Benny’nin garajında araç geliştirmeleri için uygun fiyatlar.
Ayrıca iletişim görevlerinde çifte ödül ve daha fazlası

Lowriders yığınında hidrolik bir revizyon için bu hafta Benny’s’e gidin ve tüm özel araç yükseltmelerinde dost oranlarının tadını çıkarın.

İşiniz bittiğinde, diğer bonuslar ve indirimlerle kendinizi şımartmaktan çekinmeyin. Tüm zamanların en yüksek patlayıcı temelli stok satışında tüm telefon görevlerini tamamlayın ve ekstra dolarları kapın.

%70 e varan indirimler şu araçlarda geçerlidir:

Bravado Banshee (900R)
Albany Buccaneer (Custom)
Vapid Chino (Custom)
Principe Diabolus (Custom)
Pfister Comet (Retro Custom)
Annis Elegy RH8 (Retro Custom)
Willard Faction (Custom/Custom Donk)
Pegassi FCR 1000 (Custom)
Progen Itali GTB (Custom)
Declasse Moonbeam (Custom)

Truffade Nero (Custom)
Albany Primo (Custom)
Declasse Sabre Turbo (Custom)
Vapid Slamvan (Custom)
Dewbauchee Specter (Custom)
Karin Sultan (RS)
Declasse Tornado (Custom)
Dundreary Virgo Classic (Custom)
Declasse Voodoo (Custom)


Telefon Görevlerinde 2x GTA$ ve RP

Bu hafta iFruit’inize gelen çağrıları cevaplayın ya da birkaç arama yapın – tüm Contact Missions görevleri bu hafta boyunca size fazladan 2x GTA$ ve RP kazandıracak.

KEEP THE PACE GÖREVLERİ 3x GTA$ & RP

Keep the Pace aynı zamanda Üçlü Ödüller veriyor; sadece gözünüzü kadranınızdan ve dikiz aynanızdan ayırmamayı unutmayın, çünkü rakipleriniz sizi geçip podyuma çıkmak için her şeyi yapacak.


Seeing Green

Eğer yasal gri alanları kapsayan kazançlı fırsatlar arıyorsanız, başka yerde aramayın. Motorcular da bu hafta Weed Business Sales’dan çifte para ödülü kazanacak.
Tüm bunlar olurken motor çetesi işletmelerindeki tedarik yenilemeleri 22 Nisan’a kadar yarıya indi.
Los Santos bu kadar rahat durumdayken çete baskını yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece gözünüzü aynasızlardan ayırmamayı unutmayın.


Bravado Stylized, Annis JPN Tees ve White Graphic Smoking Jacket kazanın

Bu hafta herhangi bir gün oyuna giren GTA Online oyuncuları Bravado Stylized, Annis JPN Tees ve White Graphic Smoking Jacket’i ücretsiz bir şekilde dolabına koyacak.


Eğer son zamanlarda Diamond Casino’ya uğramadıysanız; Lucky Wheel’da para ödülleri, elbiseler, aksesuarlar ve daha fazlasını kazanabilmek için daha iyi bir zaman yok. Bu haftanın en iyi ödülü hız üzerine modifiyelenmiş Ocealot Pariah aracı.


Ek İndirimler

Tamir meraklıları, çeşitli araçlarda ve özel modifiyelerde satışların yanı sıra belirli yükseltmelerinden yararlanabileceklerini duymaktan mutluluk duyacaktır:

Benny’s Araç Yükseltmelerinde %70 ve Green Tire Smoke’da %50 indirim.

Överföld Tyrant’da %40 indirim.
Pegassi Zentorno’da %60 indirim.
Weed Bussiness yükseltmeleri ve erzaklarında %50 inidirim.

Twitch Prime İndirimleri


Twitch Prime ve Rockstar Games Social Club hesaplarını bağlayan Twitch Prime üyeleri Buckingham Luxor ve Buckingham Luxor Deluxe’ten% 80 indirim alacaklar. Bunlara ve gelecekteki avantajlara erişim sağlamak için Twitch Prime’ı ziyaret ettiğinizden ve kayıt olduğunuzdan emin olun.

Önümüzdeki haftalarda GTA Online güncellemeleriyle ilgili daha fazla ayrıntı için göz atın ve en son özel etkinlikler, bonuslar ve indirimler için Social Club Etkinlikleri sayfasına gidin.
Ayrıntılar ve sınırlamalar için Rockstar Support’a göz atın.