Söylentilere göre Los Santos’taki ciddi bir gerileme karaborsaları vurmak üzeredir.

Gerald ve Families çekesi rakip çetelerin pazar payını kaybediyorlar. Gerald için, bu olabildiğince olan en büyük şekilde para kazanma şansı olabilir.

Gerald’ın yardımına ihtiyacı var

Gerald’ın büyük puan almasına yardımcı olurken, uyuşturucu ticareti ve diğer suç girişimlerinin Los Santos’a sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak rakip çetelerle mücadele etmesini ve bu yepyeni Telefon Görevleri dizisinde yasaların bir adım önünde kalmasını sağlayın.

2 Kat GTA$ ve RP Kazanın

23-29 Nisan tarihleri ​​arasında, bunların yanı sıra kişi rehberinizdeki itibarsız ortaklar koleksiyonundan diğer görevlerde 2X GTA $ ve RP kazanın. Adamın kendisinden bir mesaj almak üzere iFruit’inize bir göz atın ve bugün ister tek başına ister üç güvenilir ortakla birlikte altı yeni göreve başlayın.

6 YENİ GÖREV

Make Ends Meat

Bu mezbaha göründüğü gibi değil – Gerald’ın ezeli rakipleri burayı, malları dağıtmak üzere sokağa çıkarmadan önce bir araya getirmek için kullanıyorlar. Tesisi koruyan rakip çete üyeleriyle başa çıkıp yemek sayfalarını tutun, ancak bu, istenen kasa patlama kabiliyeti kadar kolay olmayacak.
Go Figure

Akıllı bir rakip satıcı, aksiyon figürlerinin içine kokain koymaya başladı ve Gerald, alışverişlerin sıradan olmadığına dair bir ipucu alır. Minibüsü al ve ardından dağıtılan figürleri bulup kurtar… ve her şeye hazır ol.
Fast Peddling

Motorcular Gerald’ın işine girmeye çalışıyor ve onu her köşeden sıkıştırıyorlar. Bilinen işletmelerinden çalınan malzemelerle doğru mesajı göndermeye yardımcı olun.

Deal With It

Bir anlaşma yanlış gider ve oyuncuların Gerald’ın bir Tracker ile saklı eksik malı bulması gerekiyor, ancak rakip çeteler de bunu biliyor olabilir, bu yüzden malları tedarik etmek ve polisleri uzak tutmak gerekiyor.
Bad Companies

Gerald rakip bir çete lideriyle anlaşamaz ve onu ortadan kaldırmak ister- ama önce onu bulmalıdır. Rakip lideri bulun ve onu elemanıyla birlikte indirin.
End Product

Gerald, yerel bir alıcıyla tüm mallarını satmaya çalışıyor. Bu anlaşmanın sorunsuz gittiğinden emin olun.

Önümüzdeki haftalarda GTA Online güncellemeleriyle ilgili daha fazla ayrıntı için göz atın ve en son özel etkinlikler, bonuslar ve indirimler için Social Club Etkinlikleri sayfasını ziyaret edin.

Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Destek’e göz atın.

Nisan ve Mayıs 2020’de Red Dead Online ve GTA Online’dan elde edilen tüm gelirlerin bir kısmı COVID-19’dan etkilenenlere destek olarak bağışlanacaklar.