GTAMulti.com - Türkiye'nin Türkçe GTA Sitesi

[0.3.DL] Safari Roleplay - www.sf-gaming.net

Başlatan Kraus, 02 Eylül 2017, 14:43:33

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Oner

Safari Roleplay'ın bu halini eleştirmiyorum, tüm halini eleştiriyorum. Safari sesli bir roleplay sunucusudur. Sivil rol bile yapamıyorsun yazarak. Bir birliğe gireceğim desen belediyesinden taksi durağına kadar hepsi sesli sohbet şartı arıyor. MTA sizin için daha iyi bir tercih olsa gerek. Neden bu kadar sesli fanı olduğunuzu ve rolde bile sohbet ettiğinizi anlayamadım. İyi günler.

Discord: Ascendency#7970

sweezy

Alıntı yapılan: TheDarkside - 30 Temmuz 2020, 12:28:01
Helperlar bile salmış artık oyuncular ile d**ak  muhabbetti yapıyorlar.
şaşırmamak gerek helper yonetım 7/24 alt tab da duran birine verilirse böyle şeylerin olması normal disiplin diye bir şey kalmamış eskiden bir helper nasıl konuşulcağını bilirdi ipler baya bırakılmış üzücü.
hacı abi kusura bakma da safariye eleştiri yapabilecek son kişi sensin @TheDarkside biz safarideki çoğu yanlışı bağıra çağıra söylerken siz bizleri umursamayıp keyif nidaları atıyordunuz şimdi gelmişsin burada bilmem neyi eleştirmeye çalışıyorsun bana hiç samimi gelmiyorsun kusura bakma daha düne kadar safarinin yediği her b*ka bizzat sende katılıyordun a6'dan a5'e düşürüldüğün zaman kankişton @AnadoluGaming ile sunucuyu kötülemeye başladınız gerçekten ama gerçekten bana samimi gelmiyorsunuz lütfen şu konu üzerinden konuşup kendinizi daha fazla rezil etmeyin. benim gözümde bir cinayet işlenirken suç ortağı olursunuz fakat sonrasında hapse girmekten korkup suç ortağını ispiyonlarsınız ya, o durumdasınız şu an. zamanında kendi kıçı kırık egolarınızı tatmin etmek için kim bilir kaç oyuncunun ahına girdiniz

ayrıca kendi düşüncelerimi söylemem gerekirse @Aytuğ haklı inşallah toparlarsınız başarılar
ve @Oner 'in eleştirisine de hak verdim sunucuda genel olarak yanlış bir düşünce hakimiyeti söz konusu umarım düzeltilir

Tao

Babacanlar uzatmayın. Server'in prime döneminde herkes Server müthiş taklidi yapmayı biliyordu. Polyannacılığınızı yedirtmeyin bana şimdi. Server iyiyken düzeni eleştirene ulan bıraktı düzeni eleştirdi derdiniz. Şimdi Server düşmeye başlayınca herkes zaten düzen iğrençti falan diyor. Kendinizi kandırmayın. Her yazımda ben söylemiştim diyorum. Sıkıldım.

Bir yenilik yapacaksanız, daima yanlış anlaşılmaya hazır olmalısınız.

TheDarkside

Alıntı yapılan: sweezy - 06 Ağustos 2020, 19:28:25
şaşırmamak gerek helper yonetım 7/24 alt tab da duran birine verilirse böyle şeylerin olması normal disiplin diye bir şey kalmamış eskiden bir helper nasıl konuşulcağını bilirdi ipler baya bırakılmış üzücü.
hacı abi kusura bakma da safariye eleştiri yapabilecek son kişi sensin @TheDarkside biz safarideki çoğu yanlışı bağıra çağıra söylerken siz bizleri umursamayıp keyif nidaları atıyordunuz şimdi gelmişsin burada bilmem neyi eleştirmeye çalışıyorsun bana hiç samimi gelmiyorsun kusura bakma daha düne kadar safarinin yediği her b*ka bizzat sende katılıyordun a6'dan a5'e düşürüldüğün zaman kankişton @AnadoluGaming ile sunucuyu kötülemeye başladınız gerçekten ama gerçekten bana samimi gelmiyorsunuz lütfen şu konu üzerinden konuşup kendinizi daha fazla rezil etmeyin. benim gözümde bir cinayet işlenirken suç ortağı olursunuz fakat sonrasında hapse girmekten korkup suç ortağını ispiyonlarsınız ya, o durumdasınız şu an. zamanında kendi kıçı kırık egolarınızı tatmin etmek için kim bilir kaç oyuncunun ahına girdiniz

ayrıca kendi düşüncelerimi söylemem gerekirse @Aytuğ haklı inşallah toparlarsınız başarılar
ve @Oner 'in eleştirisine de hak verdim sunucuda genel olarak yanlış bir düşünce hakimiyeti söz konusu umarım düzeltilir

Burada gelip prim yapma boşu boşuna senı admin veya helper yapmazlar, sunucu da biz adminken de söylüyorduk fakat takılmıyorduk ne zaman 40-50 arasına düştü sunucu o zaman komik şekilde politikaları geri çektiler. samimi gelmiyorsam gelmiyorum çok da taktığım bir şey değil açıkcası senı tanımıyorum bile kaldı ki yorumlarının hepsi boş. ben kötülemiyorum doğruları söylüyorum doğrular sizin bir yerinizi gıdıklıyorsa doğru olanı yapıyorum demektir.

Erdem

Alıntı yapılan: TheDarkside - 08 Ağustos 2020, 14:00:19
Alıntı yapılan: sweezy - 06 Ağustos 2020, 19:28:25

Burada gelip prim yapma boşu boşuna senı admin veya helper yapmazlar, sunucu da biz adminken de söylüyorduk fakat takılmıyorduk ne zaman 40-50 arasına düştü sunucu o zaman komik şekilde politikaları geri çektiler. samimi gelmiyorsam gelmiyorum çok da taktığım bir şey değil açıkcası senı tanımıyorum bile kaldı ki yorumlarının hepsi boş. ben kötülemiyorum doğruları söylüyorum doğrular sizin bir yerinizi gıdıklıyorsa doğru olanı yapıyorum demektir.

Senin helper yönetimlik yaptığın zamanda bir sürü helper senin yüzünden bıraktı. Bırakan çoğu helper iyi yerlerde, senin rol yapmaya seviyenin yetmeyeceği serverleri yönetenler var. O adamlar kalsaydı Safari daha iyi yerlerde olabilirdi. Bence karşılaştırmaya girmemelisin. :)
Son düzenlenme: 09 Ağustos 2020, 21:54:14 Erdem

Dr.Dodo

Enes dönmüş. Bakalım güzel şeyler olacak mı?

TheDarkside

Dr.Dodo

Alıntı yapılan: TheDarkside - 10 Ağustos 2020, 11:59:08
Alıntı yapılan: Dr.Dodo - 09 Ağustos 2020, 20:33:46

Şaka gibi şeyler :D

Bugün bırakmamızın yıl dönümü. Seni de unutmadık asjfgdajgjdagjdaj

BurnS

senden sonra mutlu haberler sunucu için

Dr.Dodo

Alıntı yapılan: BurnS - 10 Ağustos 2020, 15:32:04

senden sonra mutlu haberler sunucu için

Öyle de demezsin ayıb asjfgjadgjdajgda

Umut52!

Forum banımı açın la sunucu kötülemekden banlamışsınız bir şey demedik forum adım Hafız.

Bu arada dodo ve Ömer abiye selamlar

Panos

Alıntı yapılan: Umut52! - 11 Ağustos 2020, 01:28:34
Forum banımı açın la sunucu kötülemekden banlamışsınız bir şey demedik forum adım Hafız.

Bunu açıyorsanız benim banıda kaldırın. Sadece gh den client yedim abartmadım o kadar.Aynı şey, karakter Kerim Bayhan teşekkürler. Belki fixlemeye yardım edebilirim felan filan
Son düzenlenme: 11 Ağustos 2020, 12:33:07 Panos

Dark Squad Gaming President

Utherz

Alıntı yapılan: Panos - 11 Ağustos 2020, 12:31:47
Alıntı yapılan: Umut52! - 11 Ağustos 2020, 01:28:34

Bunu açıyorsanız benim banıda kaldırın. Sadece gh den client yedim abartmadım o kadar.Aynı şey, karakter Kerim Bayhan teşekkürler. Belki fixlemeye yardım edebilirim felan filan
burhana şikayet açtı diye ban yemeyende ne bilm

Doğrular ve yanlışlar yoktur, sadece yorumlar vardır.

Heleina

Tanrı düşmanlarıma acısın ve merhamet göstersin; çünkü ben göstermeyeceğim.