Geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto IV’ün Steam’den kaldırılma haberini sizlerle paylaşmıştık. Sebebinin “Bunun nedeni büyük olasılıkla müzik lisanslama sorunları (tekrardan) ya da Games for Windows Live platformudur.” olduğunu belirtmiştik.

Yakın bir zaman içerisinde Rockstar Games tarafından oyunun EFLC ile birlikte birleştirilip Grand Theft Auto IV: The Complete Edition olarak tekrar satışa sunulacağı gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz gün Steam’e gelen güncelleme ile birlikte oyuna sahip olan kullanıcılar oyunlarını güncelleyerek GTA IV: The Complete Edition’a sahip oldular. Ancak oyuna sahip olmayanlar için satın alma opsiyonu aktif değildi.

Şu an, Steam ve Rockstar Games Launcher üzerinde Grand Theft Auto IV: The Complete Edition satın alınabilir hale getirildi ve fiyatı 109,00 TL. Oyunu Steam ya da Rockstar Games Launcher üzerinden satın alıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun yeni gelen güncellemesi ile birlikte yeniden entegre edilen Türkçe yamayı bu linkten indirebilirsiniz.

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition hakkında yardım ve destek almak için burayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.