FREE ROAM ETKİNLİKLERİNDE ÖZEL BONUSLAR VE ÖDÜLLER KAZANIN

Ayrıca Sınırlı Zaman Kıyafetlerin Dönüşü, Ücretsiz Yetenek Kartı Ödülü ve Dahası

İster Fool’s Gold Altın Zırh’ını giyebilmek için diğer oyuncuların mücadele edin, ister balık avcılığı yarışlarında en çok kimin yakalanacağını görün, ister King of the Castle ve Railroad Baron kontrol sahibi olun. – Bu hafta Red Dead Online’da Free Roam Events oynamak, XP, RDO $ ve altınlarda % 50 Bonus ödülü verilecek.

Ayrıca, herhangi bir Free Roam Etkinliğini 20 Nisan’dan önce tamamlayınca, 15’in altında seviyesi olan herhangi bir ceket için % 50 indirim kuponu kazanacaksınız.

Ve hafta sonu (17-20 Nisan) Red Dead Online’a giren tüm oyuncular, yeteneklerini geliştirmek için ücretsiz bir Yetenek Kartı Ödülü alacaklar. Ödülünüz Red Dead Online oynadıktan sonraki 48 saat içinde Avantajlar bölümüne gelecektir.

Sınırlı Zaman Kıyafetlerinin Dönüşü

Wheeler, Rawson & Co. Kataloğunda, yalnızca sınırlı bir süre için (27 Nisan’a kadar) sayfalarına geri dönen bir dizi giyim ürününe olacaktır.
Gardırobunuzu yenilemek için bir bahane arıyorsanız –dikkat çekmemek ya da dikkatleri üzerinize toplamak gibi – herkes için bir şey var:

Plaid Cap
Folwell Hat
Gardenia Hat
Macbay Jacket
Clymene Coat
Cardozo Vest
Carver Pants
Griffith Chaps
Pelt Half Chaps

İNDİRİMLER

Wheeler, Rawson & Co. Kataloğu’nda bu hafta çeşitli indirimler de mevcut – yakın mesafede başarılı olanlar için pompalı tüfekler ve yakın dövüş silahlarında indirimler ve tüm güvenilir çoklu sınıflı atlar ve daha fazlası için indirimler:

Bütün pompalı tüfeklerde %30 indirim
Bütün omuz kayışlarında %30 indirim
Bütün çoklu sınıf atlarda %30 indirim
Bütün karakter ifadelerinde %70 indirim
Bütün yakın dövüş silahlarında %50 indirim
Bütün Yetenek Kartlarında %80 indirim

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Destek’e göz atın.