GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Sizce RDR2 Steam'den satın alınmaya değer mi?

Başlatan JustDark, 21 Ekim 2021, 16:04:56

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

JustDark

lazlow

Öncelikle tavsiye ettiğim bir oyundur. Benim dışımda birçok forum üyesinin de tavsiye edeceğine eminim. Ancak şu an çok pahalı, indirimler de yaklaştığı için indirimde almanı tavsiye ederim. İndirimde de 200₺'ye kadar inebiliyor. Onu kaldıracak bilgisayarın varsa, gerçekten seveceğin bir oyunsa almanı tavsiye ederim. Sadece merak edip almak istiyorsan 200₺'den biraz daha inmesini bekleyip alabilirsin.

Rodri

Discord: Rodriquez0001 / Github: Rodri0001
Full Stack Developer. - Network Manager.
www.aventishosting.com - www.netmila.com
discord.gg/walden

_Code

Bir oyuna verilebilecek en fazla para 90 birimdir. Ülkemizin şahlanmış ekonomisi sayesinde gidip korsan kullanabilirsin.

SA:MP Turkiye CnR IP: server.sampturkiyecnr.com:7777

lazlow

Alıntı yapılan: _Code - 21 Ekim 2021, 21:49:36
Bir oyuna verilebilecek en fazla para 90 birimdir. Ülkemizin şahlanmış ekonomisi sayesinde gidip korsan kullanabilirsin.
Tam da bugün dolar 10, euro 11'e ulaşmışken bu kadar fiyatı söylemen ilginç olmuş. Lira dememişsin ama anladığım kadarıyla lira'yı kastediyor. 2013-2014 yıllarında bir bilgisayar oyun fiyatı için 90₺ ortalama bir ücretti. Şimdi ise yakın bir zamanda çıkmış bir oyuna 90₺ vermek çok zor. Allah'tan Steam bu durumu dengeliyor, o olmasa işimiz yaştı. Ben korsandan yana değilim ama, oyuna verecek parası olmayan mecbur öyle oynayacak; Parası varsa da indirimi bekleyip alabilir. Ben hala RDR2'nin 200₺'den inmesini bekliyorum. Biraz çok beklerim galiba :)

Caner K.

Alıntı yapılan: lazlow - 21 Ekim 2021, 22:02:27
Tam da bugün dolar 10, euro 11'e ulaşmışken bu kadar fiyatı söylemen ilginç olmuş. Lira dememişsin ama anladığım kadarıyla lira'yı kastediyor. 2013-2014 yıllarında bir bilgisayar oyun fiyatı için 90₺ ortalama bir ücretti. Şimdi ise yakın bir zamanda çıkmış bir oyuna 90₺ vermek çok zor. Allah'tan Steam bu durumu dengeliyor, o olmasa işimiz yaştı. Ben korsandan yana değilim ama, oyuna verecek parası olmayan mecbur öyle oynayacak; Parası varsa da indirimi bekleyip alabilir. Ben hala RDR2'nin 200₺'den inmesini bekliyorum. Biraz çok beklerim galiba :)

Ben param olmasına rağmen online ve sevdiğim 2 3 oyun hariç asla oyunlara para harcamam korsan yeterli geliyor :D zaten Türkiye deki korsancılık yüzünden Türkçe yama yapmıyor herifler bize. İş işten geçti çoktan o yüzden korsana devam

KamilPanpa37

Kesinlikle değer, sistemin yetiyorsa gözün kapalı alabilirsin. Rockstar'ın Gta V'den sonra yaptığı en yüksek bütçeli AAA kalitede bir yapım kendisi.  Tabi daha uygun fiyata almak istersen 24-30 Kasım arası Steam sonbahar indirimlerini bekleyebilirsin.  Benim Steam'de yaklaşık 600 küsür oynama saatim var, yaklaşık 200 saatini açık dünyada %100 bitirmek için geçirdim, 100 saatini ise Online kısmında geçirdim.  Zaten PC platformunda RDR2 gibi ultra AAA kaliteli bir Western temalı oyun bulman  çok zor.  :helal:

_Code

Alıntı yapılan: lazlow - 21 Ekim 2021, 22:02:27

Demek istediğim genç insanlar olarak günlük ihtiyaçlarımızı bile zor karşılar olduk, paramızı harcamasak bile günden güne tükeniyor. Korsan kullanın demiyorum ama artık git gide zorunluluk halini almaya başladı, 2-3 tane oyun almaya kalksanız 1.2-1.5K para ödeyeceksiniz. İşimiz zor, ne yapmaya çalışsak elimizde patlıyor.

SA:MP Turkiye CnR IP: server.sampturkiyecnr.com:7777

lazlow

Alıntı yapılan: _Code - 22 Ekim 2021, 01:05:13
Demek istediğim genç insanlar olarak günlük ihtiyaçlarımızı bile zor karşılar olduk, paramızı harcamasak bile günden güne tükeniyor. Korsan kullanın demiyorum ama artık git gide zorunluluk halini almaya başladı, 2-3 tane oyun almaya kalksanız 1.2-1.5K para ödeyeceksiniz. İşimiz zor, ne yapmaya çalışsak elimizde patlıyor.
Öyle ne yazık ki. Bugün dışarı çıktığımda bir Playstation mağazasına uğradım ve Far Cry 6'nın PS5 kutusunu inceleyeyim derken 700₺'lerdeki fiyatını görünce oyun piyasasının Türkiye için imkansızlaşmaya başladığını anlamış oldum

Purgatory

RDR2 evet şu aralar pahalı ama cadılar bayramı indiriminin eli kulağındadır, o zaman fiyatı düşerse veya bir ay sonraki sonbahar indirimlerinde alabilirsiniz, hiç değilse biraz para kalır cebinizde. Oyunun kendisine gelince, oyunu oynamadım hiç, o bakımdan bir şey söyleyemem.

Yorumlardaki konuya gelince, bilgisayarım 10-11 yıl öncesinden kalma olduğu için RDR2 gibi oyunları alsam da, korsan da indirsem bir anlam ifade etmeyecek, oynayamayacağım çünkü. :D O yüzden eski oyunları oynuyorum (Tabi eskileri seviyorum, o ayrı ama yenileri de oynayamıyorum.) ve oyunların pahalı olması o bakımdan beni pek etkilemiyor şimdilik. Yoksa biliyorum ki ben de iki üç oyun alabilmek için bilgisayar alacakmışım gibi birikim yapacağım ileride çünkü bizim ekonomi anlayışımız nevi şahsına münhasır.

DracDonix

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

JustDark

Bilinmeyen Bey

Oyun şöyle birşey:

Vahşi Batı zamanlarında (daha var olmamış Amerika) geçen ve çeşitli dağlık alanlarda geziniyoruz.

Oyunun çoğu kısmı dağlık alanlar olduğu için Ata binip Cinematic Route Follow olayı yapıyoruz. Uzun süre yapıyoruz, ta ki gitmemiz gereken yere ulaştığımız zaman.

Onun dışında iyi hikayesi olan, baya güzel grafikler, mükemmel oynanışlar, yan-görevler, yan-eklentiler, Red Dead Online gibi bir sürü yüklenebilir ve satın alınabilir içerik bulunuyor.

Gladiator

RDR 2 muhteşem bir oyun. Online'ı da öyle. Tavsiye ederim.

SCJ

Kesinlikle almanı öneririm bu arada hiç sıkılmadan oynayabileceğin en eğlenceli oyunlardan bir tanesidir