Ayrıca İş Savaşları, Kulüp İndirimlerinde Çifte Ödüller ve Dahası

Kulüp sahipleri bu hafta kârlarının yükseleceğini görecekler ve Gece Kulübü gelir kazanç oranlarında 2 kattan başlayan artışlar görecekler. Kasanızda boşluk olduğundan emin olmak için kulüp ofisinize uğrayın. – ve siz oradayken, kulüp müşterilerine nasıl yapıldığını göstermek için biraz dans edebilirsiniz.

Kâr elde etmek için bazı ürünler tedarik etmekle ilgileniyorsanız ve ellerinizi kirletmekten korkmuyorsanız, tüm İş Savaşları da bu hafta Çifte Ödüller veriyor. Dikkatli olun, çünkü rakip şirketler, kargoyu aldıktan sonra ortaya çıkabilir. Rakiplerininiz zayıf yönünü kollayın… ve bu çakallar zırhlı araçlar da kullanabilirler.

Hunting Pack (Remix)’de Üçlü GTA$ & RP Ödülleri

Hunting Pack (Remix)’de , olabildiğince dikkatli ve hızlı olmalısınız; Yoksa, aracınızın hızölçerine yerleştirilmiş bomba patlayacak ve kaybedeceksiniz. Saldırgan ekibi sizi havaya uçurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. Sizi savunan ekip de patlamamanız için kendilerini feda edeceklerdir. Bunların hepsi riskli görünüyorsa, Hunting Pack (Remix) tüm kazananlara tüm hafta boyunca Üçlü Ödüller veriyor.

Diamond Casino & Resort’un lobisine uğrayın ve Lucky Wheel’de şansınızı deneyin. Bana çıkmaz demeyin: belki bir hatıra eşyasıyla ya da podyumdan kazandığınız bir arabayla oradan ayrılabilirsiniz. Bu haftanın podyum ödülü, alevli kaplamalarıyla birlikte çok yönlü bir araba olan Declasse Scramjet.

Gece Kulüpleri

Del Perro, Vespucci Canals, Strawberry, LSIA, Mission Row, La Mesa, Cypress Flats, West Vinewood, Downtown Vinewood, Elysian Island

Motorcu Kulüp Evleri

Del Perro, Vespucci Canals, Strawberry, LSIA, Mission Row, La Mesa, Cypress Flats, West Vinewood, Downtown Vinewood, Elysian Island

Motorcu İş yerleri

Sahte evrak ofisleri, Sahte Para Fabrikaları, Ot Çiftlikleri, Meth Laboratuarları, Kokain Garajları

Pegassi Tezeract
Diğer İndirimdeki Araçlar
  • Överflöd Tyrant – %40 İndirim
  • Imponte Ruiner 2000 – %40 İndirim
  • Imponte Nightshade – %40 İndirim
  • B-11 Strikeforce – %40 İndirim
  • Vapid Festival Bus – %50 İndirim
twitch prime

Twitch Prime hesaplarını Social Club’a bağlayan GTA Online oyuncuları bu hafta haftalık GTA 200.000 $ bonus kazanabilir ve son 4 haftada GTA Online oynayarak hak kazananlara ayrıca özel bir GTA 200.000 $ bonus kazanacak (tüm GTA $ bonuslarının Maze Bank hesabınıza yatırılması için lütfen 72 saate kadar bekleyin).

Twitch Prime aboneleri, Paleto Bay’in kalbinde yer alan Pixel Pete’in Arcade’in temel mülkünü indirimli satın alabilir; bu hafta Declasse Mamba arabasını % 70 indirimle ve V- 65 Molotok jet avcı uçağını %80 indirimle satın alabilirler.

Bunlara ve gelecekteki avantajlara erişmek için Twitch Prime’ı ziyaret edip kaydınızı gerçekleştirin.