kampı satın alın ve Hazine Haritası ödülünü kazanın


AYRICA 21 EYLÜL'E KADAR:

-Naturalist Rolündeki Acemi veya Gelecek Vaat Eden Öğelerde %30 indirim kazanın
-2.000 Naturalist XP Ödülü

-Ücretsiz Sedatif Varmint Mermileri Ödülü
-Ücretsiz Efsanevi Hayvan Feromonu Ödülü

-Revolver'da %30 indirim
-Ücretsiz Yetenek Kartı Ödülü-5 Ücretsiz Efsanevi Hayvan Feromonu
-6,000 Naturalist XP
-Ücretsiz Wilderness Kampı
-Kamp Köpeğinde %50 İndirim

-Bir Çadırda %50 İndirim
-15. Seviyenin altındaki bir Yelekte %50 indirim
-10x Özel Sağlık Tedavisi

-10x Özel Yılan Yağı
-10x Özel Mucize Tonik
-10x Özel Bitters


Zaten bir Social Club hesabınız ve bir Twitch Prime aboneliğiniz varsa ve avantajlarınızı talep etmediyseniz, Twitch Prime sitesini ziyaret ederek bunu yapabilirsiniz.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Desteğine bakın.Merhaba. Bir süre burada aktif olamayacağım. Lütfen, reklam verme ve konularla ilgili moderasyon işleri için forum moderatörleriyle, forum hesabınızla ilgili işler için adminle iletişime geçin.

Vupsen