GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Las Venturas Police Pursuit - #wewillwin [TR] [SUNUCU AKTIF]

Başlatan geowicgang, 08 Mayıs 2021, 21:31:08

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

geowicgang

LV:PP?
Tamamen Türk yöneticilerin olduğu copchase sunucusu. Tüm herkesin insan olduğunu ve yöneticilerin sadece düzeni sağlamak için olduğunun farkındayız. Asla P2W olmayacak olan LVPP'de donatorların elde ettiklerinin 2/1'ini emek vererek elde edebileceksiniz.

Sen yöneticisin, bizden farkın olacak mı?
Hayır, bizim sizden kesinlikle farkımız olmayacak. Kadroda ki herkes en az iki sene SA-MP deneyimi yaşamış insanlar, bir oyuncunun ne istediğini ve ne istemediğini bilen insanlar. Kesinlikle yöneticilerin sizlerden ekstra bir yanı yok. Hepimiz buraya eğlenmeye geldik ve eğleneceğiz. Yöneticilerin tek hedefi ve görevi oyuncuların rol zevki için yeterli ortamı oluşturmak ve düzeni sağlamak.

LV:PP'de ne yapabiliriz?
a1. Klan)
Klan adını oluşturdun, arkadaşlarını davet ettin. Klanına özel etiketini de aldın. Harika! İşin cazibesi sadece etiketlerde değil. Klan arkadaşlarının bulunduğu sesli ve yazılı kanallar, klan oluşturulduktan sonra oluşturulacak ve sizlerin kullanımına hazır hâle getirilecek. Klan sistemini başlangıçta bu şekilde ayarladık. Oyun sunucusu geliştirildikçe daha fazla bilgi paylaşacağız ve sizleri haberdar edeceğiz. Beklemede kalın!

a2.) Klan savaşları)
Ee? Sadece yanında ki tag mı? Hayır, değil. Arkadaşların ile savaşa hazırlan ve diğer klan üyeleri ile savaş ve cezbedici ödülleri kazan. Belki ödül, [KRAL]klanismi belki token belki de skor olur. Bilemeyiz.

b1.) Eventler)
Ne oldu? Sıkıldın mı? Daha bitmedi, LVPP'desin. Orman eventine hoş geldin, avcılar olarak birbirinize saldırın. Kazanan takım ekstra skor ve token kazanma şansına erişti. Niye kendini geliştirmiyorsun? Daha iyisini yapabilirsin, #wewillwin.

Orman bana göre değil, ben Tarzan değilim diyorsan... Tamam, buldum! Hadi, banka soyuyoruz. Arkadaşların ile telsizden konuş, paraları çal ve araca yükle. Belirtilen noktaya doğru kaç. Unutma, polisler sana ateş edebilir. Arkadaşlarından birileri belki yol üzerinde pusu kurar.

Las Venturas'a hoş geldin.
SERVER IP:54.36.29.42:7777
DISCORD:https://discord.gg/mRNRtPhVqw
Son düzenlenme: 28 Haziran 2021, 12:15:10 DracDonix Sebep: Ön Ek

sharax

başarılar
Son düzenlenme: 21 Haziran 2021, 18:45:42 sharax

MorBro

Güzel bir sunucu, SA-MP ortamında nadir olacak projelerden. Bunu seviyorum, ilkleri yapmak güzeldir!

Oner

Discord: Ascendency#7970

merddz

birazcik pawn birazcik web iste

DracDonix

Alıntı yapılan: Hwang - 28 Şubat 2017, 22:58:00
Tasarımı olmayan, düzensiz, çalıntı içerikten oluşan, logosu bulunmayan, sosyal medya ağı(website veya herhangi bir sayfa, discord sunucuları hariç) bulunmayan sunucu tanıtım konuları direkt olarak kilitlenecek ve Kilitli Konular bölümüne taşınacaktır.

Düzenleme için 24 Saatiniz mevcut.

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

geowicgang

Alıntı yapılan: DracDonix - 08 Mayıs 2021, 21:47:22
Alıntı yapılan: Hwang - 28 Şubat 2017, 22:58:00
Tasarımı olmayan, düzensiz, çalıntı içerikten oluşan, logosu bulunmayan, sosyal medya ağı(website veya herhangi bir sayfa, discord sunucuları hariç) bulunmayan sunucu tanıtım konuları direkt olarak kilitlenecek ve Kilitli Konular bölümüne taşınacaktır.

Düzenleme için 24 Saatiniz mevcut.
@DracDonix Yaptım ancak daha kötü durdu. Böyle bir sunucu için forum açmaya ve sade tasarımdan vazgeçmek için niye zorunlu bir kural var?

DracDonix

Konu tasarımını eskisi gibi yapabilirsiniz. Logonuz var ve sistemler, yöneticiler vs. kategorize halindeyse bir problem yok. 7/24 bir web siteniz ya da sa-mp IP'niz bulunmak zorunda.

İmzanız forum kurallarına uymamaktadır. (daha küçük boyutta bir imza seçiniz.)

Sulozzy

Furkanulas

Kajmer

NorthWay

geowicgang

Klan odaları

Yirmi dakika olmadan gelen whitelist başvuruları.

Seni bekliyoruz, daha kral olacaksın.

NexoR

Farklı bir proje, umarım istediğiniz yere gelirsiniz.

MorBro