Hava Kargo Satışları için Çifte Kazanç ve Ek Bonuslar ve Dahası

Grotti’nin tasarımcıları her zaman hayati bir şeyi kaçırdıklarını biliyorlardı. Tüm kompakt araba listesini tamamladılar – dizleriniz çenenizde ve kollarınız pencere dışında olacak bir şekilde – ama her gün, henüz denemedikleri bir ürün olduğundan emin olarak planlama tahtalarına döneceklerdi. Ve en sonunda, muhteşem bir dahi “daha küçük” diye fısıldadı. Böylece 300 doğdu.

Grotti Brioso 300’ü almak için tatil telaşını kaçırdıysanız, korkmayın – bu ultra küçük Kompakt artık Southern San Andreas Super Autos’tan satın alınabilir.

Hava Kargo Satış Görevlerinde İki Kat Ödül

Bu hafta büyük bir kâr elde etmek için kokpite geçin: Hangarınız doluysa, boşaltma zamanı gelmiş demektir. Neyse ki, tüm Hava Kargo Satış Görevleri 10 Mart’a kadar iki kat kazandırıyor, bu yüzden hızlı ve güvenli hareket etmek için pek çok neden var. Eşit derecede şanslı olarak, henüz yükselmemiş olanlar için tüm Hangar Mülklerinde %60 indirim mevcut.

Ek bir kutlama bonusu olarak, herhangi bir Hava Kargo Satış Görevini bu haftanın sonuna kadar tamamlayın ve Neon Glow Kolye ile Kırmızı ve Mavi Bilezikleri almak için 15 Mart’tan sonra tekrar uğrayın – Bu parçalar, dans pistinde şaşkınlık ve kıskançlık dolu bakışları ortaya çıkaracak çılgın temel öğelerdir (tüm ödüller 72 saat içinde teslim edilmelidir).

Stoklamada İki Kat Ödül

Stoklama, klasik bayrağı ele geçirme biçimini alır ve ona gerçek bir jet yakıtının güçlendirici bir görüntüsünü verir: bu kez G-force ile ganimeti üsse geri taşıyın. Yine de, siz akrobasi uçuşları yapmakla meşgulken düşmanlarınızın rezervlerinizi yağmalayabileceğini unutmayın. Kazansanız da kaybetseniz de bu hafta 2 Kat GTA $ ve RP ile uğurlanıyorsunuz.


Deniz ve Hava Yarışlarında İki Kat Ödül

Arada sırada, rekabetçi dürtüleriniz galip gelecektir. İster Pasifik’in yüzeyinde gezinmek, ister Blaine County’nin rüzgar türbinleri ve elektrik kablolarından bir uçak geçirmek olsun, Hava Yarışları ve Deniz Yarışları önümüzdeki yedi gün boyunca ikiye katlanıyor – herkes için birazcık bir şey.

Yat Görevlerinde, Gizli Zulalar ve Hazine Sandıklarında İki Kat Ödül

Superyat sahiplerinin dikkatine: Kaptan Darcy’den gelen bir çağrıyı yanıtlarsanız, sakinleştirici Avustralya aksanıyla sınırlı kalmayın – dikkatinizi verin. Altı Yat Görevlerinin tümü 2 Kat GTA $ ve RP veriyor, bu yüzden onun her sözüne kulak asmalısınız. Şu anda bir yatınız yoksa ve lüks yaşamın tadına varmak istiyorsanız, % 50 indirimle bir Galaxy Süperyatını almak için Docktease’i ziyaret edin.

Gözlerinizi, kulaklarınızı ve sonarı Gizli Zulalar ve Hazine Sandıkları için açık tutun, çünkü ikisini de bulmak, kararlı kararlılığınız karşılığında size normalinin iki katı para ve RP kazandıracaktır.

Panic ProLaps Basketbol Üstü ve Şortu

Takım ruhunu gösterin – Panic ProLaps Basketbol Üstünü almak için bugün ile 17 Mart arasında istediğiniz zaman Cayo Perico Heist Finali’ni tamamlayın. Ayrıca, Panic ProLaps Basketbol Şortunu almak için 17’nci yaşına kadar herhangi bir İkincil Hedefi Ganimet Çantanıza başarıyla doldurun. Setin tamamını kazanmak ve tüm kiti gururla sergilemek için ikisini de tek seferde tamamlayın.

Bu Hafta Podyumda: Bravado Verlierer

The Diamond Casino & Resort’a uğradığınızda ve Lucky Wheel’i günlük olarak bir kere çevirerek birbirinden özel hediyeler kazanın. Bu haftanın podyumdaki en büyük ödülü, altmışlı yılların gevşek düzenlemesinin en iyi kısımlarını alan ve onları bir koleksiyoncunun ışıltılı parlaklığına güçlendiren bir spor araba olan Bravado Verlierer.

İndirimler

Bu hafta emlakta çeşitli indirimlerden ve her çeşit araçtan yararlanarak bu hafta dolarınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayın. Tekliflerin tam listesi için aşağıya bakın.

Hangarlarda %60 İndirim

Galaxy Superyacht’ta %50 İndirim

Buckingham Alkula’da %40 İndirim

P-996 Lazer’de %40 İndirim

Mammoth Avenger %40 İndirimli

Avenger Workshops %40 İndirimli

FH-1 Hunter %40 İndirimli

Savage %40 İndirimli

Principe Deveste Eight %40 İndirimli

Pegassi Zorrusso %40 İndirimli