GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

Los Santos Roleplay.tr [coming in hot again baby]

Başlatan cho95, 08 Ağustos 2022, 20:05:18

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasbihal

martin (Mmartin türkiye şubesi / özenti) los santos worldü batırdı sıra burada  :yaramaz2:
lsrp v1 9 gün dayanmıştı o zamanlar ölüyom ölüyom demiştin serverı salmıştın
lsrp v2 2 haftadan biraz daha uzun sürdü orada da adminlerinin çatışma yuvası haline gelmişti
lsrp v3de geldiğin noktada yine aynı adminler var yine aynı kötü profiller var
hak temalı bir yönetim işliyo olacak olsaydınız ekibe adamlarınızı doluşturmazdınız
geçmişteki sicilli adminlerinizin hepsi burada
yine aynı olayların olmayacağı ne malum?
yine olacak. haroldfinch yine ilgilenmeyecek. sen oyuncu düştüğünde hemen salacaksın.
adminlerin silah basacak, kankalarını polis araçlarında gezdirecek.
her türlü abuseun bini bin para olacak.
martin de zaten salak. onu iyice kullanırsınız. aynı los santos worldde kullandıkları gibi.  :kahkaha:
bu sefer 3. ayda kapatırsınız.
başarılar dileyelim ve görelim.  :D

cho95

Alıntı yapılan: hasbihal - 17 Ağustos 2022, 21:38:01
martin (Mmartin türkiye şubesi / özenti) los santos worldü batırdı sıra burada  :yaramaz2:
lsrp v1 9 gün dayanmıştı o zamanlar ölüyom ölüyom demiştin serverı salmıştın
lsrp v2 2 haftadan biraz daha uzun sürdü orada da adminlerinin çatışma yuvası haline gelmişti
lsrp v3de geldiğin noktada yine aynı adminler var yine aynı kötü profiller var
hak temalı bir yönetim işliyo olacak olsaydınız ekibe adamlarınızı doluşturmazdınız
geçmişteki sicilli adminlerinizin hepsi burada
yine aynı olayların olmayacağı ne malum?
yine olacak. haroldfinch yine ilgilenmeyecek. sen oyuncu düştüğünde hemen salacaksın.
adminlerin silah basacak, kankalarını polis araçlarında gezdirecek.
her türlü abuseun bini bin para olacak.
martin de zaten salak. onu iyice kullanırsınız. aynı los santos worldde kullandıkları gibi.  :kahkaha:
bu sefer 3. ayda kapatırsınız.
başarılar dileyelim ve görelim.  :D

Eleştiriler için teşekkürler..... Ne kadar kötülemek için yapılmış olsa da buna herhangi bir savunma yapmayacağım, yazdıklarınızın zaten direkt olarak ofansif bir biçimde yazıldığına bakarsak pek bir yorumluk bir şey kalmıyor. Lütfen bir dahaki sefere organlarımızı kullanarak genel eleştiri kurallarına dayanarak eleştiri yapın.

Fakat yine de teşekkürler!

"One day my mortal body will turn to dust, but the Turkish Republic will stand forever."
"1881-1938"

cho95

"One day my mortal body will turn to dust, but the Turkish Republic will stand forever."
"1881-1938"

Atakan1845

LS:RP.tr    --    ALERT 2.0.1
BING BONG! 🔔

Karakter başvuruları
Karakter başvurularını çok fazla bekletmeden duyurmak istedik, aşağıda vereceğimiz tarihte karakter başvurularını ve UCP'yi aktif hale getireceğiz.
UCP üzerinde karakter başvurularınızı doğrudan sorunsuz bir şekilde atabileceksiniz. UCP linki verdiğimiz saat geldiğinde paylaşılacaktır.

Tarih
20 Ağustos 2022, Cumartesi saat 21:10

LS:RP.tr Türkiye takımı

ReveR

wuttt

jawzthelord

this is v3-- there's no time

Bu platform içerisinde beraber huzurlu bir ortam yaratmak için tekrardan paçaları sıvadık. Güncel klişe yapıtların aksine daha iyi bir yörünge ile ilerleyeceğimiz, bencilliğin bırakıldığı ve yönetimin ilgili olduğu bir platform sunuyoruz sizlere. Yeni bir sayfa, yeni bir başlangıç için LSRP.tr, bu fırsatı sizin hakkaniyetinize bırakıyor.

ReveR

ibkd başarılar tekrar :)

şeyy ibkd ne demek derseniz iyi bir konu dostum bilginiz olsun neyse başarılar kg .d
Son düzenlenme: 23 Ağustos 2022, 19:51:10 Razor02
wuttt

Murat Budak

jawz varsa tutar <3
Son düzenlenme: 22 Ağustos 2022, 23:19:10 Murat Budak

hasbihal

hiçbir şey yapmadan sunucu açmanın anlamını ben bilmiyorum.
sanırsam los santos world'ün modunu alıp da kullanıyorsunuz.
burada gösterdiğiniz her şey orada da vardı.
1. ve 2. versiyonlarınızda mdcleriniz tablodan öteye gitmiyordu.
ne çabuk textdraw mdc kodladınız.
bir de bunu sizinmiş gibi gösteriyorsunuz.

geçmiş versiyonlardan bu yana değişen hiçbir şey olmadığını görüyorum.
ucp aynı. ekipteki tipler (kötü anlamda) aynı.
forumda yine aynı şekilde hiçbir şey yazılmamış çizilmemiş.
ben organlarımla yazıyorum ancak sen yaptığım eleştirilere bile cevap veremiyorsun.
ya da yazdığım yazı formatını bahane ederek kaçıyorsun. artık bilmiyorum.

bing bong diye saçma bir triplerdesiniz. yok ingilizce yazılar falan.
bu kadar ingilizce bilginiz varsa neden topluluğunuzu yabancılara özel açmadınız?
ucpniz patlak. oyuncular şifre bile yenileyemiyor. yenilemek için size muhtaçlar.
haydan gelen huya gider hesabı.

ayrıca bu zaman yok başlıklı videonuzun başını başka bir yerde görmüştüm.
los santos world'ün modunu alıp aynen koyduğunuz gibi hırsızlığa devam herhalde.
diyecek bir şey yok. acısıyla tatlısıyla bu deneyimi yaşayacaksınız. :kral:

cho95

Alıntı yapılan: hasbihal - 23 Ağustos 2022, 13:59:51

ben organlarımla yazıyorum ancak sen yaptığım eleştirilere bile cevap veremiyorsun.

bu kadar ingilizce bilginiz varsa neden topluluğunuzu yabancılara özel açmadınız?
ucpniz patlak. oyuncular şifre bile yenileyemiyor. yenilemek için size muhtaçlar.

los santos world'ün modunu alıp aynen koyduğunuz gibi hırsızlığa devam herhalde.

Yapılan yorumlara kalırsa hiçbir şekilde versiyon 1 ve 2'ye şahit olmamış birisi, zavallı seviyen zaten "sanırsam los santos world'ün modunu alıp da kullanıyorsunuz." şunu yazacak kadar düşük. Şu an piyasadaki LSW dediğin bütün scriptler LS:RP.tr'ye aittir. LS:RP.io modunu kullandık geliştirdik diyen herkes bana ve haroldfinch'e ait moddu kullanıyor. Aynı yorumu LSW'ye yazdınız mı? :nerd: Eğer buna karşı çıkacak biri var ise bana özel mesaj atabilir :D

MDC konusuna gelecek olursak haroldfinch zamanında tasarımlarını ayarlayıp onplayerclicklerine kadar MDC'yi ayarlamıştı, boş beleş yorumların sadece yaşının 17-19 aralığında ergenlik çağına yeni giriş yapmış olup bunun enerjisi ile başka birinin gazını adrenalin niyetine alıp gelip buraya yorum yapıyorsun, Türk milletinden alışkınım zaten ben pek kudurmuyorum ama sen burada daha fazla bu şekilde SAÇMA ve NE OLDUĞU BELİRSİZ,DESTEKSİZ eleştiriler yapmaya devam et.

Ha bu arada evet, UCP üzerinde şifreler sıfırlanmıyor. E-mail sunucularını halleddiyoruz bu sana neden bu kadar battı? iyi misin?

He bu arada şunu yazmadan edemeyeceğim.. BING BONG'u eleştirmişsin fakat çizgi film hakkında genel kültürün sadece YUMURCAK TV Müfettiş Gadget üzerinden olduğu için bunu yüksek ihtimalle anlamayacaksın. BING BONG televizyon serisi olan FAMILY GUY da Asya kökenliği bir karaktere sahip bir slogan ya da giriş şekli gibi bir şey. Bkz.
Ekibimde FEINDESLAND adlı yetkilim ve arkadaşım Family Guy fanlarından sadece bir tanesi, ben de öyle. Bunu kullanmak istediysem sana batan kısmı hangisi? İngilizce bilmeyip karşı tarafı suçlaman mı yoksa mahsulü belirsiz hayatında sadece başkalarının gazı ile bir yerlere gidip kötülemek mi?
bkz. arap isyanı 1916-1918
Son düzenlenme: 24 Ağustos 2022, 01:20:21 cho95
"1881-1938"

Angel LSRP

Alıntı yapılan: hasbihal - 23 Ağustos 2022, 13:59:51

kendince eleştiri yapmanı düşünmek pek hoş, yaptığın hitaplardan neredeyse hemen hemen çoğu senin için "eleştiri" anlamını taşırken; aklıyla, /organlarıyla/ düşünen her yetişkin direkt olarak dişlerini gösterip saldırmayı deneyen birisi olduğunu görebilir
üstte yazdığın yazıya baktım bir, bu kadar bilenmene veyahut sinirlenmene sebep olacak bir şeyin yapılmadığına eminim. muhtemelen geçmişten kalma bir acı veya incinme duygusu, seni bu denli doldurmuş ve güzel yazdığını düşündüğün saldırma algısıyla kurmuş olduğun  iletişimini herkese göstermiş
basit bir argümanın bile kullanımını yabancı platformlara bağlamak istiyorsan eğer tabii bu senin seçimin, yönetim üyeleri eğer bunu tercih ederse ve bu /oyunculardan/ bile olumlu dönüt alırsa; adamlarda yapar :D

ağzınıza sakız olmuş ls world moduyla açılan sunucuları eleştirmen gerekirken, v1 ve v2'de zaten temelleri yeterince atılmış bir platforma saldırmak ya da saldırdığını düşünmek sözde eleştirilerin başlığında bir hayli komik >(
v3'ün ya sıkı bir takipçisisin ya da sıkı bir nefretçisisin ama inan bana her türlü yapılan durumlardan, eylemlerden nasibini almak için pastada hak iddia ediyorsun
lsw'in geliştirici üyesi bile v3'de varsa eğer aslında /oradan aldın, şunu buradan aldın, vay efendim lsw modu ahaha/ demek yerine bu yazı içinde geçirdiğim birçok kelime olan /organlarını/ sağlam kullanmalısın
v3'ün duyurulma tarihi 8 ağustos olup, "9 ağustosta lsw'nin oyun modu neden rellendi" diye az çok kendine sorman gerekirken burada laf kalabalığı yapman sadece seni küçük düşürüyor.
sunucunun forumuna, ucpsine laf etmense pek garip. io baz alındığında bu olduğu gibi yansıtılamayacağı gibi, yabancı platformun adapte edilemeyecek bazı kuralları varken; ucpnin doğrudan yansıtılması ve v3'de de bunun değiştirilmemesi neden seni rahatsız etti hiç anlamış değilim
yetkili ekibine laf edip etmemek tamamıyla senin zihninde biten bir durum, samp üzerinde kimsenin birbirine doğru düzgün saygısı olmadığını (arkadaş olduğu sürece) düşünürsek bir hatayı beş kişiye yüklemeyi deneyen bir sözde eleştirmen noname hesaba dil yormak anlamsız >(

ekibin yaptığı işleri ekibin içerisinde değilsen eğer sadece onların göstermek istediği kadarını görürsün ve sen sadece gördüklerinle, ekibin/işin arkasını bilmeden dil uzatıyorsun. eleştiriden çok taraflı bir görüşmen, eminim ki sadece bu platforma değildir.
samp zaten sözde eleştirmen adı altında 0.1 gram rol bilgili td minecraft hana sahiplik ederken bir de milletin forum konusuna no-name adıyla yorum atan hasishale ihtiyaç duymaz
Dipnot: lsw'nin hangi mod üzerine geliştirildiğini bilmediğin veyahut bu modun hangi temellere/kimin sunucusuna dayandığını bilmediğinse cahil cühelalıktan öte bir şey değil. bahsettiğin videonun sahibi eğer telif atarsa atar, atmazsa zaten credits onayı veyahut izin alınarak yapılmış demektir

Forum konularına eleştiri yollamadan önce birkaç durumu bilmen gerekiyor.
1) Eleştiri nedir ve nasıl yapılır?
2) Eleştirel dil nedir?
3) Taraf ve tarafsızlık nedir?

Umarım dil uzattığın ve bir hayli toxiclemeyi denediğin bu platformda kendi "ana" hesabını gösterecek medeni cesarette bulunabilirsin. >(

feickthelord

ⓘ User is suspected to be a part of a child abduction organization. Please report any suspicious activity to GTAMulti staff.

hasbihal

ls-rp.tr kim tanımam. sunucudaki yöneticilerini de bilmem.
şayet ls-rp geliştiricilerini ölesiye stalklayan ve github'ında bir anlık public açık görülüp de indirilen bir oyun modu söz konusuysa sizin varlığınız hiçbir zaman ne benim ne de başkasının gözünde söz konusu olmamıştır.
githubdan kaçak yollarla aldığınız oyun moduna bile ''benim'' diyebilecek kapasitede mankafasınız. o oyun modu hiç sizin değildi ve sizin olmadı. bugün aynı şekilde lsw'nin tanıtımına bakıp da credits isteyen voltaj gibi, siz de aynı akılsızlığa eriştiniz.
leak modun neyine credits atıyorsunuz halen? onu anlamadım. hırsızlığınız ile övünüyorsanız orası ayrı. övünebilecek kapasitede haysiyetsiz olduğunuzdan olsa gerek. artık yadırgamıyorum.

haroldfinch o zaman v1 v2'de yayınlasaydı da bu MDC çalma olayınız gündeme gelmemiş olsaydı. yazdıklarında ufak da olsa bir mantık kırıntısı görüyor musun? ben göremiyorum.
ucp konusundaki hatanızı suratınıza vuruyorum çünkü ders çıkartın istiyorum. ancak görüyorum ki inatla hatalarınızı kapatmak yerine gün yüzüne çıkartıyorsunuz. hiçbir şey yapmadığınızın bir diğer kanıtı. ''kanka her şeyi kur aç'' mantığından öte değil.

buradan itibaren kuklan @Angel LSRP için cevap yazıyorum.
yazdığından hiçbir şey anlaşılmıyor. cümlelerin sonuna nokta koymayı öğren.
benim rina roleplay oyuncularıyla hiçbir alıp veremediğim olamaz. çünkü onlardan statü olarak farklıyız. ben her zaman tepedeyim. siz ise rinada hera abinize helper olmak için yalvaran tiplersiniz. rina da oynamadım. ls-rp.tr'de de oynamayacağım.

beni sıkı bir takipçi veya hater olarak görmen çok doğal, ancak ben sadece doğruları savunan bir profilim. sunucunuzun başında olan adamın zamanında ls-rp'de bile oynamadığı yalanı ortaya çıkartılmışken, v1'de apophisten izin alınarak bu projeye girişilmiştir dediği anlar olmuşken siz halen daha yalanı savunuyor ve sırf kendi imajınız tazelensin veya yüksek kaliteye ulaşsın diye onu yalıyordunuz.

lswnin geliştiricisinin bile v3'de olmasının çok olası yönlerini görüyorum.
lsw'den yapılan bülten açıklamasına göre şubat ayında o adam kovuldu.
sonra arkadaş evil rpye gitti. oradan da kovdular onu. şimdi size geldi işte.
ipini ya sert bağladınız ya da gerçek anlamda ona ihtiyaç duyuyorsunuz. :kahkaha:

ls-rp.tr'yi ben lsw özentisi olarak görüyorum.
şu an ekibin içinde zamanında lswyi kötüleyen ve taşlayan bir kesim var.
lsw türklerle solsu tanıştırdı. maplerini aldı ve farklı bir imaj yarattı.
siz ne yaptınız? adamları karalarken veya orada burada kötülerken gittiniz maplerini aldınız.
bir de utanmadınız onları kendi eserinizmiş gibi tanıtmayı başardınız.
sizin ekibinizde isterseniz 50 tane testerınız olsun.
hepsini oyuncu çekmek için tutuyorsunuz. junior testers diye bir rütbe uydurmuşsunuz.
ne vaat ediyor bu junior testers? ekip 50 kişi olsa herkes 3-4 kişi çekse 150-200 oyuncu yapar derdindesiniz.
illegalinize bakıyorum da hiçbir şey yok.
legaliniz de öyle keza.

senin konuşmaya hiç hakkın yok. @Angel LSRP
batın mısın nesin. v2'de arkadaşlarına silah basıp birliğini çatıştırtmadın mı?
şimdi de aynı işi yapmayacağın ne malum? niye ben veya başkası burada emek versin?
haydan gelen huya gider hesabı, aynı tasmanı tutan cho'nun da dediği gibi.
türk milletinden alışkınız zaten.
ancak unuttuğu bir nokta var, o da senin zamanında bu işleri yaptığın.

benim halen daha lsw'de olup olmadığımı bile anlamamışsınız.
ls-rp diye hiçbir iş yapmadan bir şeyler deneyeceksiniz de sonuç hüsran olacak.
v1 10 gün mü sürmüştü. v2 19 mu. artık bilmem ama v3 onun kadar sürmeyecek.
lsw maplerini kullanarak lsw özentisi olduğunuz artık çok açık.
kısacası şöyle diyebilir miyiz?
wynters sizin babanız boolum.

son olarak. hiçbir şey yapmadınız.
aldığınız lsw moduna dönüp de bakın.
hiçbiriniz fixleyemeyeceksiniz.
her şeyinizi kaybedeceksiniz.
izleyip göreceğiz.

cho95

Sana bu cevabı normalde vermeyecektim ama birisi tasmanı sıkmayı becerememiş, bir dahaki güne ayık olun :D

Alıntı yapılan: undefined
ls-rp.tr kim tanımam. sunucudaki yöneticilerini de bilmem.
şayet ls-rp geliştiricilerini ölesiye stalklayan ve github'ında bir anlık public açık görülüp de indirilen bir oyun modu söz konusuysa sizin varlığınız hiçbir zaman ne benim ne de başkasının gözünde söz konusu olmamıştır.

LSRP.tr modu hiçbir zaman github üzerinden bir anlık public açılmadı sana bunu kim söyledi bilmiyorum fakat güzel bir kafa yaşatmış sana.

githubdan kaçak yollarla aldığınız oyun moduna bile ''benim'' diyebilecek kapasitede mankafasınız. o oyun modu hiç sizin değildi ve sizin olmadı. bugün aynı şekilde lsw'nin tanıtımına bakıp da credits isteyen voltaj gibi, siz de aynı akılsızlığa eriştiniz.
leak modun neyine credits atıyorsunuz halen? onu anlamadım. hırsızlığınız ile övünüyorsanız orası ayrı. övünebilecek kapasitede haysiyetsiz olduğunuzdan olsa gerek. artık yadırgamıyorum.

Github üzerinden kaçak yollarla da mod almadık bak eğer bir yerden vuracak isen o konuyu bence çok iyi öğren :D Modumuzun TABANI, PRP ve KANE tarafından yazılmıştır. Biz bu modu harolfinch ile birlikte ele alıp olduğu halden daha büyük bir hale 2019 yılında getirdik güzel kardeşim. Gerek katkıları ile TRAPSTAR,MAZETTE gibi sevilen LS:RP oyuncuları ile birlikte yaparak bu hale getirdik. Her zaman dediğim gibi bir şeyi yapacaksan TAM YAP. Leak modun creditsi değil, madem bu mod LEAK idi neden sadece haroldfinch'in arşivinden çıkıyor çünkü hiçbir yerde yoktu ve sadece bizim eski tozlu arşivlerimizde duruyordu, o aralar yüksek ihtimal fazla küçüktün. Sen ve senin gibiler SA:MP da ne zaman türedi bilmiyorum ama son iletilerine baktığım zaman bir sunucu sahibisin ya da birisi senin tasmanı iyi tutamıyor.

haroldfinch o zaman v1 v2'de yayınlasaydı da bu MDC çalma olayınız gündeme gelmemiş olsaydı. yazdıklarında ufak da olsa bir mantık kırıntısı görüyor musun? ben göremiyorum.
ucp konusundaki hatanızı suratınıza vuruyorum çünkü ders çıkartın istiyorum. ancak görüyorum ki inatla hatalarınızı kapatmak yerine gün yüzüne çıkartıyorsunuz. hiçbir şey yapmadığınızın bir diğer kanıtı. ''kanka her şeyi kur aç'' mantığından öte değil.
- Herhangi bir çalma çırpma olayı gündem de değil zaten? Bence sen bunu kendi iç dünyanda büyütüp bir yerlere getirip bazı insanlara bunu burada gündem niyetine getirmeye çalışıyorsun..

Eminim UCP konusundaki hatamızı suratımıza vurmaya çalışıyorsundur, hesabın bir kere fake ve kim olduğun belirsiz. Eğer doğrucu ve gerçek bir hatayı yüze vurmak isteseydin bana bunu gelip birebir anlatırdın. ''kanka her şeyi kur aç'' Gibi fazla düşünme bence hafızana yazık.

beni sıkı bir takipçi veya hater olarak görmen çok doğal, ancak ben sadece doğruları savunan bir profilim. sunucunuzun başında olan adamın zamanında ls-rp'de bile oynamadığı yalanı ortaya çıkartılmışken, v1'de apophisten izin alınarak bu projeye girişilmiştir dediği anlar olmuşken siz halen daha yalanı savunuyor ve sırf kendi imajınız tazelensin veya yüksek kaliteye ulaşsın diye onu yalıyordunuz.

Eğer doğruları savunmak istiyorsan bunu doğrular ile savun, kendi etrafından duyduğun gibi değil.

sunucunuzun başında olan adamın zamanında ls-rp'de bile oynamadığı yalanı ortaya çıkartılmışken..
Bu SS'ler de trapstar ile birlikte.. 2020 LS:RP SD'den sana armağan olsun

v1'de apophisten izin alınarak bu projeye girişilmiştir dediği anlar olmuşken siz halen daha yalanı savunuyor ve sırf kendi imajınız tazelensin veya yüksek kaliteye ulaşsın diye onu yalıyordunuz.

"ls-rp.tr kim tanımam. sunucudaki yöneticilerini de bilmem." Diyip bunları buraya ne kadar güzel yazmışsın sen.. Demek bir yandan tanımazsın... Bir yandan bilmezsin fakat bunları buraya yazabilmişsin sana bunları DANIELS mı söylüyor yoksa?

Sana bunları söyleten ya da YAPTIRAN... VEYA VEYA... Kendi isteğinle bunları yapıyorsan yanlış şeyler öğrenmişsin paşam, doğru ve iyi yerden vur ki beni yerden kaldırma ve tekrardan söylüyorum ki.. Apophis'i hiçbir zaman yalamadık komik olanı onların kültüründe böyle bir şey yok en azından... Sadece bunu desteklemeyeceklerini söyledi ve olay burada bitti. BKZ. ls-rp.es ls-rp.it ls-rp.cn

Alıntı
lswnin geliştiricisinin bile v3'de olmasının çok olası yönlerini görüyorum.
lsw'den yapılan bülten açıklamasına göre şubat ayında o adam kovuldu.
sonra arkadaş evil rpye gitti. oradan da kovdular onu. şimdi size geldi işte.
ipini ya sert bağladınız ya da gerçek anlamda ona ihtiyaç duyuyorsunuz.

Herhangi birine ihtiyaç duymuyorum, şu an çok iyi anlaştığım bir kıdemli geliştiricim zaten bulunuyor ve aramız sıkı fıkı. Zaten bir süre sonra haroldfinch de dönüş yapacak ve birlikte iyi de anlaşıyorlar. Demeye getiriyorum ki, herhangi birine gerçekten hiç ihtiyacımız yok. İstediğim zaman bir yere elimi uzatabiliyorum.

Alıntı
1.ls-rp.tr'yi ben lsw özentisi olarak görüyorum.
2.şu an ekibin içinde zamanında lswyi kötüleyen ve taşlayan bir kesim var.
3.lsw türklerle solsu tanıştırdı. maplerini aldı ve farklı bir imaj yarattı.
4.siz ne yaptınız? adamları karalarken veya orada burada kötülerken gittiniz maplerini aldınız.
5.bir de utanmadınız onları kendi eserinizmiş gibi tanıtmayı başardınız.

1- Peki LS:W bizim modumuzu kullanırken onlara da LS:RP.tr özentisi dedin mi? Sen şimdi eminim o mod sizin bile değildir dersin ve bize kafayı yedirtirsin anlaşılan :D
2- LS:W ile ekibim hiçbir şekilde ilgilenmiyor eğer var ise haberim yoktur ki zaten ilgilenmiyorum.
3- Bu konuda herhangi ters bir şey söylemedim zaten, burada ne kattın anlamadım.....
4- Dostum LSW var iken biz yoktuk, birincisi adamları nasıl karalayalım ve kötüleyelim... İkincisi mapleri gördüğüm zaman benim LSW'den haberim bile yoktu.
5- Model sahibinden izin alarak kullanmaya karar verdim evet. Eğer alamasaydık kullanmayıp kendi 2020 yılında kullandığımız maplere geri dönecektik.

Alıntı
1 sizin ekibinizde isterseniz 50 tane testerınız olsun.
2 hepsini oyuncu çekmek için tutuyorsunuz. junior testers diye bir rütbe uydurmuşsunuz.
3 ne vaat ediyor bu junior testers? ekip 50 kişi olsa herkes 3-4 kişi çekse 150-200 oyuncu yapar derdindesiniz.
4 illegalinize bakıyorum da hiçbir şey yok.
5 legaliniz de öyle keza.

1- Buna ekip karar veriyor, bu sayıyı istersem 40 istersem 50'nin üstünde yaparım bence seni ilgilendiren herhangi bir şey yok..
2- Oyuncu çekmek için hiçbir zaman bir ekibe gerek duymadım, bence SAMP tarihçemi öğrenerek bir şeyler yaz bak iki yorumdur aynısını yazıyorum..
3- [junior testers] Normal LS:RP de yönetim nasıl ise burada da o şekilde devam ediyor, normal bir tester olup yetkili kıdemine ilerlemek için buralardan geçmek gerekiyor. Gerçekten SAMP hakkında en ufak bir bilgin yok bu arada, LS:RP.tr den önce bir LS:RP'nin kendisini ziyaret etmen gerek.
4-5
Bu gerçekten seni hiç ama hiç ilgilendirmiyor, madem oynamayacaksın... Olmaması bence seni üzmüyordur zaten o yüzden bomboş yoruma hiç gerek yok.

Alıntı
batın mısın nesin. v2'de arkadaşlarına silah basıp birliğini çatıştırtmadın mı?
şimdi de aynı işi yapmayacağın ne malum? niye ben veya başkası burada emek versin?
2, hatta neredeyse üç sene üzerinden geçen bir olayı tekrar gün yüzüne getirmekten bıkmadın mı? Beni şu an ney ise ona göre yargılamanı istiyorum ve birincisi Batın dediğin kişinin ismini biliyorsan bu yorumu atmak için gerçekten uğraşmışsın. Basit bir Hatersın ama çok basit. Eğer tahminim doğru ise Andy,Wynters,Sack,Daniels ile de konuşmuşsun bu yorumu atmadan önce.

Alıntı
benim halen daha lsw'de olup olmadığımı bile anlamamışsınız.
ls-rp diye hiçbir iş yapmadan bir şeyler deneyeceksiniz de sonuç hüsran olacak.
v1 10 gün mü sürmüştü. v2 19 mu. artık bilmem ama v3 onun kadar sürmeyecek.
lsw maplerini kullanarak lsw özentisi olduğunuz artık çok açık.
kısacası şöyle diyebilir miyiz?
wynters sizin babanız boolum.

Ya abi LSW mapleri diyorsun fakat SOLS mapleri ile tanıştırdı diyorsun bak gerçekten o kadar kötü bir yazıcısın ki anlamıyorum seni. Bu haritalar TAMAMİ ile GTA Chronicles'a aittir, NET.

Wynters sizin babanız kısmına gelince de, fena boomer.

Alıntı
son olarak. hiçbir şey yapmadınız.
aldığınız lsw moduna dönüp de bakın.
hiçbiriniz fixleyemeyeceksiniz.
her şeyinizi kaybedeceksiniz.
izleyip göreceğiz.

Kendi modumu ben ve haroldfinch den başka kimse iyi bilmiyor, belki üzerinde çalıştığı gibi birkaç kişi de biliyor olabilir fakat senin gözlerini açıp ne yaptığına bir bakman lazım. Eleştirmek için eleştiriyorsun ve söylediğin 10 şeyin 9 tanesi zaten yanlış bir tanesi de şüpheli. Eğer gerçek hikayeyi öğrenmek istersen, beni discorddan ekleyip bana yazabilirsin, belki kalın kafan bir şeyler alır.

Son olarak şunu ekliyorum ki;

Herhangi bir drama ve bunun gibi sadece geçmişe takılı kalıp bir şeylere paranoya halde yaklaşmanızla hiçbir zaman ilgilenmiyorum. İstersen daha fazla yorum atabilirsin fakat emin ol bir gün SAMP platformunun üzerinde kim olduğun belli olacak ve o gün suratıma bakamayacaksın. Ne had ile?

Ha eğer bunları sana Daniels anlattıysa.. Eğer anlatmadıysa ve olay ile alakası yok ise kusura bakma Buğra;
Platformun bir sürü koca baba ismi ortadan kaybolunca belki bir şeyleri ele almaya çalıştın amma velakin LS:RP.tr içerisinde yaptıklarını da bu çocuğa söyledin mi? Anlattın mı ona?
(( Eğer andy'nin bu olay ile alakası yok ise hiçbir ofansiflik söz konusu değildir, eğer zaten bu kendisi ise bu mesajı anlamak istediği gibi anlayacaktır. ))

Sadece işime bakıp sunucuyu tekrar platforma sokuyorum, nefret ettiğin her an emin ol ben daha çok zevk alıyorum, bu kadar uzun yazıyorum diye tilt oluyorum sanma sakın. İki sene önce olsaydı belki evet fakat şu an hayır. Artık eskisi gibi bir şeyleri takmıyorum, önüme bakıp işimi yapıyorum.
Son düzenlenme: 24 Ağustos 2022, 06:38:11 cho95
"1881-1938"

Angel LSRP

cho saplamış 15 yaş ergenine daha bir şey yazmama gerek yok

hak savunmak kuklalık değildir