GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

[ANKET] En Çok Hangi Rockstar Games Oyunlarını Seviyorsunuz? (2 Oy Hakkınız Var)

Başlatan lazlow, 13 Ekim 2019, 19:12:12

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lazlow

Bu forumdaki herkesin Gta'yı sevdiğini kabul ediyorum. O yüzden ekleme gereği duymadım. Bu forumdaki herkesi bu ankete davet ediyorum. Herkes iki oy verir. Olur da bilmiyorsanız diye oyunların tanıtımlarını da koydum. Ayrıntıya girmek isterseniz, seçiminizi değiştirmek isterseniz, seçtiğiniz oyunun 1.sini sevmeyip 2.sini seviyorsanız yorumda belirtin.

Bu anketi yapma sebebim: eğer bu oyunlardan hangisi bir gün forumda açılırsa isteğe göre Gta'da hazırladığım gibi içerikler hazırlarım. Bu yolda sizin görüşlerinizi merak ediyorum.

Red Dead Redemption 1 ve 2

Bully

Max Payne 1, 2 ve 3

Manhunt 1 ve 2

The Warriors

L.A. Noire

Son düzenlenme: 11 Mart 2020, 01:31:10 lazlow

Pablo

Alıntı

Pawnotürk Üyesi 2017-2020

gtadelisi

Red Dead Redemption oyun tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyunudur. En sevilen Rockstar Games oyunu da tabii ki. Kimi oyuncular sevmeyebilirler lakin Rockstar Games'in başyapıtı Red Dead Redemption'dır.

Red Dead Redemption'dan sonra Grand Theft Auto diyecektim lakin konu içerisine eklenmemiş, 3. seçimim Max Payne'den yana olacak. Max Payne, Rockstar Games'in ve oyuncuların gözdesi. Yeri ayrıdır.

lazlow

Alıntı yapılan: gtadelisi - 14 Ekim 2019, 02:36:20
Red Dead Redemption oyun tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyunudur. En sevilen Rockstar Games oyunu da tabii ki. Kimi oyuncular sevmeyebilirler lakin Rockstar Games'in başyapıtı Red Dead Redemption'dır.

Red Dead Redemption'dan sonra Grand Theft Auto diyecektim lakin konu içerisine eklenmemiş, 3. seçimim Max Payne'den yana olacak. Max Payne, Rockstar Games'in ve oyuncuların gözdesi. Yeri ayrıdır.
Gta'yı eklememe sebebim şu hem zaten gta serisine konu hazırlıyorum, bu ankette talebin hangi yönde olduğunu görmek istedim, kategori açılırsa ona göre konu hazırlarım hem de burası zaten gta forumu, dönercide döner sevmeyen adam görmezsin. Gta illa sevilir

lazlow

Alıntı yapılan: Tommy Vercetti - 14 Ekim 2019, 15:59:53
Gta ve Max payne.
Maalesef burası gta forumu olduğu için gtayı ankete koyamadım. Ankette gta dışında 2 oyun işaretle

Joker

RDR oyun piyasasına damga niteliğindeydi. Fakat Max Payne'in yeri her zaman ayrı kalacak.

open.mp Turkey Department Manager
victimrp.com founder

lazlow

Alıntı yapılan: Joker - 14 Ekim 2019, 16:20:07
RDR oyun piyasasına damga niteliğindeydi. Fakat Max Payne'in yeri her zaman ayrı kalacak.
Tabii ki. Unutulmazlar :helal:

DracDonix

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

Uzzy

Utherz

Doğrular ve yanlışlar yoktur, sadece yorumlar vardır.

sweezy

lazlow

Red Dead Redemption ile Max Payne birinciliği, bully ile la noire ise ikinciliği paylaşıyorlar

Corona

Kılıç kınından çıktımı, kaleme yer kalmaz ve's-selam