2 gündür çeşitli sitelerde ve sosyal medya platformlarında büyük ses getiren “Epic Games Store’da GTA V ücretsiz olacak mı?” söylentisi, Rockstar Games hayranlarında büyük bir merak oluşturdu.

Her hafta ücretsiz bir oyun dağıtan Epic Games, bu hafta gerçekten de GTA V dağıtacak mı, herkes çok merak ediyor. Ancak Epic Games’in Resmî Twitter hesabından atılan ve kısa bir süre sonra kaldırılan Tweete göre, GTA V’in ücretsiz sunuculacağı doğrulandı.

GTA 5 neredeyse 7 yıllık bir oyun, bu ilerleyen yaşına rağmen en çok oynanan ve en çok satılan oyun unvanını korumaya devam ediyor. Ayrıca her geçen hafta ve her geçen ay mevcut rekorlarını tazeleyip, yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Nisan ayında, Avrupa’da PlayStation Store’un en çok satan oyunu GTA 5 olmuştu. Steam’da ise her yıl en çok satanlar listesinde en ön sıralarda yerini korumaya devam ediyor.

Çoğu oyuncunun heyecanla ve merakla beklediği, oynamak istediği GTA V; şimdi Epic Games Store’da ücretsiz alınabilir. Epic Games Store üzerinen ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

Teşekkürler Epic Games.