GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

DEMOLITION DERBY v2.1 - Version: 0.3.7-R2 Ve 0.3.DL-R1 (Aktif)

Başlatan Destan, 06 Nisan 2020, 19:48:56

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ayazcik

slotu arttır 20 ney onu 50-60 arası yap dolar bence.

Destan

Alıntı yapılan: Ayaz ama duyyu olan - 07 Nisan 2020, 09:57:07
slotu arttır 20 ney onu 50-60 arası yap dolar bence.
Malesef öyle bir şansım yok bu tür modlarda max user sayısı en fazla 35 oluyor yani sunucu içindeki mapların büyüklüğüne göre bir eylem bahsettiğin.

Mr.

Sunucunuz Yenilikçi Bu Çok Güzel Birşey Dediğiniz Gibi Samp Alemi Şuan RolePlay Ve Hırsız Polis Üzerine Kurulu Maalesef Umarım Başarılı Olursunuz...
Ayrıca Sunucuya Girdim Genel izlenimler Güzel Ancak Birsürü Bug Bulunmakta Onları Fixlemeye Çalışın :)

streawz

Değişik bir konsept. Umarım istediğiniz yerlere gelebilirsiniz, uzun soluklu olursunuz.

Maestro

Destan

Alıntı yapılan: Mr. - 07 Nisan 2020, 12:56:54
Sunucunuz Yenilikçi Bu Çok Güzel Birşey Dediğiniz Gibi Samp Alemi Şuan RolePlay Ve Hırsız Polis Üzerine Kurulu Maalesef Umarım Başarılı Olursunuz...
Ayrıca Sunucuya Girdim Genel izlenimler Güzel Ancak Birsürü Bug Bulunmakta Onları Fixlemeye Çalışın :)
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ediyorum. Bug demişken izleniminiz nedir paylaşırsanız düzeltemeye çalışayım.

Alıntı yapılan: streawz - 07 Nisan 2020, 13:08:02
Değişik bir konsept. Umarım istediğiniz yerlere gelebilirsiniz, uzun soluklu olursunuz.
İnşallah, benimde temennim o yönde teşekkürler :)

Alıntı yapılan: Maestro - 07 Nisan 2020, 14:06:12
Farklı görünüyor, başarılar.
Teşekkürler :)

Alıntı yapılan: Andreas - 07 Nisan 2020, 14:06:52
Başarılar.
Teşekkür ederim :)
Son düzenlenme: 08 Nisan 2020, 21:31:36 Levi Sebep: spam iletiler birleştirilmiştir.

Pablo

Alıntı

Pawnotürk Üyesi 2017-2020

Destan

Levi

Teşekkür mesajlarınızı tek bir iletide toplayın lütfen. Teker teker alıntılamak yasak.-

"I'm the best damn thing that your eyes have ever seen."

Uraz

HELLBOY

sunucuya girdim kontrol ettim başarılı güzel

Sadeceyahya

maXpoWer

Serhan Buz (maXpoWer)
Since 2009